Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ustawa śmieciowa. Ile śmieci na mieszkańca?

Polecane posty

Gość gość

Jeżeli moja rodzina "produkuje" więcej śmieci niż 1 kosz dostarczony przez gminę, to mogę wystawić do zabrania 2 kosze ?(mam jeden swój zapasowy). Placę dużo bo 11 zl / 1 osobe za śmieci segregowane! Jednak mimo segregacji nie mieszczę się w koszu (teraz dodatkowo doszedł popiół z pieca ). Myślicie że jak wystawię 2 kosze to zabiorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszą zabrać każdą ilość śmieci. Możesz nawet 5 pojemników wystawić. Poza tym jak CI się nie mieszczą śmieci to zamiast standardowego pojemnika 120l możesz mieć 240l. 11zł to drogo, u mnie za segregowane płaci się 6zł za osobę. Ja to nawet 1/3 pojemnika nie zapełniam, bo większość do segregacji, odpady kuchenne do kompostownika, a na popiół są u nas specjalne worki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Mają obowiązek zabrać również dodatkowe śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jak się nie mieszczą w pojemniku to wystawiam obok pojemnika w workach i wszystko zabierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdemu z problemem śmieci polecam firmę Olto. Oni obudują śmietnik, od razu zrobi się estetyczniej a śmieci nie będą latały między nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mysle ze tak około 50zł? zreszta nie wiem, nie interesuje mnie to odkad wspolpracuje z firma www.asik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×