Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Współczuję homoseksualistom ale nadal uważam że to nie jest normalne

Polecane posty

Gość gość

i dziwi mnie to mówienie "zabrniasz im miłości", "to piękne, ze dwoje ludzi się kocha"???? Tu nie chodzi o miłośc tylko o pociąg seksualny. Normalnym jest pociąg seksualny do osoby dojrzałej seksualnie, przeciwnej płci - nic ponad. Nienormalnym jest odczuwanie pociągu do dzieci, zwierząt, przedmiotów, trupów... Przecież nikt nikomu nie zabrania kochać, heteroseksualiści też kochają osoby swojej płci, tylko nie odczuwają potrzeby współżycia z nimi i to jest normalne. Nikt mnie nie przekona, ze jest inaczej, to jest zaburzenie, tylko, że (niestety) coraz bardziej akceptowane społecznie, a moze dałoby się tym osobom pomóc, tylko nikt nie szuka drogi. PS: jestem ateistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Homoseksualizm nie jest chorobą ani zaburzeniem bo został wykreślony z listy chorób i zaburzeń przez światową organizacje zdrowia i amerykańskie towarzystwo psychiatryczne w latach 70 xx wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaccessible89
Przeciwnie, wiele osób próbowało "leczyć" orientację seksualną, ale dano z tym spokój, ponieważ jej się zmienić nie da, gdyż nie zależy ona od psychiki, a w szczególności od traumatycznych doświadczeń i problemów z dzieciństwa i jest też niewyleczalna środkami farmakologicznymi. Natomiast homoseksualizm nie jest normalny, owszem, bo zdarza się rzadko. Tak samo, jak nienormalne są fiołkowe oczy, a takie miała ponoć Elisabeth Taylor. Albo albinizm. Kwestia zasadnicza jest taka, dlaczego uważasz homoseksualizm za szkodliwy? W czym Ci jego istnienie przeszkadza? - Homoseksualiści m o g ą mieć dzieci. A nawet, gdyby nie mogli, stanowią tylko ułamek społeczeństwa - rasa ludzka nie wyginie. - Homoseksualiści czują pociąg do dorosłych ludzi własnej płci. Nikogo nie krzywdzą w większym stopniu niż heteroseksualiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NO TAK, bo ktoś tam sobie coś takiego stwierdził to już znaczy, ze to prawda na wieki wieków. Oni sobie mogą wszystko "stwierdzić" nawet, ze jednorożce istnieją. Stwierdzili, bo widzieli, ze to się bardziej opłaca, dążą do kontroli społeczeństwa i tego, zeby wszystko było dozwolone, kompletnej degeneracji. Akurat amerykanom to ja najmniej wierzę, widząc, jak wygląda ich społeczeństwo, sodoma i gomora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz prawa im tego zabronić to ich życie ich sprawa i co ty możesz wiedzieć o miłości do osoby tej samej płci ja jestem gejem kocham mojego partnera zrobił bym dla niego wszystko nie moge żyć bez niego nie chodzi o pociąg seksualny tylko miłość owszem też odczuwam do niego pociąg seksualny i uprawiamy seks żyjemy w wolnym kraju i odpieprz sie od naszego życia co cie to obchodzi kto kogo kocha i z kim żyje i z kim seks uprawia martw sie o siebie i nie potrzebujemy niczyjej pomocy i w*********j zdzirska szmato i k***o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kontroli społeczeństwa? Do tego, żeby wszystko było dozwolone? Szaleju się najadłaś? Mają marzenia i plany podobne do Twoich (nie licząc rodzinnych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
14:02 Upraszczasz sprawe bo nie potrafisz uporac sie z innoscia. Kiedys znajomy powiedzial mi, ze gdyby mogl sobie to wybrac to niechcialby byc homoseksualny, ale nie ma na to wplywu. Po prostu tak ma. Tak jak jeden lubi zupe ogorkowa, a inny pomidorowa. Teraz ja upraszczam, ale jedynie dla ustalenia uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uomo
A dlaczego ja obrazasz? Bo wyrazila swoje zdanie. Cos co istnieje, nie znaczy ze musi byc pozadane a normalnym jest, tak jak wspomniala autorka, pociag do osoby plci przeciwnej. Kochac sobie mozna kogo sie chce, milosc to nie tylko ta erotyczna, ale zwiazek to juz cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz prawa homoseksualistom seksu zabronić bo od 1932 aż do dziś jest legalny i wpisz sobie sytuacja osób LGBT w Polsce namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, sama napisałaś, nie chce być homoseksualistą, czy znasz kogoś, kto nie chce być heteroseksualistą i ma z tym problem? Już to pokazuje, ze coś jest nie tak, że być może takiej osobie dałoby się pomóc. Świat idzie do przodu, co chwila są nowe wynalazki, latamy w kosmos, coraz więcej chorób da się wyleczyć a zwłaszcza zaburzeń, psychika ludzka cały czas jest tajemnicą, ale mimo to zgłębiając ją cały czas dowiadujemy sie czegoś nowego i szukamy sposobów aby pomóc ludziom. O to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uważasz, że ten człowiek może nie chcieć być gejem z powodu presji społecznej, jaką się nań wywiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
