Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wierzycie w komplementy od mężczyzn?

Polecane posty

Gość gość

Spotkam się z pewnym panem i on zawsze jak się spotykamy mówi mi coś miłego i to nie raz a parę razy, że mam ładną bluzkę, oczy, włosy, a nawet paznokcie:D że kurtka ładna i mi pasuje, że słodko wyglądam w kapciach:D a jak raz go zapytałam gdzie chcesz iść to mi odpowiedział "z tobą na koniec świata" ;) nie będę przytaczać wszystkiego, ale dużo tego jest, też komplementy dotyczące osobowości to wszystko jest takie miłe, że aż nierealne chciałaby wierzyć, że to wszystko na serio, chciałbym wejść w jego głowę i zobaczyć czy to tylko jego metoda na "zmiękczenie" mnie nawet jak razem staliśmy na rynku to podszedł do nas pan "miłośnik piwa" i powiedział do niego, że jest pan z piękną kobietą, on mi to powtórzył, ale ja jak to ja powiedziałam ,ze to pewnie dlatego, że chciał kasę na piwo, no bo rzeczywiście chciał, myslicie żeby powiedział to bezinteresownie? ja chyba jestem za bardzo nieufna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nhnhn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro był miłośnikiem piwa to raczej oczywsta oczywistość 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ok, ale napiszcie też o tym moim "normalnym" komplemenciarzu, czy takie komplementowanie wszystkiego jest wiarygodne, bo to jest wręcz obsypywanie i nie wiem czy wierzyć a wy wierzycie jak ktoś was komplementuje? trudno uwierzyć facetom..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam to szczęście urodzić się ładną. Zawsze mnie komplementowano. Mogłam też przebierać jak w ulęgałkach, w facetach. W związku z czym poznałam się na ich naturze. Jest prosta i nieskomplikowana. Kiedy ją poznasz, będziesz potrafiła podporządkować sobie każdego chłopa. Można by tutaj przytoczyć cytat ze skeczu satyrycznego Cezarego Pazury że dla faceta liczą się w życiu tylko cztery substancje i trzy kule... Facet prawi komplementy w uproszeniu bo HOOOJ go swędzi Jak to wykorzystasz to już twoja prywatna inwencja twórcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:36 Ale czasem wykorzystanie tego na własną korzyść staje się trudne. Co radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś hahahah no jestem pod wrażeniem:) czyli ich komplementy nigdy nie są szczere i niewinne> ;) przecież nie mówią tego każdej? no chyba, że mówią....eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:38 Dać sobie z nim spokój! Podrapać się po hooju chciałby każdy, ale robić nie ma komu! Bądźmy poważni! Taki ideał trafi się raz na -i tego nie wie nawet doświadczona kobieta! Trzeba próbować i stopować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:41 Nie powiedziałam tego. Ich komplementy względem nas, są dla nich tym, czym dla nas są nasze cycki i pośladki, względem ich samych . Rozumiesz? To narzędzia! Czy dla ciebie ma znaczenie jędrność i krągłość twoich piersi jeśli nigdy nie ujrzy i nie dotknie ich żaden facet? Tak samo jest z ich komplementami Oni pewnie tak myślą-ale jakie to ma znaczenie, jeśli niczego przez to nie zyskają? Jeśli on naprawdę tak myśli to nawet jeśli niczego nie dostanie dziś to poczeka kilka lat na to coś-i tego jestem pewna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówią każdej komplementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wierzę, dlaczego mam nie wierzyć? Sama treść może byc przerysowana, ale autor komplementu przecież chce mi sprawić przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:36 Zaciekawiło mnie to, co piszesz. Ale czy naprawdę uważasz, że faceci są aż tak prości? Że każdego można sobie podporządkować? Kiedyś myślałam, że istnieją pewne uniwersalne triki, ale coraz częściej myślę, że one wcale nie działają, nie na każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:55 To że są prości nie znaczy że są tacy sami. Prości w swej konstrukcji. A każdy trochę inny(jeden woli fudbol inny woli golfa ;) Oczywiście że chcą ci sprawić przyjemność w nadziei że i ty zechcesz to zrobić. Wiesz czym kieruje się facet przy wyborze partnerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni mają swoje odwieczne ... Czyli: Nie może być łatwa Nie może być głupia Nie może być brzydka Dlaczego ta kolejność bywa dowolna? Dlatego że predyspozycje również takie bywają. Trzeba mierzyć siły na zamiary. Poza drobnymi odrealnionymi przypadkami, natura sprytnie panów w tę umiejętność wyposażyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nie lubi gdy widzisz kobietę obok i czegoś jej zazdrościsz. Nie znosi kiedy poddajesz jego opinię na twój temat jakimś wątpliwościom. Nie znam faceta, który by tolerował takie zachowania. Kiedy on mówi że jesteś najpiękniejsza to masz tak o sobie myśleć i basta. To w sumie dobrze-prawda? Rozterki na temat swoich przyszłych operacji plastycznych masz praktycznie z głowy i portfela! Ale na wypadek rozwodu podpisz umowę w której on będzie zobowiązany sfinansować ci to czego nie akceptowałaś ;) Jednak do tego czasu zachowuj się jak miss świata. Taka rada od kogoś kto zna życie i mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_Dyzio
parole, parole, parole czyli słowa, słowa, słowa wypowiedziane są ułatwieniem życia ale kobieta i facet potrafią się dogadać bez słów , czyli po chwili poznania się a On głuchy Ona głuchoniema pokazują palcami na swoje 'łona' i za moment zaczynają się zwyczajnie 'pukać' okazując między sobą czułości , nie wiadomo , czy głuchoniemi siebie komplementują , jedno jest pewne , zwyczajnie się bzykają , jest lodzik i wylizanie duupy oraz inne czułości a po chwili znowu bzykanie , raczej u ludzi , którzy nie słyszą i nie mówią nie pojawiają się komplementy , słyszalne jest tylko ich r/u/c/h/a/n/i/e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:28 Nie dyzio jest język migowy! Spadaj spać! Zaśpisz na zupę mleczną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wierzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atrakcyjne kobiety nie lubią komplementów, mają ich po dziurki w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie mają w tym żadnego interesu to tak, każdy lubi chyba komplementy jesi sa szczere ;) slysze je czesto, ale jakos nigdy nie mam ich dosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem atrakcyjna kobieta i wiem kiedy super wyglądam a kiedy jestem niewyspana i mam gorszy dzień to wyglądam jako tako wiec wiem kiedy mężczyzna mówi prawdę a kiedy nie bo mam lustro i widzę siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:55- z doswiadczenia wiem, ze nam sie czasem tylko tak wydaje, ze zle wygladamy a ludzie to inaczej postrzegaja. Np. kiedys bylam niewyspana i myslalam, ze wygladam fatalnie, a tego dnia mialam najwieksze powodzenie w klubie wsrod kolezanek. nie ubralam sie wyzywajaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale skąd wiadomo, że te komplementy nie są po to by nas zaciągnąć do łózka? na ogól po to są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×