Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wieczór panieński pytania

Polecane posty

Gość gość

Hej, zostałam ostatnio poproszono mnie na świadka i musze zorganizować wieczór Panieński i tu moje pytanie - od czego zacząć mam już wszystkie numery tel do przyjaciółek i co dalej Jakieś pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No musisz się zastanowić gdzie chcesz to zrobić czy w domu czy gdzieś wyjść. Ja miałam wieczór Panieński w domu u koleżanki i było fajnie ...były różne gry i zabawy. Popatrz w necie i na jakieś strony z akcesoriami typu słomki i inne takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam w klubie tzn miałysmy jak by swoją loże i tam siedziałyśmy do rana + dyskoteka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pomyśl o jakimś pokoju z łóżkami do wynajęcia, może góry? Do tego prezent dla panny młodej czyli na gruponie jakimś możesz masaż wybrać czy jakieś inne i do tego np koszula nocna dla męża. Oprócz tego zorganizuj co kto zrobi na panieński czyli jedna osoba może zrobić żurek z kiełbasą, druga sałatkę z gyrosa, trzecia zrobi szaszłyki, czwarta upiecze ciasto itp itd. (alkohol ze składkowej+strój dla panny młodej a wy wszystkie ubierzcie się jednakowo np jak pretty girl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie jest własnie tak coś zrobić razem.... ja jak robiłam panienski to ledwo co sie wyrobiłam ...... robiłam konkury na np: przebieranie lalki z pieluchą na czas... i rozmowa z mężem w przez tel w czasie tej czynności i podawanie przepisu na kotlety mielone. Panna młoda musiała osobiście przymierzyć wszystkie prezenty ( koszulki, i bielizne jaka dostała + sesja ) Powiem, że bylo fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masa roboty przed Tobą. Organizowałam już dwa panieńskie w życiu i przyznaje, że to chłonie czas bardzo :D Bardzo ważne jest swobodne podejście. Musi być śmieszne to podstawa :p Na dobry początek kup koszulki z nadrukiem w tym stylu http://www.sferakoszulek.pl/pl/p/Koszulka-damska-na-wieczor-panienski-DZIEWICA-DO-JUTRA/194 tak aby każda dziewczyna ją założyła i była w niej przez cały wieczór. Potem kiedy sprawę ubioru masz za sobą weź kartkę do ręki i spisuj pozostałe zabawy i rytuały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a przebieracie się tematycznie? Bo szczerze wam powiem, że znudziły mi się już te klasyczne przebieranki. Myślałam, żeby zamówić koszulki na panieński, jakieś koszulki zaprojektowane specjalnie na ten dzień. Tu https://ideashirt.pl/ czy w innym tego typu sklepie. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×