Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

właśnie skończyłam remont łazienki i w ogóle mi się nie podoba !!!

Polecane posty

pomyśle nad koszyczkami z wikliny, może jakiegoś kwiatka zielonego sztucznego i jakiś obraz na tej ścianie nad kibelkiem, może będzie ok, poza tym na razie schnie, oby było troche jaśniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojoj, strasznie smutno to wszystko wyglada Mysle, ze musisz pokombinowac z innym oswietleniem. Powies jakies jasne, zywe obrazki (byle nie za duzo), koszyczki wiklinowe to fajny pmysl, ale tez musza byc jasne. Zadych brazow, same odcienie kremowe, jasniutkie zolcie. Ogolnie efekt jest ok, tylko jest to takie surowe, zimne wnetrze. Musisz je ocieplic. Poprzegladaj rozne aranzacje lazienek w necie. Moze wybierzesz pare pomyslow dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest ciemno, ale tak smutno i zimno. dodatki powinny ocieplić wnętrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w rzeczywistości jest odrobinę cieplej - brązowiej, ale mimo wszystko ;/ kaplica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja proponuje czerwone dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sciany jakies nierowne, ten tynk zle polozony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach ten tynk mial taki byc wg mnie masz dwie opcje 1) proba ocieplenia: koszyki wiklinowe, biale swieczki, muszelki czy jakies d**erele bezowo-biale, reczniki tez w takiej kolorystyce 2) podkreslenie tej surowosci w stylu retro, bialo-czarne reczniki, moze jakis obraz a la komiks z kolorowym akcentem nad kibelkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąbelkowo
Dasz rade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź daj na to gładź, pomaluj na żywą zieleń albo inny miły kolor i nie rób z kibla piwnicy gorszego koszmaru dawno nie widziałam naogląda się toto amerykańskich loftów i myśli, że z kibla sobie loft zrobi opanujcie się ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoich sil i twojej kasy ? czy sil fachowca ktory robil co mu powiedzieliscie i kasy twojego meza? ocknij sie kobieto w afryce mieszkaja w lepiankach i zyja materialistka jedna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na duze sciany daj bialoczarne grafiki w duzym bialy passe partou, to rozswietli .Mimo ,ze nie lubisz czerwonego dobrze dzialalyby akcenty czerwone- typu bialy recznik z czerownym elementem, jesli nie chcesz czerwonego to inny mocny kolor - zielen,zolty, jednolite reczniki, moze dywanik koło, dodatki powinny byc w stylu minimalistycznym, graficznym, zdecydowanym i nie za duzo, gllownie biale z 2-4 kolorowymi duzymi akcentami Nie martw sie, to jest w sumie dobra baza to aranzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie dałoby sie poprawić innym kolorem tych ścian ? Wyglądaja troche jak cement, sorki, nie chce cie dobijać. Może te dodatki pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś wstałam i łazienka trochę pojaśniała i nabrała brązowego odcienia. po prostu jeszcze schnie. Może nie będzie źle. Wy chyba nie do końca rozumiecie, że taki miał być efekt - czyli tynk strukturalny, a na tym nie może być kolorowa farba. dzięki za porady, jak ogarnę i zaaranżuje dodatki to wrzuce fote. może jakoś to uratuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten efekt kamienia, betonu bardzo fajny naprawdę. Właśnie mi się podoba, ciemnobrązowe płytki za to kompletnie nie dla mnie. Ale ten tynk super, nic z nim nie rób. Jak patrze na te zdjęcia to jeszcze bardziej utwierdzam się że zmiana oświetlenia ( same żarówki) na ciepłe, zwłaszcza jeśli chodzi o kinkiety i naturalne, drewniane dodatki wwystarczą. I nie rób białych dodatków - rozjaśnią ale nie ocieplą wnętrza. Naprawdę to wystarczy. Zobaczysz jak zmienisz żarówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płytki są od kupienia mieszkania już, nie chcieliśmy ich zmieniać, bo są ok - w zasadzie uniwersalne. chodzi bardziej o ten tynk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup dodatki,ale w zywych kolorach Np. lub zolte ręczniki, kremowe swiece,zestaw mydelniczka i kubek i kosz na śmieci i zobaczysz ze będzie ladniej. I zmien zarowki na takie które dają cieple swiatlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli masz miejsce zamontuj ramke, cos w stylu okna, ozdob ja tak jak normalne okno-firaneczka- pod kolor lazienki ale jasniejszy, maly kwatek, w rame wstaw lustro. bedzie dobrze, rozjasni, rozweseli lazienke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty kobieto nie masz innych problemow ludzie wogole nie maja sie gdzie umyc a ciesza sie z tego co maja i nie wymyslaj cenowo remontu bo naiwnych tu nie ma moze ktos uwierzy ale nie ja,chyba ci sie zera pomylily a ta lazienka to niby ma sto metrow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tynk malowanie i jakies inne d**erele i 126 tysiecy skad ty to wymyslilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi cenami to nie jest prawda, po prostu ktoś się podszył ... poprosiłam o opinię - co można zrobić, jakie dodatki itd, nie potrzebuję hejtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w koncu ile ten remont kosztowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu pisze prawde a nie hejty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieważne. tu nie chodzi o kase. po prostu o fakt . dobra wiedzę, że temat schodzi na mniej merytoryczny. Dzięki za rzeczowe opinie - zdarzyło się kilka fajnych pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest wazne jak zaczynasz pisac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo jestem dumna ze ktos ci wyslal pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej fajna lazienka !! ten tynk jest jasny wiec nie przytlacza Nie podoba mi sie ta mizaika ale to juz kwestia gustu Drewno pasuje i ociepli Dodatki w kazdym kolorze sue sprawdza - ja bym poszla w mocny roz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czajk - daj zdjećia po poprawce - jestem b ciekawa efektu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×