Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na gwalt potrzebny mi

W ile najszybciej można wyrobić dowód osobisty ?

Polecane posty

Gość na gwalt potrzebny mi

nawet zapłace za to, da się ? Da sie czekac mniej niz miesiac? co mam robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na gwalt potrzebny mi
boże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na gwalt potrzebny mi
albo paszport szybciej? ratujcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to idź do urzędu i błagaj. na kafe nikt nie pomoże, możesz jedynie liczyć na ogranięcie urzędniczki. ja miałam zrobiony paszport w tydzień, nie wiem jakim cudem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na gwalt potrzebny mi
o cholera :( ale jak mam błagaC? przez telefon mi mowila ze nie ma szans boże : msuze meic paszport albo dowód :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty wczoraj pytałaś o dowód? do wylotu? powiedz po prostu, że masz wyjazd w danym dniu a okazuje sie, że nie masz ważnego dokumentu. w biurach też się czasem człowieka spotka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na gwalt potrzebny mi
tak :( dziewczyny mowily ze nie bedzie mi potrzebny aktualny dowód a tu sie okazuje ze jest, bilet tam i z powrotem kupiony, bilety na koncert mojego zycia kupione i chyba się powiesze :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoń jeszcze do jakiegoś biura podróży i zapytaj czy faktycznie sprawdzają adres, bo o adres chodzi? o ile ja pamiętam, nie miałam nigdy w bilecie adresu wpisanego, więc nie mieli z czym porównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na gwalt potrzebny mi
mam stary dowód, ale już jest nie ważny wiec w systemie pani powiedziała, ze nie widnieje bo tamten dowód anulowano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na gwalt potrzebny mi
już dzisiaj nic nie załatwie, urzędy pozamykane jutro z rana pojde błagac chociaz to i tak na pewno nic nie da:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupeek
mieszkam w dużym mieście, na wyrobienie czekałem 2 tygodnie ;) 7 lat temu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten stary zielony? no to przeczekałaś. jak trafisz na miłą panią to ok, ale możesz przerwac picie kawy a wtedy opieprz, że te dowody wymieniane były lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na gwalt potrzebny mi
nie, nie stary w sensie ze ten starodawny tylko stary dowód z innym miejscem zamieszkania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez.Ciebie.Niee.ide
Posłuchaj nie mam najmniejszego pojęcia ! Ale ja też potrzebuje w 1 tydzień paszport byłam w 5 urzędach i w wszystkich mówili , że najmniej czasu to 3 tygodnie. Czasami chciałam się powiesić tak jak ty. Baba gadała mi , że w 2 miesiące powinien być. ;(. I niestety nie jadę na wakacje z całą paczką :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzębna Mariola
u mnie dowód w 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z kielc
miesiąc temu złamałem i w tydzień mi wyrobili ogólnie to do miesiąca to może trwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawiddd
mi powiedzieli, że trzeba czekać do dwóch miesięcy a musiałem zrobić w 2 tygodnie bo bez tego bym nie pojechał ze znajomymi na wyjazd więc po prostu kupiłem taki jakby dowód kolekcjonerski ( fastidcard.com ) , którego używałem jak normalnego :) nikt mi nigdzie nie zwrócił uwagi ani nic, a jak wróciłem do siebie to po miesiącu odebrałem normalny dowód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi wyrobili w miesiąc, lol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka75
a mojemu bratu w 8dni, zlozyl wniosek w srode... w pietaek byl juz wydrukowany (data realizacji na dowodzie) i juz w czwartek byl do odbioru w urzedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko i wyłącznie dobra wola urzędnika żeby załatwić dowód w kilka dni nam udało się dzięki przemiłej pani w urzędzie wyrobić dowód dla dziecka w pięć dni w środę złożony wniosek we wtorek odebrany dowód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi z offshoreidcardscom przysłali w ciągu 3-4 dni więc nie wiem czemu na ten z urzędu trzeba tak długo czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×