Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Teraz W PRACY WSZYSCY UWZIELI SIĘ NA SZEFOWĄ

Polecane posty

Gość gość

JUŻ NIE MOGĘ ICH SLUCHAĆ! Czy ja jestem inna? *Sprawa wygląda następująco: szefowa jest po 30 stce dopiero co , ma super figurkę, szczuplutka od góry do dołu, ladna i zadbana na buzce niczym 2o latka , długie blond włosy..wiadomo jak to szefowa stać ją na drogie ciuszki ale nie jest osobą która się wywyższa, każdego traktuje na równi i osobą jest dobrą chciałaby każdemu dogodzić 'ale wiadomo iż każdemu się nie da..' Przechodząc do sedna sprawy w mojej pracy non stop krąży zazdrość i mimo iż szefowa stara się ułożyć grafik dając chcącym wolne czy więcej godzin i tak padają słowa z ust innych pracowników" ta szma*a znów mi week wpisała pracujący, a tej kor*a znowu ponad 40 h dala a mi 32 h lub... gdy szefowa jest w pracy to slodza uśmiechają się a jak pójdzie do biura to teksty: "co tak łazi może w końcu by pojechała do domu"albo "ale się odwaliła lub jakie ma zje***ne buty" Zastanawiam się nad zmianą pracy czy tak jest wszędzie? Gryzie mnie ten falsz i tak samo w stosunku do każdego się zachowują; / rzygać mi się chce Tym Wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×