Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wierzący i praktykujący

Wrażenia po SPA

Polecane posty

Gość wierzący i praktykujący

Byłem w tzw. SPA i wiem co tam się wyprawia! Ludzie tam uprawiają seks i niedojż że przy ludziach dorosłych, to jeszcze przy dzieciach! Rozszyfrowałem to, że skrót SPA, oznacza Satanas Per Aqua, czyli szatan przez wodę, bo jak inaczej wytłumaczyć zjawisko publicznego uprawiania seksu na basenie? Tu już nie chodzi o nagie ciała, a o kompletną zgniliznę moralną, która jest w tych ludziach, którzy właśnie tam uprawiają seks. Za tym wszystkim stoi SZATAN! To skandal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda_20
na jakim basenie mozna sie bzykac? jestem zainteresowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzący i praktykujący
Wrocław ul. Borowska 99 to istny dom szatana, a na Borowską 264 się nawet nie wybiorę, bo pewno jeszcze większy dom szatana, bo mają jakieś konkursy. To skandal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiądz Piotr Ratajczyk
Dziękuję Panu za ostrzeżenie. Dzięki temu, gdy będę we Wrocławiu, nie odwiedzę tych miejsc, które niegdyś były tak nachalnie reklamowane. Pytam się w czyim to leży interesie, aby ludzie siali zgorszenie wśród wypoczywających ludzi? Jak tak można? Parki wodne są po to, aby w nich wypoczywać, zrelaksować się, a nie świecić golizną i do tego uprawiać tam seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzący i praktykujący
Bardzom rad, że mogłem księdzu pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to dobre Satanas Per Aqua
:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzący i praktykujący
W tym nie ma nic śmiesznego! SPA, to miejsce nawiedzone przez SZATANA! Wystrzegajcie się tych demoralizujących parków wodnych i innych wynalazków szatana! To skandal, że nikt tego nie chce zamknąć! Będę się modlił za tych biednych opętanych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiądz Piotr Ratajczyk
Dzięki Panu, będę omijał każdy park wodny szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A matka koleżanki mojej córki tam jeździ....do tego spa, muszę przenieść dziecko do innej klasy. A myślałam że to porządna szkoła tu dzieci z takich rodzin...bóg zapłać za ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katolik777
Na moje, SPA = Siedziba Pedofilów Aquaparkowych :o ZAORAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam Aqa parki
a Ty zacznij leczenie.................miejsca moga byc ograniczone i kaftanik dostaniesz jak cie szatan odwiedzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam Aqa parki
uwielbiam odwiedzac Siedzibe Pedofilow Aquaparkowych w nadziei na znalezienie pana typu bears i szatan mi nie straszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzący i praktykujący
Wiesz co, 'uwielbiam Aqa parki'? Zobaczymy co będzie, jak umrzesz! będziesz błagał/a Boga o wybaczenie Twoich grzechów, ale wtedy będzie za późno i trafisz do piekła! Zresztą, szkoda słów na opętanych przez szatana ateistów, ale będę się za Ciebie modlił, aby Pan Bóg Ci wybaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzący i praktykujący
Desmina, Bóg jest wszechmogący i poznasz go w chwili swojej śmierci i będę się modlił o to, abyś się nawróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spadaj na bambus z tymi swoimi sekciarskimi modłami, poradzę sobie bez ciebie, akurat g*wno mnie obchodzi kogo poznam w chwili śmierci, liczy się tu i teraz a nie jakies wydumane dyrdymały o niebie i piekle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro dla Ciebie liczy się
tu i teraz, to znaczy, że jesteś hedonistyczną anarchistką;) Anarchia jest zła, bo czasem trzeba pomyśleć o przyszłości i nie mam tu na myśli tego, ze za kilkadziesiąt lat, zakończymy żywot, tylko sprawy przyziemne;) Co do SPA na Borowskiej 99, to jest całkiem przyjemne i nie widziałem, aby w strefie basenów, ktoś chodził nago. Fakt faktem, ostatnio tam też złazi się plebs, bo ceny mają przystępne, ale nie jest to nagminne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzący i praktykujący
Desmina, jesteś bardzo niekulturalna i ordynarna, ale ja Ci wybaczam, bo mam miłosierdzie dla osób lekko grzeszących. Chcę tylko wiedzieć, co jest przyczyną Twojego skandalicznego i ordynarnego zachowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiądz Piotr Ratajczyk
Panie wierzący i praktykujący, nie warto tracić czasu na rozmowę z tą heretyczką Desminą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzący i praktykujący
Proszę księdza, ja wierzę, że jest w Niej dobro, ale ci ludzie, co wymyślili te parki wodne, czy jak kto woli SPA, są takimi samymi zbrodniarzami, jak ateista Stalin i poganin Hitler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiądz Piotr Ratajczyk
Jej już nic i nikt nie pomoże, bo ona tego nie chce. Nie chce nawet Boga, więc będzie się smażyć w ogniu piekielnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzący i praktykujący
Proszę księdza, a ja Jej wybaczyłem i będę się modlił o to, aby tam nie trafiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa Jolanta Rutowicz
A co to jest SPA i park wodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzący i praktykujący
Droga Jolu, SPA to takie miejsce, do którego chodzą takie zdemoralizowane osoby, jak Ty. Siedlisko zła i zgnilizny moralnej, czyli Satanas Per Aqua.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katolik777
Na moje, SPA = Siedziba Pedofilów Aquaparkowych. Zresztą co za różnica, czy to Siedziba Pedofilów Aquaparkowych, czy Satanas Per Aqua. To i tak jedno wielkie nieporozumienie i głosuję za wyburzeniem wszystkich SPA w Polsce, bo tu nie ma miejsca dla ZŁA i DEMORALIZACJI! ZAORAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiądz Piotr Ratajczyk
Katolik777 ma rację! Pan wierzący i praktykujący zresztą co do Joli, też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Dutkiewicz
Rozumiem Państwa rozgoryczenie, ale nie mogę wyburzyć żadnego z parków wodnych, gdyż dostarczają one ogromne zyski dla budżetu miasta, a jeżeli ktoś się zachowuje nie tak, jak należy, to proszę zgłaszać dyrekcji danego obiektu. Z poważaniem Prezydent miasta Wrocławia Rafał Dutkiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzący i praktykujący
Ja już zgłaszałem podczas pobytu w SPA na Borowskiej 99, ale tylko mnie wyśmiano. Dlaczego w Polsce, która jest krajem katolickim, dyskryminuje się katolików? Nie życzę sobie golizny na basenach i mam do tego pełne prawo, które gwarantuje mi konstytucja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hm hm mmmmm mmm h
Satanas Per Aqua/Siedziba Pedofilów Aquaparkowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×