Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Usłyszec' świat

Polecane posty

Gość gość

Malutka dziewczynka obserwuje drzewa ze swojego wózka przejęta ruchem liści , ledwie słyszy szelest, ale bardzo słaby, mijają 4 lata, bardzo mało mówi, rodzice zauważają, że córka ma niedosłuch, chodzą na badania, idą do logopedy, pomaga miła kobieta, ćwiczenia dają wiele dobrego, 6 letnia dziewczynka jedzie do Warszawy z mamą do Centrum Zdrowia Matki i Dziecka, mała próbuje różnych aparatów, są kiepskie, w latach szkolnych są już lepsze, medycyna idzie naprzód, dorosła dziewczyna jedzie do Kajetan i dostaje szansę wszczepienia implatu, słyszy świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szum głośny, cichy i odległy połóż ręce na głośnikach, czujesz cudowne rytmy całym ciałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamykasz oczy, słyszysz śmiech ludzi na ostatnim piętrze, dzwonki i telefon, śpiew ptaków, kochane dźwięki otaczają wszędzie, piękna muzyka dociera do głębi duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kajetany zniszczyły mi życie wkrótce ten szpital przestanie istnieć bo odszkodowanie jakie będą musieli mi wypłacić sprawi że zbankrutuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podniecaj się tak bo ja mam problem ze sluchem od roku i nikt mi nie chce pomoc tylko mnie dobili :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kajetany mi pomogły:) i innym też, nie słyszałam,żebyś ktoś się skarżył, ludzie chwalą tą kilnikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjeżdżają najlepsi specjaliści z zagranicy, klinika będzie trwac' , bo ma bardzo warunki, ja całe życie czekałam, dawniej nie było takiej wspaniałej techniki jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo Skarżyńskiemu więcej wiary w siebie pozdrawiam z Opola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×