Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trombocytt

TU ROZKRĘCAM SIĘ INTELEKTUALNIE. INO MIGIEM, BO TERMIN MNIE GONI

Polecane posty

Gość trombocytt

Taka jak w temacie, potrzebuje iskierki bozej, ktora wprawi mnie w stan tworczej euforii. Podszywacze mile widziani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tooooo
ty baba czy chłop???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź pisz bo cię dogoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trombocytt
Ok, potrzebuje napisac na dzis felieton, pomyslow mam az za duzo, a w sumie nic z tego nie wynika. Nie moge sie zmusic do zadnej konstruktywnej roboty, od rana poszukuje inspiracji, opijam sie kawa, slucham Kaczmarskiego i nic :( Niemota tworcza jest stanem okrutnym 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trombocytt
Moge byc babochlopem :) Wazne by mi przeszlo, bo mam potrzebe napisania czegos, co mozna okreslic mianem felietonu ( a co z tego wyjdzie, to sie okaze na koncu :P ), a za Chiny Ludowe nie moge sie zmusic do stworzenia czegos wartosciowego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trombocytt
cyt...cyt....cichymi nockami, trenując świński trucht docieram na szerokie rozdroża kafeteryjnego mokradła.Grzęznę po uda w młace kafeteryjnego badziewia.Cyt cyt, cicho sza...zamieniam się powoli w trola młakojada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tooooo
no to jak baba czy chłop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trombocytt
Brawo podszywaczu :) Zapewne ty rowniez znasz stan egzaltacji i bolu, jakim jest blokada pisarska. Chyba zaczyna cos drgac w zwojach:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tooooo
ono to ja bobochlopek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trombocytt
Ok, to moze zarzuccie pomyslem na felieton. Tematyka dowolna. Takie czyste abstrakcyjne grafomanstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trombocytt
a kiedy już pochłonę hektolitry kawy (z Tesco), zaszywam się w najczarniejszych z czeluści niniejszego forum i cierpię istne męki i katusze.O moja Veno!!!!! WRÓĆ>>> O ja biedny robaczek, powaliło mi się w tubie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy Waligórski będzie
wystarczająco inspirujący? http://www.ceti.pl/~gandalf/Strona32.html#WG_2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trombocytt
Wiedzial trombocytt, ze na was mozna liczyc :) Jednakze niemoc trwa dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tooooo
muszę pierwsze lepiej cię poznać ,płeć , wiek ,stan cywilny,wartość majątkowa ,ziinteresowania ,region Polski w którym mieszkasz itp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trombocytt
niemoc ma sięgnęła dna..i sam już nie wiem, czy pisać mam humorystycznie czy uskuteczniać depresyjną wenę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trombocytt
Mmm, Waligorski zawsze jest dobry, jednak mi dzis ani Stasiuk, ani pilch, ani Broniarek, ani nawet Kapuscinski nie pomogli :( Po prostu mam chec napisania czegos ( w domysle ), a nie moge. Siedze nad czysta kartka i zero pomyslow. Sugerowanie sie aforyzmami tez nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trombocytt
Podszywaczu, widze, ze wiesz w czym rzecz. Cieszy mnie to niemozebnie :) Byc moze lepsza opcja byloby odpuszczenie sobie natenczas jakiegokolwiek pisania, moze samo przyjdzie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trombocytt
cyt cyt cicho sza..odpływam w wielkim gniewie, powiedzcie mi na co liczyć mam, gdy padł mi koncept...sam już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trombocytt
Czasem to jest jedno glupie zdanie. Przeczytasz i samo przychodzi. Zaczynasz pisac :) Bardzo teraz tego potrzebuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trombocytt
szaranagajama...cyt cyt cicho sza...nie draznic pisajduszy, bo jak sie pisajdusza wkurzy, popelni jakies badziewie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trombocytt
Hmm, dobry podszywacz to taki, ktory potrafi cos uswiadomic temu, pod ktorego sie podszywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trombocytt
nie jestem muzą, szary ze mnie podszywacz.... ideał sięgnął bruku... Pomysł: odejdź od kompa o moja piękna, ujmij miotłę w dłoń, pomysł dogoni cię (poważnie), zapomnij już o setnej kawie, zbierz kuperek i pomknij na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trombocytt
😭 moze jak zjem ogorkowa, to mi sie nieco poprawi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trombocytt
Masz racje, drogi podszywaczu, jednak jak zapewne sam wiesz, ilekroc usilujesz zmusic sie do czegos, czego w danym momencie nie czujesz, zamieniasz sie w neurotycznego paranoika :O Ale bardzo dziekuje za rady :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trombocytt
...i przejdziesz obojętnie wobec niejednego ogórka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trombocytt
A moze trzeba sie schlac, zeby cos zrozumiec? :( Kiedys nie bylo takich problemow, teraz dopada mnie to coraz czesciej :( Oznaka wypalenia literackiego, jak mi sie wydaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trombocytt
zapewne bylas nie artysta lecz maszyna ;) wiem cos o tym ;) pisanie to nie rzemioslo, to sztuka, jest wiec wena albo jej ....ni ma ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trombocytt podszywacz
hmm..nie ma tak,zeby sie wypalalo...moze byc zastoj.Ot co... Jak po tych ogorkach, cos ruszylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trombocytt
Ruszylo w strone powrotna :P Chyba rzeczywiscie najlepiej bedzie odpuscic sobie wszelki wysilek i masochizm literacki :D Tylko, ze ze mna jest taka pokopana sprawa :O Jak mam pomysl, to mi sie nie chce pisac i zazwyczaj wszystko sie konczy na pseudointelektualnych potyczkach slownych z kumplem. A jak juz mam checi, to pomyslu brakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×