Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawy opinii

ulubione meskie perfumy - pytanie do kobiet ?

Polecane posty

Gość gość
Azzaro Chrome, to jest to !!!. Sexowny, uwodzicielski męski zapach. Od dłuższego czasu kupuję z mężem przez stronę galeriazapachow.pl. Mają tam bardzo trwałe perfumy po fajnej cenie. Także jak ktoś nie chcę wydawać połowę masy, a chce mieć ładne, intensywne perfumy to klikajcie na galeriazapachow.pl !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Azzaro Chrome, to jest to !!!. Sexowny, uwodzicielski męski zapach. Od dłuższego czasu kupuję z mężem przez stronę galeriazapachow.pl. Mają tam bardzo trwałe perfumy po fajnej cenie. Także jak ktoś nie chcę wydawać połowę kasy, a chce mieć ładne, intensywne perfumy to klikajcie na galeriazapachow.pl !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się,przez stronę galeriazapachow.pl można zamówić tanio trwałe perfumy,który tak szybko nie wietrzeja. Z męskich uwielbiam Paco Rabanne Invictus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Armani Code Black! Męski, intensywny- wyjątkowy zapach. Wiem,że można dostać go trochę taniej na galeriazapachow.pl Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Paco Rabanne Invictus. Gwarantuje,że jest trwały a zapach cudowny.. Identycznie jak oryginał pachnie z www.goia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annanaanana
Ja lubię osobiście mocne perfumy, dlatego mężowi kupuję XS Black od Paco Rabanne :) zamawiam je na goia, bo są o wiele tańsze :) poza tym polecam jeszcze wypróbować z tej strony Armaniego Code Black :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim numerem jeden wśród męskich perfum jest Hugo Boss - Zielony oraz Paco Rabanne - XS Black. Oba kupuję chłopakowi na goia.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni, bo są trwałe i świetnie pachną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pierwszym miejscu Hugo Boss - Bottled (szary), na drugim Chanel - Allure Sport, a trzecie miejsce należy się Paco Rabanne - XS Black. Wszystkie można znaleźć na galeriazapachow.pl w świetnej cenie. Kupuję tam perfumy od dawna i są godne polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim ulubionym zapachem perfum jest Hugo Boss - Botlled (szary), niewątpliwy numer jeden :D Kupuję go dla chłopaka na goia.pl I jesteśmy bardzo zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona Lscosta - bardzo ładny, dość intensywny męski zapach. Można go kupić dużo taniej z zapachowiec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chanel-Egoiste Platinium, CK-Euphoria, Hugo Boss-Bottled (szary), Giorgio Armani-Code (Black). To te, które mi najbardziej przypadły do gustu i które kupuję chłopakowi na zapachowiec.pl. Zaopatrujemy się tam w perfumy od dawna i zawsze jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×