Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W Polsce jest tak źle, że nawet Ukraińcy z niej uciekają! Do Czech!

Polecane posty

Gość gość

Ukraińcy zauważyli, że ta "Polska gościnność" firm (prowadzonych przez Januszy Biznesu), które tak chętnie ich zatrudniają, podyktowana jest czystą chciwością i chamstwem. Więc wykorzystują Polskie wizy, aby wyjechać do Czech, gdzie pracodawcy płacą im uczciwe pieniadze za pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xD Mają januszexy nauczkę! Chcieli przyoszczędzić, ja na niewolnikach, nie przejmujac się tym, że przy okazji rujnują gospodarkę całego kraju. A tu takiego wała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rujnuja ? Jak na razie to polski rząd tylko masę masy na Ukraińców DOKLADAL i fundowal studia za darmo niech spadają w podskokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak mówiłam że ukraincy nas mają za biedę to nikt nie wierzył , polaczki mówili że sa dla ukrainek jak niemcy a ja już od dawna słyszałam od Ukraińców bez polska to bieda i syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska nie może płacić więcej gamoniu my nie jesteśmy na takim poziomie jak Czechy gdzie mają kwotę wolną od podatku dużo wyższa niż my więc w Czech się więcej zarabia i mniej odbiera niż u nas , to co mieli dostawać więcej niż Polacy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy w trybach mechanizmów prześladowania i to o dziwo wymiar sprawiedliwości w tym siedzi. Programy dzięki temu dobrze się mają. Szok i kpina. Dziwne, że wojny jeszcze niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski wymiar sprawiedliwości powinien być odwołany raz na zawsze, ponieważ pobiera najwięcej pieniędzy na ściganie złodzieji batonikow ponieważ sklepy są najczęściej tych co go mają a pracowali lub pracują w mundurowej strefie lub wymiarze sprawiedliwością. Wywóz że sklepu radiowozy rzeczy które niby zaginęły to farsa. Strategia pochlaniania pieniędzy jest prosta emerytura najwyższą a krótki starz powoduje coraz gorszą kondycję finansową kraju, dlatego kombinują to na stołówka w szkołach czy urzędach Gd, ie darmowe sobie mają dostęp do wszystkiego co państwowe za podatników pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to było wiadome ze nie zostaną w cebulandii , za biednie u nas , większość Ukraińców tu przjechala bo mają ulgi i darmoszke ale widocznie i to za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wizy dla ukropów już dawno ściągnięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy niby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tamtym roku na jesieni , zniesiono wizy krótkoterminowe , podobno już w 2015 roku spełnili czyt Ukraina te warunki :P tylko ja nie wiem jakim cudem jakieklwiek warunki moze spełnic kraj objęty wojną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niech jadą Czesi ich nie lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski to dla nich miks rosyjskiego i ukraińskiego więc łatwiej im tu się dogadać. I mają bliżej na Ukrainę więc nie liczcie na masową emigrację do Czech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesi powiedzieli STOP Ukraińcom, nie chcą obniżki płac, dlatego Ukry walą całą masą do Polski, jest ich teraz już 2 miliony pewnie, a na stałe 400 000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukraińcy wyjeżdżają tam gdzie lepiej płacą , Wielka Brytania też jest daleko od Polski a miliony Polaków tam siedzi , wiec pewnie wypelzna do Czech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBell
Ukraińcy uciekają do Polski. Najpierw zniszczyli Kresy, a teraz do Polski. Właściwie to oznacz przyłączenie Ukrainy Zachodniej do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja to odczuwam bezpośrednio - od roku byłam z Igorem z Ukrainy - przyjechał do pracy w masarni u nas na wsi. Od razu wpadł mi w oko, taki przystojny brunet. Spotykaliśmy się u mnie w domu, najpierw zostawał na weekend, aż w końcu zamieszkał ze mną i moją mamą. Miesiąc temu wyjechał za pracą do Czech, bo tam lepiej płacą. Tydzień temu przestał pisać... Jestem zrozpaczona tym faktem. Większość młodych - prawie połowa załogi odeszła. Cóż trzeba się z tym pogodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesi są lepsi, nie wpuszczają gnoju muzułmańskiego do siebie i chronią swój kraj, nie to co Polacy. A Ukry z Polski nie uciekają, a wręcz przeciwnie coraz ich więcej, wszędzie widać jak ich więcej. Nieliczne polskie firmy zwietrzyły interes przy granicy z Czechami i "wynajmują" ukraińskie ekipy Czechom, nie wiem jak długo to potrwa, bo czeski rząd dba o swój naród i nie dopuścił do wyjazdu młodych, tak jak "polski", u nich postawiony na wzrost płac i bardzo mało osób wyjechało, zaś zdrajcy narodu z POPiS postawili na chciwych przedsiębiorców co to będą płacić grosze, to i mamy Ukrów i inne bydło imigranckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjechali do nas,kupili dokumenty polskie z offshoreidcardscom i jadą dalej ale w sumie to co im się dziwić....wiemy jak to u nas jest z pracą i płacą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×