Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tumiwisizm

tak sobie myślę, że znalezienie panny w wieku 30 do 35 lat

Polecane posty

Gość tumiwisizm

bez śladów bzykania, czyli w idealnym stanie nie 'dotykana' przez żadnego faceta i z naturalną błoną dziewiczą przy tej ogromnej ilości wolnych kobiet to będzie fraszka a gdy jeszcze powie wprost , że nie potrafi pichcić i wodę gotowaną przypala w czajniku to jest dla mnie wyzwanie , - przez kuchnię do serca kobiety chcę dotrzeć i niech się cieszy po wszamaniu każdego mojego schabowego , schabu ze śliwką i miodem , ryby smażonej w laurach , ciasta i torty mojej produkcji niech chwali , możemy się zmierzyć na smak schaby oraz na potrawy obiadowe , czy znajdzie się chętna aby założyć przy mnie rękawice piecowe i upichcić schab lepszy od mojego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spełniłabym Twoje wymagania, gdyby nie to, że umiem gotować i nie jem mięsa. Więc mi swoim schabem czy innymi mięsiwami nie zaimponujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tumiwisizm
no dobra, co tam Jaśnie Pani wszamała na obiad i dlaczego Jaśnie Pani teraz pierdzi grochem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie spełniam twoich wymagań, ale rybę w laurach zjadłabym z rozkoszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Po co szukasz fetyszysty dziewic? To są najczęściej typowe psychole :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tumiwisizm
liczyłem na podpowiedź kobiety w stylu , też potrafię pichcić i chętnie pomogę w pichceniu , zróbmy sobie kolację razem otrzymałem odpowiedź od kobiet , nie umiem, nie potrafię, nie znam się, nie umiem , nie kocham , nie potrafię kochać ! WSZYSTKO JASNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tumiwisizm dziś Szybko wylazł z niego chory PSYCHOPATA :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tumiwisizm dziś - co jadłam na obiad? Nic. Nie gotuję dla jednej osoby, bo mi się nie chce. A na kolację będzie domowej roboty pasta pełnoziarnista z papryką, pomidorami i ciecierzycą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka tumi ja ci mogę ugotować jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tumiwisizm
kucharki nie potrzebuję ale dzięki za chęci , na obiad zapraszam , na wspaniały i smaczny obiad , potrafię i umiem zrobić i kobiecie dogodzić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tumiwisizm
Przynajmniej tak myślę, bo wcześniej dogadzałem tylko kolegom spod celi :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×