Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

właśnie skończyłam remont łazienki i w ogóle mi się nie podoba !!!

Polecane posty

Gość gość

Smutno mi, długo czekałam na remont łazienki, od kupna mieszkania nic nie robiliśmy, wymyśliłam tynk strukturalny do tego farbę z lekkimi drobinkami, które odbijają światło. Niestety wszystko wyszło za ciemno i za zimno. całe mieszkanie jest w ciepłym kolorze kremowym jest milutko i przytylnie, a lazienka to kamienny grobowiec ;/ nie wiem jak to obejść, myślę nad jakimś jasnym obrazem ale po prostu mi się nie podoba i koniec... zal tylko sił i kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyzwyczaisz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż też tak mówi, ale kurde, to nie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się że masz gdzie się umyć i srać. Ja od pół roku myje się w misce w zimnej wodzie bo nie stać mnie na hydraulika i materiał żeby zrobić łazienke. A do kibla musze iść na klatke z którego korzystają też sąsiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem biedaczką żebym musiała myć się w misce, wydaliśmy na remont łazienki z mężem 123 tys. zł, a nie jest tak jak chciałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnia wypowiedź nie należy do mnie...- czyli autorki posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123 tyś. to chyba jakis żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys mialam problem z kafelkami ,W sklepie piekne odbijaly światlo/ wiadomo hmmm oświetlenie / a w domu dużo ciemniejsze.Po jakims czasie przyzwyczailam się. Przemaluj po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnia wypowiedź nie należy do mnie...- czyli autorki posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No domyślamy się że nie należy do autora:D 123tys na remont łazienki? ha ha kogoś nieźle poniosło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przemaluję, bo specjalnie położyliśmy ten tynk strukturalny i pod normalną farbą będzie to brzydko wyglądało, poza tym te drobinki też od cholery kosztowały ;/ mam nadzieję, że w końcu się przyzwyczaje, ale wkurzają mnie takie sytuacje. chodziły za mną cegły, aby założyć - teraz wiem, że też bym pewnie marudziła, bo za zimno itd ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masz tam okno w łazience? jak nie to może wykuj okno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podszywać się proszę, bo to nieładnie. Szczerze, to popadłam w depresję z powodu tej łazienki, nic mnie nie cieszy, nie umiem się na niczym skupić, nie ten odcień kafelków, śnią mi się one po nocach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajk_
ja jestem autorką tego posta i widzę, że kolejna osoba się podszywa. Nie mam okna i również nie wykuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpocznij chwilę uzupełnij budżet,weź kilof skuj wszystko i od nowa rób! Tylko tym razem weź na wszystko poprawkę, nigdy nie myśl że jakoś to będzie. J zawsze się nastawiam że będzie gorzej o 80% Jak dobieram kolory to poprawkę na wszystko biorę Potem jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jakies nieduze obrazki np o tematyce kwiatowej i zobaczysz ze będzie ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) fajne podejście, no ale chyba jednak jakoś to obejdę dodatkami. trochę szkoda mi tego teraz psuć i od nowa... w końcu to 3 dni pracy od rana do nocy i koszt fachowca. mężowi się podoba też, mówi, ze marudzę i przesadzam. no zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! Takie przedsięwzięcia należy starannie przemyśleć! Emocje są złym doradcą! Coś gdzieś zobaczyłaś zakochałaś się i chciałaś tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóż mocno ciepłe żarówki. Odpowiednim oświetleniem można wiele zdziałać. I nie dodawaj bieli, to rozjaśni ale nie ociepli wnętrza. Raczej wybieraj kremy, beże żółcie.. , jasne, ciepłe kolory. Zainwestuj w dodatki, ciepłe odcienie ręczników i akcesoriów - może żywe kolory, róże, pomarańcze? Drewno też ociepla wnętrze - drewniane uchwyty, koszyki czy pudełka na drobiazgi pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, widziałam to u siostry, tylko ona miała zestawienie z białymi kafelkami - ja mam ciemne, czyli ciemny brąz. ale prosiłam panów, aby było jak najjaśniej i ciepły ocień... i co? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kremy właśnie - biel domyślnie napisałam ;) może jakoś kinkiety zmienię - może to coś zaradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poszła w ciepłe oświetlenie i małe dodatki z drewna - powinno pasować, zwłaszcza do szarości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli mówiąc krótko przeholowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaz fote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu kup inne żarówki - mocniejsze i ciepłe, nie musisz przecież nowych kinkietów demontowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam zdjęcia, ale nie widać tych drobinek, a one dają dużo lepszy efekt mimo wszystko - więc zdjęcie nie pokaże rzeczywistego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaz mimo wszystko, moze jakos wspolnie doradzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula260485
Kochana mam to samo kupiliśmy dom w Anglii i cały czas coś remontuje i efekt taki ze po remoncie wow a po kilku dniach te same odczucie co ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodatki ładnie uzupełniają łaziene.tak jak inni piszą pokombinuj z ręcznikami,koszyczki, może świeczki? Ja robiłam łazienkę na poddaszu bez okna ale mam w większości białe kafelki na połysk, z ciemnym turkusem dwa pasy na dole a na górze miodowy żółty, za toaletą kafle miodowe z ciekawego wzoru(jak wąskie cegłówki), białe połyskowe komody, ręczniki identyczne jak ciemny turkus, świeczki też w tym kolorze.pasy ledowe pod wanną i przy toalecie. szczerze, to wygląda lepiej niż na wizualizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×