Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Współczuję homoseksualistom ale nadal uważam że to nie jest normalne

Polecane posty

Gość gość
dlaczego nekrofile nie mogą sobie współżyć ze zwłokami? mamy wolny kraj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te osoby poniżej 15 roku życia nie idą do więzienia tylko osoba dorosła która z nimi współżyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te osoby poniżej 15 roku życia nie idą do więzienia tylko osoba dorosła która z nimi współżyje x to miałam na myśli tepa d***** od legalizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W żadnym kraju nekrofilia nie jest legalna nawet w Holandii a zofilia jest zakazana bo to krzywdzenie zwierząt i znęcanie sie nad nimi i zwierzę nie jest w stanie zgody wyrazić kazirodztwo też jest karalne przecież w każdym kraju nie wszystko jest dozwolone bo musi być gdzieś granica i muszą być ograniczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd mam wiedzieć co ty myślisz nie jestem jasnowidzem i nie napisałaś one tylko oni ale mogła ci litera umknąć i mogłaś się pomylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedys tolerancyjna
a ja powiem tak... kiedys byłam tolerancja i bronilam tej odmienności ale odkąd pomieszalo im sie w głowach i paraduja na jakichś paradach, bryluja w tv i robią z siebie ofiary nietolerancji a mało tego wyciągają łapy po dzieci to mam juz dość... niech w zaciszu domowym robią sobie co chcą ale przez to ich przesadzone dążenie do akceptacji mam ich dość... szczerze to nie chciałabym z żadnym miec jakiegokolwiek kontaktu bo balabym sie ze cos co powiem kompletnie bez zadnych podtekstów zostanie nadinterpretowane i jeszcze mnie bedzie po sądach ciągal za obrazę odmienności seksualnej...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
homoseksualizm też powinien być zabroniony i leczony psychiatrycznie w takim ośrodku jak siedzi trynkiewicz bo to jest sprzeczne z naturą i normalnymi społecznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat jest mocny i wywołuje skrajne emocje. Ale chyba został założony po to żeby przedstawić własne opinie. Mogę powiedzieć co mnie drażni. Drażnią mnie homoseksualiści ubrani w siateczki, wulgarnie, ohydnie i wzbudzający odrzucenie na wielkich manifestacjach czy paradach. Nawet jeśli nic nie mam do homoseksualistów to taki wizerunek propagowany przez nich samych nie sprzyja tolerancji. Sami pokazują siebie jako wypaczenie, dewiację.. Co do wykreślenia z listy chorób - jak dla mnie nie jest to oznaka jak homoseksualizm należy traktować (kto wie czy nie został wykreślony z ramienia znaczących, wpływowych homoseksualistów, którzy nie chcieli być uważani za chorych bądź z powodu ciągłego braku wiedzy w wyjaśnieniu tego zjawiska :P) lol To że jakieś odchylenie pojawia się zarówno w świecie zwierząt jak i ludzi jest dalekie od stwierdzenia że musi być powszednie, zdrowe i normalne.. Biologia sama z siebie wyklucza zasadność homoseksualizmu, co każdy wie.. Jak dla mnie jest pewnego rodzaju anomalią, której raczej nie da się leczyć. Współczuję homoseksualistom i tyle mogę powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce seks homo i heteroseksualny jest dozwolony od 15 roku życia wiem że wiesz w Szwecji Czechach Francji Słowacji też wynosi 15 lat np w Niemczech 14 w Holandii wielkiej Brytanii Portugalii 16 lat w Irlandii 17 każdy kraj swoje normy ustala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu miałby być homoseksualizm nielegalny to było by sprzeczne z polską tradycją polska w swoim prawodawstwie nigdy nie karała homoseksualizmu i polska pod tym względem jest jedynym krajem na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys tolerancyjna dziś - To tak jakby sądzić wszystkich heteroseksualistów, biorąc pod uwagę pewne kontrowersyjne jednostki. A hetero niby nie brylują w TV? Ile piosenkarek i blogerek żyje nie z własnego talentu, bo ten jest średni, a z "robienia show" i pokazywania ciała? A to, co piszesz, że homoseksualiści "wyciągają łapy po dzieci" to już jest chamstwo. Zrozum, geje to normalni ludzie, a nie osoby nie do końca zdrowe emocjonalnie z parciem na szkło jak na przykład Witkowski. Niekoniecznie są też przewrażliwieni na własnym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynie przez okres zaborów gdy polska nie była na mapie homoseksualizm był wg prawa państw zaborczych nie polskich zabroniony w 1932 roku jego legalność została potwierdzona mimo że do 1918 polska była pod zaborami do 1932 te przepisy państw zaborczych obowiązywały to nie były polskie przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedys tolerancyjna
a co w tym takiego chamskiego niby?? skoro sa tacy normalni to niech sobie sami dzieci zrobią jak im natura daje taka możliwość... hmmm... chwila... chyba jednak im nie daje wiec moze jednak nie sa tak całkiem normalni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks bez prokreacji również jest nienormalny, bo jest niezgodny z naturą. Seks służy rozmnażaniu, a ludzie zrobili sobie z tego przyjemność, chociaż homoseksualizmem gardzą, a robią również rzeczy niezgodne z naturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Precz z odszczepieńcami JEDNA HETEROSEKSUALNA RASA! Chwał! PEdałów na pal! lezby na stos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yyu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×