Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dystyngowana dama

Wybór czegoś do słuchania dla dojrzałej kobiety.

Polecane posty

Gość dystyngowana dama

Nie będę się tu kreować na nastoletnią gimbusiarę, bo nią nie jestem. Zatem chodzenie po ulicy ze słychawami wielkości doniczek raczej odpada. To samo sprzęt odtwarzający, który nie może być jakąś tam śmieszną empetrójeczką. To ma być porządny markowy sprzęt dla dystyngowanej kobiety z wyższych sfer. Nie musi być plastikowy ani mikrospopijny. Wręcz mile widziany będzie szlachetny metal i odpowiedni rozmiar. Nie wiem co wybrać, bo nie bardzo znam się na sprzęcie do słuchania. Na razie z wyglądu spodobał mi się ZK-140T ale znajomy mówił, że jest on tylko dwuścieżkowy i lepiej dołożyć i kupić coś lepszego np. czterościeżkową Arię M2408 SD. Waszym zdaniem opłaca się dołożyć. Aria sprawdzi sie na codziennym joggingu? Do niej lepiej słuchawki czy kolumienkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystyngowana dama
Żadna mi nie odpisze nt. Arii M2408 SD? Żadna nie uprawia joggingu z takim sprzętem? Zdaję sobie sprawę, że jest on większy od standardowej, taniej, śmiesznej, chińskiej, badziewnej, tandetnej empetrójeczki oraz nieco cięży. Ale jakość wykonania musi się przekładać zarówno na wagę jak i rozmiary. To chyba normalne. Można biegać swobodnie z M2408 SD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotku, jak jesteś dojrzała to na pewno lubisz seks; rozprawiczysz mnie ?:) pyta Jacek lat 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystyngowana dama
Rozprawiczyć może nie rozprawiczę ale mogę ci napisać rozprawkę z języka polskiego. Chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanitas prawdziwa
Ja biegam z mp3 w starej nokii i sobie chwalę. Ale biegaj sobie z kolumienką, przynajmniej będzie się z czego pośmiac tam gdzie biegasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystyngowana dama
@ pulchny dziś ZK140T był 4-ro ścieżkowy x Fakt. Ale ścieżki 1-2 oraz 3-4 są niejako połączone więc i tak wychodzi, że można nagrać tylko dwie ścieżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło tu bodajże o jakość nagrania ale nie zmienia to postaci rzeczy, że 4-ro:) Jak koniecznie chcesz dwuścieżkowca to ZK120 polecam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Damulka ale jak obrucisz tasme to masz nastepne 2 sciezki, w sumie 4 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystyngowana dama
A jak z zasilaniem? Podobno one nie są na baterie paluszki. Myślałam o akulumatorkach ale okazało się, że ani AA, ani AAA nie pasują. Może wiąć parę ogniw ze Stara 660 i podpiąć się jakoś do ZK-140T za transformatorek? Aha, sprawdziłam, że ZK-140 nie mieści się do standardowej kieszeni ale są fajne koszulki kolarskie z dużymi kieszeniami na plecach. Tam bym spokojnie upchała nawet jak trochę będzie wystawał. Myślicie kobitki, że to dobry pomysł? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko śliczna różowa walizeczka na kółeczkach ratuje sytuację:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie kotku niepotrzebne zasilanie bo jesteś gorąca; napisz mi kotku rozprawkę o XIII księdze Pana Tadeusza milfetko gorąca w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dystyngowana dama" w koszulce kolarskiej z duzymi kieszeniami na plecach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ales mi zajechala.czy na sprzecie jest zaznaczona granica wieku?ja jestem z pewnoscia twoja rowiesnica albo i starsza i uzywam zwyklej mp3 sony ze zwyklymi sluchawkami wcale nie wielkosci donicy bo ukryte w uszach. Zaloze sie ze nawet nie masz ulubionej muzyki/wykonawcow tylko to co inni widza ma znaczenie.Musisz sie jeszcze dopytac jakiej muzyki powinno sie sluchac w wieku 30-35 a jakiej w wieku 35-40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystyngowana dama
Oczywiście, że słucham tylko klasyki. Oczywiście też, że nie słucham tego na jakimś badziewnym MP3, który jak wiadomo jest formatem kompresji stratnej a dla mnie liczy się wyłącznie najwyższa jakość dźwięku. Oczywiście analogowego dźwięku. Dlatego postanowiłam do łożyć i kupić 4-ścieżkową stereofoniczną Arię M2408 SD. Ty nawet nie wiesz jak to wygląda, phi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
provo jak nic.Myslalam ze takie "wyzszosferowe"juz wymarly w ubieglym stuleciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze prowo. Ciekawe gdzie ona dzisiaj znajdzie Stara 660? Gdyby napisala ze zamierza wyciagnac ogniwa ze Stara 244 to moze jeszcze bym uwierzyl. Ale Star 660? Masz racje, prowo jak nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×