Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość __tete

Widzieliście kiedyś brzydką Koreankę?

Polecane posty

Gość gość
.tnij kropka at / Korea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w korei południowej podobno 70% ludzi miało operacje plastyczną. mogłabym wyglądać jak koreanka z jakiegoś zespołu k-pop ale jak zwykła osoba z korei już raczej bym nie chciała wyglądać... zresztą dużo fajniej być japonką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli twierdzisz, że wszystkie koreanki są piękne, to zajrzyj w link z tnij at. I te inne o operacjach plastycznych... to są normalni ludzie, jak i my, zdarzają się tam i ładne, i brzydkie osoby. Około 76 % koreańskich kobiet w wieku 20-30 lat przeszło jakiś zabieg poprawiający urodę. 25% koreańskich matek zaproponowało swoim córkom w wieku 12-16 lat przeprowadzenie operacji plastycznej. Około 27% osób poszukujących pracy Koreańczyków, stwierdziło, że nie zdobyło posady ze względu na swój wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem mam wrażenie, że Korea Południowa to właściwie w ogóle nie Korea, Korea Północna to prawdziwa Korea i prawdziwe koreańskie kobiety, bez operacji plastycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to trochę przerażające zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno jest pewne mają tam znakomitych chirurgów plastycznych;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te zdjęcia wcale nie muszą być prawdziwe... mogą być fałszywki i służyć jako reklama(mogą ale nie muszą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej są prawdziwe :-P no może jeszcze oprócz operacji było komputerowe upiększanie. Wszyscy na tych zdjęciach są do siebie łudząco podobni. Dziwne to musi być uczucie po takiej operacji widzieć swoje aczkolwiek obce odbicie w lustrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az tyle procent spoleczenstawa stać na drogie zabiegi chirurgii plastycznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak. ale nie dlatego że wszyscy toną w kasie, tam po prostu taka operacja jest dużo tańsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy coś by się dało zrobić z naszą Anną G.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajo000
Witam! Jak waszym zdaniem, ładniejsze są Koreanki czy Japonki? Jedne i drugie bardzo dbają o wygląd i mają wręcz obsesję na punkcie higieny. Na jednej ze stron wyczytałem, że Japonki są konformistyczne, oziębłe emocjonalnie, natomiast Koreanki nie ukrywają swoich uczuć, są bardziej wylewne, ale i też potrafią być bardziej dwulicowe. Nie wiem, ile w tym prawdy. Bardzo mało jest informacji o Koreankach (chodzi mi o zachowanie). Czy dziewczyny młodego pokolenia z obu krajów nie darzą się sympatią podobnie jak ich rodzice czy dziadkowie? Czy ktoś miał łóżkowe doświadczenie z Koreanką, lubią pieszczoty i przytulanie? Jakie mają nastawienie do Europejczyków? Czy ktoś ogólnie poznał lepiej kobiety z tego kraju? Byłbym wdzięczny za odpowiedź, jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi ci tylko o wygląd? Jako dziewczyna odpowiem ci, że japonki są ładniejsze. Dlaczego? oni bardzo cenią swoją tradycję, i łatwiej tam spotkać kogoś naturalnego, w przeciwieństwie do Korei z ich operacjami ;) Za to Koreańczycy częściej są wierzący, nie trudno spotkać tam chrześcijanina. W Japonii większość religii poza buddyzmem jest odbierana negatywnie. To prawda też, że japończycy wstydzą się uczuć chociaż są wyjątki. Mają neutralny stosunek do europejczyków. Oba kraje nie darzą się sympatią? Raczej wręcz przeciwnie, oba kraje nie lubią korei północnej. Japonki słuchają poł. koreańskiej muzyki, i odwrotnie. Właściwie to jest kwestia gustu, sam pojedź do tych krajów (jak cię stać na taki wydatek to podziwiam) i się przekonasz gdzie fajniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajo000
To prawda, jeśli ktoś chce wiedzieć jak naprawdę Koreanki wyglądają to jednak warto zobaczyć zdjęcia z Korei Północnej. I nie te ze ślicznotkami w wojskowych uniformach. Wydaje mi się też, że Koreanki jak na Azjatki są wysokie, dużo wyższe niż Japonki. Te drugie zresztą to mistrzynie kamuflażu, swoim subtelnym makijażem, różnymi dodatkami typu sklejanie powiek, sztuczne rzęsy i soczewki itp. zrobią nawet z brzydkiej dziewczyny superpiękność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako że mam zryty dzisiaj dzień i jestem na bani po paru piwach, podbijam ten stary temat. Jako że jakiś debil uznaje mój koment za spam niestety nie dodam linku do blogu Polki mieszkającej w Korei Południowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkod1
Hej, wypowiadalem sie tutaj wczesniej na temat roznic w urodzie azjatek. Ale jesli ktos pisze ze koreanki sa grube, to rece opadaja. Lub ze jedne sa podobne do drugich jak klony. Albo ze polki sa ladniejsze . ( litosci.. to kwestia gustu ! )To tak jak by odrozniano tylko drzewa iglaste od lisciastych i tyle. Ale nie rozrozniano poszczegolnych rodzaii miedzy tymi gatunkami. Oprocz tego ze te urosly duze, a te jeszcze nie. Zero kontretow w kontekscie antropologicznych biologicznych roznic ( o urodzie ) , oprocz infantylnych trywializmow. Najczesciej opiniowanych przez ludzi ktorzy nigdy w azji nie byli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koreanki z Korei północnej chcą się upodobnic do białych farbuja włosy na blond operują oczy no i nie są to typowe azjatki Korea jest mega bogata i nowoczesna one by nawet na Amerykanina napluly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×