Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość __tete

Widzieliście kiedyś brzydką Koreankę?

Polecane posty

Gość __tete

Ja właśnie nie, wydaje mi się że wszystkie Koreanki są ładne. Widzieliście kiedyś brzydką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olorinek
a byles w korei czy koreanki znasz tylko z neta i TV ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __tete
Owszem byłem, spędziłem w Seulu niemalże dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olorinek
i co wszystkie takie laleczki jak w TV ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dezirers
jedz do Korei Północnej to znajdziesz taką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __tete
To skoro tak sądzicie to pokażcie zdjęcie takiej rzekomo "brzydkiej", bo nigdy jeszcze takiej nie widziałem. Uważam, że tam są same piękne kobiety jak w żadnym innym narodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olorinek
no mow czy wszystkie sa lalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __tete
Olorinek, można tak powiedzieć, wszystkie są śliczne jak laleczki :) Dezirers, w Korei Płn też są same ładne(wg mnie), to ten sam naród. Warunki w jakich żyją mogą negatywnie odbić się na ich wyglądzie to oczywiste, ale z natury też śliczne bo to Koreanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olorinek
a jak sie rypia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja żadnej nie widziałam
więc nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfarfder
Bo ty masz taki gust, ze wydaja ci sie piekne. Kuzyn meza ozenil sie z Tajlandka, on uwaza, ze to ideal piekna, a cala reszta rodziny i znajomi twierdzia, ze jest brzydka i nic w niej pieknego nie ma. Kazdy ma inny gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja znajoma ma w rodzinie
Tajlandke.widzialam ja na zdjeciu.brzydactwo takie przysadziste a jej maz ponoc zachwycony...ale naprawde nie wiem co mu sie w niej podoba bo naprawde paskudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkod1
Tajlandki sa bardziej zgrabniejsze, smuklejsze , inne z twarzy, sa ladne, ale maja szerokie nosy zazwyczaj. Filipinki, to mix hiszpanski, tez sa nawet, nawt, ale nizsze od Tajek i trafiaja sie z waskimi ustami. Chinki to zoltki, i maja gorne powieki skosne, chociaz sa ladne niektore. koreanki laleczki, piekne, maja waskie nosy i bardziej okragle oczy, podobne do japonek, tylko japonki maja okraglejsze twarze i troszke splaszczone, chociaz nie tak mocno splaszczone jak chinki. Ale ogolnie, wszystkie azjatki ta takie laleczki slodziutkie :) Chociaz chinki nie uznaja tajek jako azjatek, tylko jako indonezyjki/. Ja bym odroznil te narodowosci zoltej rasy, tak jak polki od angielek, ale dla laika jest ciezko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc koreanek jest gruba i maja brzydka cere.... bylem 2 razy na masazu i takiej jednej brzydkiej brrrr no ale dlonie silne jak u drwala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 455852
Najważniejsze że biorą z pupu do paszczu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwerewrwe
No to ja odpowiem: jestem w Korei od 2 tygodni: Koreanki są prześliczne, ładniejsze są tylko Polki (i słowianki) - na prawdę te dziewczyny pomimo dużych braków w urodzie (jest ich dużo w porównaniu do polek), nadrabiają wszystko sposobem bycia, kobiecością, prostotą - po prostu fajne dziewczyny, prawdziwy skarb, zupełnie nierozumiem tego ze w Korei jest tak dużo rozwodów. Pomijając słowianki i Włoszki, to wszystkie piękne panie z kontynentu europejskiego (Hiszpanki, Francuzki ...) mogą sie schować pod ziemię - Koreanki są po prostu ładne, czułe, kobiece, zwykłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i są ładne, ale Polkom naprawdę niczego nie brakuje, wiele jest ślicznych i zgrabnych:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzajcie w Korei Połnocnej te dziewczyny są zniszczone wiele zalezy też w jakim środowisku dorastały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę poczytajcie o tych operacjach plasdtycznych. Kiedyś widziałam rzetelny i długi artykuł laski, która mieszka w Korei, niestety nie mogę go znaleźć. Tam robią dzieciom operacje, bo muszą się przystosowywać do reszty wręcz, taka jest masowość operacji. Oczywiście wszyscy tego nie robią, ale staje się to popularniejsze i pewnie będą tanieć te operacje, skoro stają się tak masowe, wiec tym więcej osób się im podda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest właśnie to słynne piękno koreanek heh, o ile wcześniej nie był to koreańczyk:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie opowiadajcie bzdur, że w Korei Północnej dziewczyny są brzydsze, raczej jest odwrotniee. Nawet popularnie się mówi, że w Korei Północnej dziewczyny są ładniejsze niż w Południowej i po wycieczce do Korei Północnej widzę, że nie bez powodu. Te z Korei Południowej są sztuczne i niekiedy przez głupie stylizacje nie wyglądają już nawet jak prawdziwe Koreanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×