Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Takie przepiękne kobiety to tylko na Ukrainie :D

Polecane posty

Gość gość
Ulala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co tu wklejasz zdjęcie swojej matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieś tańczy i śpiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na bogato te złote frędzle xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz kompleksy i chcesz sie dowartosciowac rasistko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rasizm - tyczy się ludzi o odmiennym kolorze skory. Przydupas ukrainskiej koorwy albo szmata trochę piszaca - tyrańsko się zaczelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha no laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka na Dowód bez Zaświadczeń http://www.kredytyt.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Kredyty na Wakacje 2015 - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Pożyczka na Samochód bez BIK, Chwilówki Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę Kredytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do faceta wyżej - nie lubię ukrainek, ale nie dziwie się jak traktowales ja jak robota kuchennego - sprzataczko - prostytutke ze Wschodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D typowy polaczek i jego wymagania wzgledem "idealnej żony"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest krymska rosjanka, nie ukrainka. Nazywa się Waleria Anotkin, cymbale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pani z pierwszego wpisu jest tylko nieco starszą wersją tych panienek, którymi się wielu facetów zachwyca. Również tutaj w kafeterii znalazłam wpisy panów, chwalących się, że jest z nimi jakaś ukraińska piękność. Powodzenia życzę, dostanie papiery to Was oleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga markizko, żaden szanujący się Polak nie zwiąże się z UPAinką, chociażby ze względu na historię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o zdjęcie z 15:42, to ja wklejałem (dla jasności, temat nie jest mój) bo nienawidzę UPAińców za historię. Po drugie, przeczytaj linki, które wkleiłem o 16:51. Poczytaj też to: https://pl.wikipedia.org/wiki/Rze%C5%BA_wo%C5%82y%C5%84ska Po trzecie, małolatem też nie jestem, bo urodziłem się w schyłkowym stanie wojennym. Po czwarte, żaden szanujący się Polak nie zwiąże się z UPAinką. Z UPAinkami wiążą się tylko nieudacznicy, których żadna normalna kobieta nie chciała i zdrajcy narodu. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że w każdym kraju znajdziesz brzydką kobietę, a ta ze zdjęcia przynajmniej na pewno ma charakter, a nie tak jak ty pusta lolitko. Hhahahahahahahahahahahhahhahahhha No mowienie, że brzydka stara Ukrainka ma charakter = madrosc Ale zablysles hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debile wiążący się z UPAinkami, plują na groby pomordowanych Polaków. :o Wypie/rdalajcie do tego banderlandu, bo nie jesteście Polakami, tylko pamiętajcie, że UPAińcy nienawidzą Polaków (a dla nich jesteście Polakami) bardziej, niż My ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaaa
JA nie rozumiem czego wy chcecie? Kobieta koło 50 uważam że bardzo dobrze się trzyma i jest gustownie ubrana adekwatnie do swojego tupu urody. Nic tam nie jest przesadzonego czarny strój a do tego kwiecisty żakiet, uważam że wygląda bardzo dobrze. A co do zasłonki z frendzlami to na pewno to łądniej wygląda niz rozpiertolony tapczan z ciuchami na fotka pl bądź inna poza na blacie kuchennym.... Każdy z nas ma jakieś takie rożne zdjęcia, to zdjęcie zapewne było robione na jakiejś imprezie albo przed typu wesele, czy imieniny... Uważam że ta kobieta jest atrakcyjna i dobrze ubrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona atrakcyjna i dobrze ubrana? :D ale wieśniary / wieśniaki i bezguścię tu siedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że ukraińcy to ścierwa, bo mordowali Polaków. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ona atrakcyjna i dobrze ubrana? smiech.gif ale wieśniary / wieśniaki i bezguścię tu siedza xx nie no lepsza warszawianka ubrana cała na różowo ze zmarszczoną od petów gębą jak widze polskie kobiety dziwolągi które myslą, że się z***biście ubierają to normalnie sobie myślę, że dziwny jest ten świat i zastanawiam się co one we łbach mają. Uważam, że kobieta na zdjęciu jest dobrze ubrana, bo nie ma krzykliwych rzeczy, świecącyh, żakiet jest bardzo rtwarzowy zwłaszcza do jej twarzy. Ona jest około 50 wiadomo że ten strój nie pasowałby do 20 latki chociaż jego inna wersja być może, uwielbiam motywy kwiatowe i uważam że tutaj nie ma przesady, jest wszystko stonowane i w dobrym guście a kto uważa inaczej jest właśnie bezguściem, bo dobrze się ubrać to nie oznacza założyć szmatłąwce reklamowane przez weszelkie firmówki, czy zdjętete z wystawy ciuchy, albo łazi jedna kopia drugiej trzeciej i tak co druga ubrana na ulicy. Kobieta na zdjęciu ma swój styl i swoja fantazję nie jest przynajmniej klonem modowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młode UPAinki też noszą różowe ciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no lepsza warszawianka ubrana cała na różowo ze zmarszczoną od petów gębą jak widze polskie kobiety dziwolągi które myslą, że się z***biście ubierają to normalnie sobie myślę, że dziwny jest ten świat i Hahahaha mówisz o swojej starej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie no lepsza warszawianka ubrana cała na różowo ze zmarszczoną od petów gębą jak widze polskie kobiety dziwolągi które myslą, że się z***biście ubierają to normalnie sobie myślę, że dziwny jest ten świat i Hahahaha mówisz o swojej starej? xx Moja mam niestety nie dożyła 50 lat, ale jako 40 latka ubierała się gustownie elegancko. Mówię o kobietach Polkach które widuję na ulicy, uczepiliście się tej kobiety której nie znacie, doprawiacie do tematu ideologię o UPA jesteście chorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha już się nie tłumacz przydupasie ukraińskiej k****y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo bandera jest bohaterem narodowym tej ukraińskiej swołoczy. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruscy powinni rozjeżdżać ukraińskie ścierwa czołgami, a tych, którzy przeżyją, zsyłać na Syberię, a ukraina powinna być podzielona pomiędzy Polskę, a Rosję. Taka prawda. Śmierć UPAinie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×