Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Takie przepiękne kobiety to tylko na Ukrainie :D

Polecane posty

Gość gość
To nie jest naród, oni żyja jak cygańska swołocz, nie maja kasy, ani nic, ich panienki stoja na trasie w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się! Najwięcej prostytutek w Polsce, pochodzi z krajów byłego ZSRR, z czego najwięcej z UPAiny, a ich przodkowie to mordercy Polaków. :o Fani UPAinek, są żywym gó/wnem, którego nie zechciała żadna normalna kobieta, dlatego ubliżają NASZYM kobietom i szukają pocieszenia w ramionach paskudnych, zagrzybionych i zaHIVionych UPAinek. :o Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hahahaha już się nie tłumacz przydupasie ukraińskiej k****y xx Jestem Polką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego choju temat blokujesz? O Polkach i Polakach to nie blokujesz? Bekarcie cyganski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chooj zablokował temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widzę że rosyjscy trolle są i na kafeteri. Brawo towarzysz putin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szufladkujcie wszystkich kobiet. Znam osobiście przykład pewnej Ukrainki która po uzyskaniu karty stałego pobytu nadal jest żoną mojego przyjaciela. Nie wszystkie kobiety są takie same! A jeżeli ktoś potrzebuje pomocy w załatwianiu dokumentów to ja mogę Wam polecić kancelarię Liderio która się własnie zajmuje legalizacją. Wiem bo załatwiałem zaproszenie dla rodziny żony mojego przyjaciela. Nie wiedziałem co gdzie i jak a oni bardzo mi pomogli więc śmiało mogę powiedzieć że są dobrzy w tym co robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×