Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ratujmy go

Szczeniak, który poznał brutalność ludzi !!! UWAGA DRASTYCZNE ZDJĘCIA!

Polecane posty

Gość Ratujmy go

PROSIMY O POMOC LUDZI O DOBRYCH SERCACH! 12.05.2015 rok zgłoszenie mieszkańca w lesie leży pies, chyba jeszcze żyje. Inspektor zaraz po zawiadomieniu udał się na miejsce. Obraz, który ujrzał przerósł jego wyobrażenia stosunku człowieka do zwierzęcia. Szczeniak leżący na ziemi przysłonięty liśćmi. Wypływające oko. Trwa walka o życie malucha, z opinii wstępnej oko jest nie do uratowania, drugie oko rokowania bardzo ostrożne, stan psa słaby. Nie wiemy co się stało ale można przypuszczać, że sprawcą jest człowiek oko wypłynęło z powodu silnego uderzenia. Wiemy, że zdjęcia są drastyczne, jednak oddają stan faktyczny. Obecnie trwa operacja, jeśli psiak przeżyje to będzie prawdopodobnie czekało go jeszcze wiele kosztownych badań. Apelujemy również do dobrych ludzi aby wziąć psiaka pod uwagę przy rozważaniu adopcji wirtualnej, psiak będzie potrzebował wielu badań i ciągłej opieki medycznej na przestrzeni najbliższego czasu, leków, podkładów czy karmy dla psiego rekonwalescenta. Prosimy o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesuuuu........ Już robię przelew, co za bydlak! Psinko wyjdziesz z tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
a możesz podać jakiś namiar bez zdjęć? nie dam rady dziś oglądać kolejnego skatowanego stworzenia,widziałam w tv dwoje małych dzieci skatowanych przez "tatusia" i mój limit jest wyczerpany. Ludzie to szuje,najgorsze bydło które pan Bóg(jeżeli istnieje) stworzył. Dwunożne pierwotniaki a tfu ,bo aż mnie nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujmy go
proszę bardzo http://www.fauna.rsl.pl/podstrona.php?s=wydarzenia Można pomagać pieskowi nawet symboliczną złotówką. Proszę udostępniajcie na swoich profilach na FB to wydarzenie, chcemy znaleźć sprawcę tego bestialstwa, niech się dowie cała Polska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mizantropia, bardzo Ci dziękuję! Prosimy o pomoc, niech sprawa nabierze rozgłosu, niech bestia się dowie, że wiemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami11
Masakra, choć symboliczną złotówkę, ale dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udostępnione, powodzenia mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UD, damy radę, niech ten kat który go chciał zabić wie że został napiętnowany, niech chodzi po ulicach i widzi, ze wszyscy na niego patrza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli32
pobeczałam się :(...trzymaj się maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kur/wa piesek będzie pewnie ślepy ale dam kasę żeby chociaż złapali tego skvvvrwysyna który to zrobił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujmy go
Dziękuję za udostępnianie, dziękuję za wszystko. Kochani Internauci jesteście wielcy. Nagłośnijmy sprawę, moze ktoś się weźmie za te żałosne prawo o ochronie zwierząt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panbleble
SZOK I TRWOGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brtbrb
Proszę o spokój. To nie miejsce na wyzwiska. Nie chcesz pomóc, udostępnić na FB, to nie pomagaj, ale nie zaśmiecaj tematu. UDOSTĘPNIONE, poszło w Polskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wierze w ludzi1
W d***e mam psy. proste , ze ten ktoś kto mu to zrobil to szuja ale czlwoeik jest ważniejszy niż zwierze. Ja wole dac kase na jakiś szpital, na jakies chore dziecko np. Bartka Hadynskiego który choruje na raka i potzrebuje kasy na operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
też coś wpłacę,niedużo,ale ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka,zdjęć oglądac nie dałabym rady. dzięki za wpis bez fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro masz w pośladkach, to po co tu właziłeś??? Dawaj na co chcesz, udostępnienie nic nie kosztuje, egoisto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujmy go
gośćula DZIĘKUJEMY, kochani udostępniajcie na FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze mizantropia daj przyklad i wplac pieniazki a nie jadaczysz tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdolić tego kundla, ludźmi się nie przejmuje a co dopiero jakimiś zwierzętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farafawa
Udostępniajcie, nie kłóćcie się, to też forma pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujmy go
Mizantropia, dzięki! Wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
persefona, to prawda, że nie miałabyś oporów wywalić świnki morskiej przez okno? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W teraźniejszym stanie jaki osiągnęłam mogę zabić wszystko i wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kutaphone, skretyniały nołlajfie, skończ robić off top i spier/dalaj, temat jest o czymś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam ten post o tym, że mogłaby wywalić świnkę przez okno i nie widzi w tym nic złego ;/ persefona, ty głupia p**do!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
moje dziecko powiedziało w szkole że nie bedzie dalej czytało ksiażki pt "oskar i pani róża" bo główny bohater spalił psa. I kropka,powiedział pani że nie interesują go kłopoty zdrowotne takiego ćwierćmózga,o dziwo nie dostał jedynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa, głodne, pobite dzieci nie robią na was wrażenia ale wszystkie trzęsiecie się nad ledwo żywym psem? Psu ulżyć zastrzykiem a pieniądze przeznaczyć na pomoc jakiemuś dziecku, nawet jak go uratują to będzie skazany na kojec w bidulu bo żadna z was sióstr miłosierdzia nie weźmie sobie takiego problemu na głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goscula bardzo dobrze, dziecko wrazliwe, od malego. Ps. Udostepnione na FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×