Garbaty tez gdyby sobie mogl wybrac to by nie chcial miec garba, co to za kuchenna implikacja? I co to znaczy, ze ktos jest normalny? Normy ustalilismy sami czyli mozna je tez zmienic badz dopasowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież zrozum homoseksualizmu nie da sie wyleczyć bo homoseksualizm nie jest chorobą bo został wykreślony z listy chorób i zaburzeń przez światową organizacje zdrowia i amerykańskie towarzystwo psychiatryczne w latach 70 xx wieku napisałem powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za porównanie? garbatość to patologia organizmu, wada, nieprawidłowość (zaraz jak się tak odniosę do homoseksualizmu to będzie, ze obrażam) którą czasem można nawet całkowicie wyleczyć, na pewno się jej nie akceptuje tylko pracuje nad nią choćby ćwiczeniami korekcyjnymi (czyli analogicznie tutaj można by terapią) i próbuje z nią walczyć. Przepraszam, czy ja komuś czegoś zabraniam alb czy obrażam? tylko dyskutuję i wyrażam swoją opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest choroba, ale nie zaklasyfikowana, i wedlug WHO dlatego wykreslona z listy chorób psychicznych. Współczuję też, natomiast społecznie są to ludzie nie rokujący przedłużania gatunku. Szkodliwe jest propagowanie homoseksualizmu, namawianie np. do seksu, zachęcanie do praktyk homoseksualnych typu anal, (to nienormalne, wsadzać komuś coś w przewód pokarmowy!) dezawuowanie rodziny , małżeństwa jako związku męźczyzny i kobiety, uzurpowanie sobie praw do instytucji małzenstwa. Nieuprawnione i nieuczciwe jest stawianie równosci między małzenstwem hetero, a związkiem homo. Należy pogodzić się ze swoją innoscią, i nie oczekiwać, żądać czegoś, co jest przynależne tylko malzenstwu męźczyzny i kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak facet babie wpycha do doopy to jest normalne seks analny nie tylko homoseksualiści uprawiają i nie możesz im tego zabronić bo to ich sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- skończ już z tym zabranianiem, nikomu nie mogę nic zabronić, masz jakiś problem z tym, ze cały czas się tego czepiasz? nie to nie jest normalne wg. mnie co nie zmienia faktu, że seks i pociąg seksualny kobiety i mężczyzny jest normalny a już m+m, k+k nie. To, ze coś zostało wykreślone to o niczym nie świadczy, jeszcze moze się tysiąc razy zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto propaguje homoseksualizm? Bez przesady. No i co ta ewentualna propaganda miałaby zmienić? Uważasz, że pod jej wpływem hetero staną się homo? To niemożliwe. Co do "praktyk homoseksualnych" to w sensie stricte nie ma takich. Seks analny w dużej mierze uprawiają pary heteroseksualne (przy okazji, co sądzisz o seksie oralnym?). Małżeństwo to sztuczny twór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istnieją różne zboczenia czyli dewiacje. Jedną z nich jest homoseksualizm. Są jeszcze inne np pedofilia czy nekrofilia. Ale to w zasadzie jedno i to samo na temat za/ru/chać co się da z większą lub mniejszą dozą uczuć. Zabronić tego nie można ale np w Oświęcimiu komendant Hoess próbował ich leczyć biciem. I czasami się mu to udawało. Ale nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest zakaz zakładania takich tematów? Nie rozumiem po co chcesz rozmawiać o rodzajach seksu, seks oralny to najczęściej gra wstępna i tak, jest normalna, między kobietą a mężczyzną, czego innego oczekiwałeś po mojej wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież pisałem że homoseksualizm nie jest chorobą ani zaburzeniem bo został wykreślony z listy chorób i zaburzeń przez światową organizacje zdrowia i amerykańskie towarzystwo psychiatryczne a wy dalej swoje i homoseksualizm nie jest dewiacją tylko orientacją seksualną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sadomasochizm też był określany jako zboczenie, a został również wykreślony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo BIOLOGICZNIE homoseksualizm nie jest normalny. Ale człowiek to nie tylko biologia. Człowiek w przeciwieństwie do zwierząt prócz instynktów ma jeszcze rozum i świadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszedł post? Po prostu jeśli jako argumentu używasz "natury", to sex oralny jest również "nienaturalny", a jednak ludzie uprawiają go, gdyż sprawia im to przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Homoseksualizm nie jest chorobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w seksie oralnym nie ma nic nienormalnego, to stricte pieszczoty, a nie seks, no ale nic, kłótnia o słowa a seks homoseksualny nie jest biologicznie normalny, bo nie prowadzi do zapłodnienia u zdrowych, płodnych osobników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile razy mam pisać że homoseksualizm nie jest chorobą ani zaburzeniem bo został wykreślony z listy chorób i zaburzeń przez światową organizacje zdrowia i amerykańskie towarzystwo psychiatryczne zrozumcie to wreszcie ile można pisać i oni są zdrowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex oralny służy często wywołaniu większego podniecenia u kobiety, rozbudzenia jej,a by doszło do stosunku, zresztą nie rozmawiamy tu o seksie i chyba logiczne, ze ludzie uprawiają seks w tych czasach przede wszystkim dla przyjemności. Chodzi o to, że zdrowy człowiek odczuwa pociąg seksualny do osoby przeciwnej płci, tylko i wyłącznie. Są pewne ograniczenia i przyjete normy, tego się nie przeeskoczy. Tak samo jak nie uprawia się seksu z bratem, ojcem, kuzynem chociaż są płci męskiej, ale to jest nienormalne czuć do nich pociąg seksualny i co tutaj też powiesz, ze "miłość jest piękna" bo może się kochają więc niech dziewczyna uprawia seks ze swoim bratem albo kuzynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Homoseksualizm przeciwny naturze ? Przecież homoseksualizm występuje wśród zwierząt, więc jest on przez naturę tolerowany. Widocznie sama ewolucja tak ukształtowała niektóre nieliczne jednostki homoseksualizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×