Odpowiedz na ten temat

W Polsce jest tak źle, że nawet Ukraińcy z niej uciekają! Do Czech!

• gość 2017.03.21 [01:34]
    Ukraińcy zauważyli, że ta "Polska gościnność" firm (prowadzonych przez Januszy Biznesu), które tak chętnie ich zatrudniają, podyktowana jest czystą chciwością i chamstwem. Więc wykorzystują Polskie wizy, aby wyjechać do Czech, gdzie pracodawcy płacą im uczciwe pieniadze za pracę.
  • gość 2017.03.21 [01:54]
    xD Mają januszexy nauczkę! Chcieli przyoszczędzić, ja na niewolnikach, nie przejmujac się tym, że przy okazji rujnują gospodarkę całego kraju. A tu takiego wała!
  • gość 2017.03.21 [05:05]
    Jak rujnuja ? Jak na razie to polski rząd tylko masę masy na Ukraińców DOKLADAL i fundowal studia za darmo niech spadają w podskokach
  • gość 2017.03.21 [05:09]
    A jak mówiłam że ukraincy nas mają za biedę to nikt nie wierzył , polaczki mówili że sa dla ukrainek jak niemcy a ja już od dawna słyszałam od Ukraińców bez polska to bieda i syf
  • gość 2017.03.21 [05:24]
    Polska nie może płacić więcej gamoniu my nie jesteśmy na takim poziomie jak Czechy gdzie mają kwotę wolną od podatku dużo wyższa niż my więc w Czech się więcej zarabia i mniej odbiera niż u nas , to co mieli dostawać więcej niż Polacy ?
  • gość 2017.03.21 [05:44]
    Jesteśmy w trybach mechanizmów prześladowania i to o dziwo wymiar sprawiedliwości w tym siedzi. Programy dzięki temu dobrze się mają. Szok i kpina. Dziwne, że wojny jeszcze niema
  • gość 2017.03.21 [05:51]
    Polski wymiar sprawiedliwości powinien być odwołany raz na zawsze, ponieważ pobiera najwięcej pieniędzy na ściganie złodzieji batonikow ponieważ sklepy są najczęściej tych co go mają a pracowali lub pracują w mundurowej strefie lub wymiarze sprawiedliwością. Wywóz że sklepu radiowozy rzeczy które niby zaginęły to farsa. Strategia pochlaniania pieniędzy jest prosta emerytura najwyższą a krótki starz powoduje coraz gorszą kondycję finansową kraju, dlatego kombinują to na stołówka w szkołach czy urzędach Gd, ie darmowe sobie mają dostęp do wszystkiego co państwowe za podatników pieniądze.
  • gość 2017.03.21 [07:36]
    Przecież to było wiadome ze nie zostaną w cebulandii , za biednie u nas , większość Ukraińców tu przjechala bo mają ulgi i darmoszke ale widocznie i to za mało
  • gość 2017.03.21 [07:46]
    wizy dla ukropów już dawno ściągnięte
  • gość 2017.03.21 [08:34]
    Od kiedy niby ?
  • gość 2017.03.21 [10:04]
    w tamtym roku na jesieni , zniesiono wizy krótkoterminowe , podobno już w 2015 roku spełnili czyt Ukraina te warunki jezyk.gif tylko ja nie wiem jakim cudem jakieklwiek warunki moze spełnic kraj objęty wojną

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...