Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawy opinii

ulubione meskie perfumy - pytanie do kobiet ?

Polecane posty

Gość ciekawy opinii

jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy opinii
nie ma kobiet czy kazda lubi zapach potu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziara
Już w innym temacie pisałam - że dla mnie najfajniejszym, bardzo męskim i świeżym zapachem dla faceta jest Egoiste Chanel, ale nie Platinum, tylko zwykłe Egoiste. Drogie są, ale zwalają mnie z nóg. Mój mąż tak pachnie, przez co nie mogę nawet focha walnąć, bo przez ten zapach zawsze mnie kręci i kleję się do niego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooh layla
Basala, Contradiction, M7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooh layla
i L'Instant :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy opinii
dzieki ten drugi temat to nie moj i zbyt ogolny na moje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy opinii
andziala drogie tzn. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooh layla
a jakich/dla kogo szukasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowo Prawdy
Calvin Klein "Obsession" Pacco Rabane "XS" Wyczuję je z odległości kilku metrów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy opinii
nie wiem jakich bede wachal te ktore ktos poleci a potem wybiore cos nowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziara
Zobacz sobie tutaj: http://www.ceneo.pl/100598 Powąchać możesz a Sephorze, ale tam raczej nie kupować, bo cena dużo większa:) Zapach naprawdę nieziemski, ma lekką nutę pieprzową i cudownie rozwija się na skórze. Dla mnie sam sex! No i nie tylko dla mnie, bo widzę maślane oczy moich koleżanek czy obcych bab w stronę mojego męża;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziara
Albo na allegro, ale można się naciąć na podróbę, więc trzeba uważać do kogo się kupuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupujcie perfum na Allegro. a już nigdy tych poniżej 150 PLN. Takie są zawsze podróbkami. Dopiero psikając na lewy nadgarstek te z Allegro, a na prawy z perfumerii zobaczycie różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z doświadczenia
przeciez perfumerie zaopatrują się na alllegoro :P :D:DD:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allure męski Chanel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio to
wiem gdzie kupic bez obaw nie kupie podroby :D poza tym ja musze najpierw powachac bo wiekszosci zapachow nie znam z tych wymienionych wiec zostaje mi sephora i duglas. cena nie jest odstraszajaca wiec spoko mozecie podac jeszcze jakies typy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzudula30
xs paco rabanne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z doświadczenia przeciez perfumerie zaopatrują się na alllegoro Nic podobnego. Sprowadzają perfumy bezpośrednio od dystrybutora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOndziu
Tak jak napisała dziewczyna wyżej, zobacz sobie Egoiste. Laski będą ściągały gacie przez głowę:):):) Super zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam ciekawostkę. Kupiłem na Allegro D&G The One. Od razu wyczułem, że coś jest nie tak. Psiknąłem je przed Sephora na jedną rękę, a w Sephorze tester na drugą i były dwa różne zapachy. Ale to jeszcze nie koniec. Co ciekawe niedawno psiknąłem te perfumy w innej Sephorze i miały jeszcze inny zapach, tym razem taki jaki powinny mieć. Otóż na Allegro była podróbka Made in England. W pierwszej sephorze była woda Made in England. W ostatniej Sephorze i jeszcze jednej, w której kiedyś wąchałem była Made in France. mam w tym momencie 10 markowych wód. Część przysyła mi siostra z zagranicy. Od lat uzywam tylko markowych, wiec z doświadczenia wiem, że tylko francuskie, ewentualnie USA (uwaga na podróby) mają prawdziwy zapach jaki powinny mieć. Unikajcie Made in England, to syf. Jaki kraj takie wody. germany też się różnią od oryginału. Mam D&G Pour Homme Germany i France.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio to
nie zalezy mi aby sciagaly gacie :D to ma byc dla mnie a nie w jakims celu :D moze od razu piszcie wiek tzn. do 20;20-30; po 30 bede wiedzial co sie podoba dzieciom co ludziom w srednim wieku a co emerytom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiem keczup
ej najlepszy jest zapach świeżego bobra. Sposób użycia: Wykąpać bobra w gorącej wodzie z dodatkiem detergentu i nacierac ukochanego. Efekt powalający!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takze allure
ale tez z nizszej polki - STR8 adventure :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek biedronka
ja jednak uważam że zapach ze świeżego dziobaka jest najbardziej powalający...nazywa się hugo dziob :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×