Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ratujmy go

Szczeniak, który poznał brutalność ludzi !!! UWAGA DRASTYCZNE ZDJĘCIA!

Polecane posty

też wpierw pomyślałem że powinni go uśpić żeby się nie męczył ale skoro da radę go wyleczyć to czemu nie.jeżeli ktoś przygarnie tego psiaka i się nim zaopiekuje żeby zaznał miłości to warto wpłacać kasę na leczenie a nie na zastrzyk z cyjankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiefjhr
gość dziś nikt ci nie kaze dawac na psa. Dawaj na dzieci. Wolna wola komu pomagamy. Udostepnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, ale tego kundla to już tylko uśpić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"JA BYM SIĘ TAK NIE CIESZYŁ ZTEGO" x do czego pijesz? jeśli do tego wywalania świnek przez okco to to owszem - było zabawne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli32
a ja psom zawsze pomagam,dzieciom nigdy bo ich nie lubię..mam nadzieję,że szczeniaczek wyjdzie z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pittypit
Pies rokuje wyleczenie, dlaczego usmiercic od razu? Zabawa w pana zycia i smierci? Kreci was to? Udstępniam, pomagam. Na złosc tym, którzy twierdza, ze nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym miał bachora który wypisywałby takie rzeczy to by komputera telewizora und podwórka nie zobaczył przez najbliższe 2 miechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ persefona to dorosła kobieta, bodajże 25-letnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość115
Za skatowanie czlowieka sa wysokie kary. Za skatowanie zwierzecia smieszne grzywny, ewentualnie zawiasy żałosne. Dlatego bde pomagac zwierzetom, bo one sa pozbawione jakichkolwiek praw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze o tej co opisuje jak jej bachor pisał o spalonym psie w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w doopie mam jakiegoś śmierdzącego pchlarza, jak zdechnie to i tak nikt nie będzie za nim płakał, a takich kundli są setki, tylko schroniska zadłużają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yjgygb
gość dziś Sam się nadajesz do eutanazji! Właśnie tacy jak ty krzywdzą zwierzęta bo mają je gdzieś. A potem ludzi! Udostępnioneeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z czego niby wydedukowałaś, że ja krzywdzę zwierzęta? z fusów to sobie wywróżyłaś? nic takiego nie napisałem, durna psiaro. ja mam po prostu gdzieś to czy go uśpią czy przeżyje. g****o mnie to obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eutanazja dla debili
gość dziś to się stąd wynoś DURNY PROSTY CZŁOWIECZKU!!!! Nie temat i miejsce dla ciebie, won do zagrody zbierać buraki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem za eutanazją
tępych psiar, nie potrafiących czytać ze zrozumieniem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martinowski
Nie przejmujcie się płycizną społeczną i trollami męskimi na babskim forum. Udostępniamy wydarzenie. W grupie siła :) Ps. Psiaku trzymaj się, jesteś w dobrych rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
on do mnie pije odnośnie wpisu na poprzedniej stronie. Nie cieszę się tylko uśmiecham a to subtelna różnica,owszem powinien przeczytać bo to mimo wszystko wartościowa ksiązka,a uśmiecham się zaskoczona postawą nauczycielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
kutaphone chyba sam jesteś bachorem,bo ja mam dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem żadnym trollem, durnoto. ale nie każdy musi przejmować się i podniecać jakimś głupim kundlem, jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie masz sie czym podniecac, wiec siedzisz na forum i pleciesz trzy po trzy. Cegielka dla psiny dolozona, niech wraca do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabawne jest to jak nawiedzone psiary zawsze rzucają się na każdego kto śmie oznajmić, ze psy są mu obojętne i nie rozckliwia się nad każdym bezdomnym/chorym kundlem :D zawsze mam polew z tego jak się bulwersują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hytfyjhg
udostepnione na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedne psisko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uśmiercać psa tylko dlatego, że nie będzie widział? :o znam psy, które świetnie sobie radzą a nie widzą i są szczęśliwe. miałam kiedyś niewidomą świnkę morską, zachowywała się prawie tak samo jak zdrowa, była ufna, często szalała po pokoju z radości, no może trochę pierdołowata była i nie trafiała do klatki :p ale nie zauważyłam żeby jej to specjalnie przeszkadzało, radziła sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszą, że może uda się uratować drugie oko, więc nie będzie tak źle, oby się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby, też trzymam kciuki ale po tym co widziałam na zdjęciach ciężko mi to sobie wyobrazić. Na szczęście ja nie jestem lekarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie ile biednych roztoczy rozgniatacie paluchami pisząc te łzawe posty? Morderczynie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
kazdy ma prawo pomagac komu chce ,ma też prawo lubieć tudziez nie lubieć dzieci czy zwierząt,ale obowiązuje pewna kultura,nie nazywamy dzieci bachorami a zwierząt obsrańcami ,głupimi kundlami i siersciuchami. trochę zyczliwości bo sami siebie niebawem wyzabijamy i żaden koniec świata nie bedzie potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×