Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wygląd pupy

Polecane posty

Gość gość

Niedługo szykuje mi się bzykanie z facetem bo mamy się spotkać, a ja jestem załamana. Mój tyłek wyglada okropnie, mam na nim blizny po chorobie, mega cellulit, pomimo, ze jestem szczupła. Gosc ma wprawę w tych sprawach i pewnie gorszego tyłka id mojego nie bedzie widział :/ to dla Was facetów na pewno ma znaczenie :(!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimke
Założysz sexi bieliznę i będzie spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno chcesz zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze...co ciebie laczy z ta maszynka do pieprz enia? zamiast skupic sie na tym by wpasc sobie w ramiona i dac upust namietnym,dlugim pocalunkom..ech rzygam na takie teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blizny po chorobie? kupuj serum antycellulitowe i wcieraj w te poślady ile sie da, zawsze cos tam minimalnie sie napnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy się kochać od tylu, bo on lubi. Co teraz? W ciemności lub minimalnym świetle spoko, gorzej prY pełnym świetle :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na to dwa 1,5 muesuaca byc coś poprawić :( blizny sa po czyrakach z dzieciństwa, ale nie będę mu o tym wspominać przeciez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie blizny to tylko wypełniane kwasem hial. A na tyłek rób ćwiczenia powiekszajace doope i wsmarowuj serum na cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2-1,5 miesiaca to kupa czasu! Pij duzo wody, nie jedz weglowodanow i nie spozywaj bialych produktow (maka, cukier, sol). Rob przysiady! Ale przysiady a nie przukucniecia. Jesli bedziesz to robic a przede wszystkim robic przysiay i inne cwiczenia to samo zacznie znikac ;) Poczujesz sie lepiej i pewniej, a kobieta ktora czuje sie dobrze-wyglada dobrze i seksownie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze lepiej jak pokazesz mu co Ty lubisz w lozku i sama tez sie bedziesz starac. Jak wypniesz tylko d**e i bedziesz czekac jak na zbawienie to bedzie mial sporo czasu by ogladac posladki i dostrzec niedoskonalosci. Jesli jednak bedziesz aktywna, to nie bedzie wiedzial gdzie rece podziac a wzrokiem bedzie chcial objac cala Ciebie ;) na raz. A wtedy to cellulitu nie dostrzeze ;) Sprawdzone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruch i dieta najważniejsze! Dzięki za rady na bardziej jędrny i gładsza tyłek, bo na blizny muszę jakieś maści kupić, na kwas mnie nie stać, ani na laser :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja chyba! Odważna i pewna siebie kobieta to dobra cecha. W łóżka jeszcze lepsza !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na blizny ja stosowalam bio oil. Kiedys go reklamowali. Bylam zadowolona... poki moja gracja nie przysporzyla mi kolejnych blizn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzę to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Najwazniejszy na swiecie jest Duzy Penis. Bez tego zycie wydaje sie takie puste i nijakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsfds
pewnie mu nie stanie albo opadnie jak zobaczy twój tyłek .. A tak całkiem serio . Jest aż tak tragicznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ladne posladki, chociaz macalem juz lepsze. ALe te nie sa zle. Pare miesiecy cwiczen i beda idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×