Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość megan62

szkoła PROFESJA

Polecane posty

Gość megan62

witam! czy ktos słyszal o szkole o nazwie PROFESJA!potrzebuje informacji odnosnie ich wiarygodnosci!poziomu nauczania ...poprostu wszystko co sie da! buziaki dla Was!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
chodzilam tam porazka na calej lini nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22mnkj
chodzilam na 2 letnia turystyke i praktyki sama sobie musialam zalatwic a latwo nie bylo znalezc.Wszytko obiecuja a w praktyce jest inaczej nie polecam.Nie polecam zmarnowalam czas i pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka też tam chodziła na turystykę. Po Jej opowieściach nie polecam tej szkoły nikomu, no chyba że Ktoś chce tylko papierek, a na wiedzy mu nie zależy. Pracy do tej pory nie znalazła, mało kto traktuje tę szkołę poważnie, niestety. Lepiej zapłacić więcej, troszkę się pomęczyć z nauką, niż tu bezsensownie wydawać pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam.....
Polecam ci juz bardziej centrum Edukacji Kadr, Profesja to porazka :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam.....
Polecam ci juz bardziej Centrum Edukacji Kadr, Profesja to porazka :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizażystka Ania
Kurcze dziwne to trochę ja właśnie chodzę do profesji u czę sie "wizażu i stylizacji" i jestem bardzo zadowolona mamy mnóstwo praktyk , uczymy sie w salonie fryzjersko kosmetycznym malujemy siebie nawzajem , mamy do dyspozycji (za darmo) kosmetyki firmy :inglot , lirene , miss sporty do szkoły chodzę co 2 tygodnie w sobote mam teorię a w niedziele praktykę 8 a czasem nawet 11 godzin , poznałam super ludzi płacę 99 zł miesięcznie i naprawdę jest super !oprócz tego mamy do dyspozycji kuchnię gdzie robimy sobie kawkę i gadamy w czasie przerwy , często też wychodzimy w plener się malować jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedz mi proszę
wizażystko Aniu, w jakim mieście mieszkasz? Ja chciałabym własnie zapisać sie na wizaż i stylizację, ale w Poznaniu. Jeszcze jedna sprawa -czy praktyki sa konieczne? Ja już skończyłam stuida, pracuję, a kurs chciałabym zrobić sobie dodatkowo, bardziej dla siebie, ale jeśli musiałabym robic praktyki to nie wiem czy udałoby mi się wyrobić z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×