Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uważajcie na agencje hostess

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny! Uważajcie na agencje które was zatrudniają. Mam 19 lat, poszukiwali dziewczyn do rozdawania ulotek na największych skrzyżowaniach miasta (jedno z największych miast w Polsce), praca od 10 do 18, jedna przerwa półgodzinna, pieniądze ok. Dali mi koszulkę, spódniczkę i czapeczkę, dużo wody mineralnej, wózek z ulotkami i taką stojącą flagę. Zawieźli mnie z tym na skrzyżowanie, gdzie miałam stać sama we wskazanym miejscu objętym kamerą. Powiedzieli, że przerwę będę miała o 14.00. Stałam ciągle w słońcu a był upał, więc piłam dużo wody, ale wiedziałam, że o 14 ma być przerwa, więc ok. Do 14.30 nikt nie przyszedł, to zadzwoniłam, a oni na to, żeby oczekiwać cierpliwie. O 15.00 nadal nikogo, więc jeszcze raz zadzwoniłam, że miałam mieć przerwę, a oni na to żeby czekać, pytam ile czasu, powiedzieli że w granicach 40 min. Minęło te 40 min i nic. O 16 zadzwoniłam, że muszę na przerwę, a oni na to, że objazd po wszystkich punktach trwa i rozpoczęli o 14.00, ale dziewczyn jest kilka i żeby czekać. Za jakieś 10 minut jakiś czekający na przystanku chłopak doszedł do mnie i spytał mnie czy wszystko w porządku, ja mu mówię że tak, a on: "oj, chyba coś nie za bardzo?", to ja powiedziałam mu, że miałam mieć przerwę ponad 2 godziny,a już bardzo mi się chce do toalety. On do mnie, 'no dobra to idź, ja tu popilnuję wszystkiego'. Od razu poszłam do najbliższej apteki i panie pozwoliły mi za darmo skorzystać. Gdyby nie ten obcy chłopak to pewnie bym się tam posikała nim bym się doczekała przerwy, którą miałam dopiero o 16.45. Boję się jak dam radę jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem Ci coś,jak chce Ci się sikać to idz i sikaj i p*****l hujów ,mówię Ci p*****l ich bo nie są warci żadnych poświęceń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o boże współczuję faktycznie drugim razem poproś kogoś o pilnowanie i idź siku, nie mecz się tak, to strasznie niezdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bosz, znowu ten zbok który od lat tu pisze i podnieca go temat sikania kobiet piertolony zbok pisze tu chyba od 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to się stało że ten chłopak zwrócił uwagę i podszedł, mimo że czekał na tramwaj/autobus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×