Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blackmalder87

Wygrałem 90 tyś zł !!! Jak to bezpiecznie wypłacic ???

Polecane posty

Gość blackmalder87

Bardzo proszę o odpowiedź osób, które "wiedzą" a nie "uważają, że" , ewentualnie osób, które konstruktywnie myślą. Wygrałem w zakładach bukmacherskich w zagranicznej firmie BET365 - 73 tyś zł. To był jeden wielki fart tak naprawdę. Gram od 6 lat i do tej pory ( do wczoraj ! ) byłem ok. 50 tyś w plecy !! Wczoraj wpłaciłem na konto 1000 zł i postanowiłem zaryzykowac. Postawiłem dokładny wynik meczu Sevilla Barcelona 2:2 po kursie 15 a do tego dorzuciłem, że Real wygra z Eibar 3:0 po kursie 6. WESZŁO !! Mam na koncie w bet365 90 tyś zł !. Jednak przeczuwam, że jest ryzyko wypłacic te pieniądze. Chodzi o to, że to zagraniczny buk i nie odprowadzam podatku 12% jaki jest w polskich bukmacherach np. sts, millenium, fortuna cz totolotek. Czytam na forum trochę i ktoś proponuje abym wypłacał regularnie małe kwoty np. co tydzień po 1000 zł. Ktoś inny twierdzi, że nielegalny dochód nie może byc oprocentowany więc US nie policzy sobie z tego żadnej działki ale za to mże się mną zając prokuratura lub urząd celny. Jeszze ktoś inny pisze, że banki nie mają obowiązki powiadamiania US o wpływach na konto poniżej 15 tyś ale sam nie wie czy chodzi o jednorazową kwotę czy łączną sumę w ciągu roku kalendarzowego. Kto coś wie ? To nie prowo, żeby nikt się nie martwił że straci czas. Bardzo proszę o rozmowę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za darmo nie pomogę chce 11 zł za pomoc. Wiem jak ludzie omijają złodziejska ustawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, ale Urząd Skarbowy zgłosi się po swoją działkę z twojej wygranej. Mafia czuwa nad twoimi dochodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam dwa sposoby, żeby us nie zabralo tej kasy i nieotrzymac kary, ale to kosztuje 11 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackmalder87
A na co chcesz te 11 zł ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za info 48249010440000420010333934 11zl. Pierwszy sposób to skrill, weryfikujesz go i później przelewasz pieniądze, drugi to przelew na swoje konto kwoty mniejszej niż 15tysiecy zloty(bank wtedy nie ma obowiązku zawiadamiania us).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomysluuu
artykul 107 kodeks karno skarbowy w starym 123 i jzu wiesz co cie czeka. wyplata do banku poza granicami polski, najlepiej jakis kraj spoza unii przelewasz tam a pozniej wyplacasz karta w pl albo przez wester union.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackmalder87
Skrilla nie mam ale nie wiem czy mogę wypłacic na skrill skoro wpłaciłem kartą debetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackmalder87
a te 15 tyś to jednorazowo czy w określonym czasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóż konto Bitcoinowe, kup Bitcoiny i po problemie. Tego pazerna skarbówka ci nie namierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackmalder87
No właśnie. Jak wypłacic te 75 koła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackmalder87
pravik na jakim buku ugrałeś te 400 koła ? Co grałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko frajer dałby się oskubać tym złodziejom. Gdy przegrywasz kase jakoś skarbówka nie oddaje ci żadnych procentów od przegranej sumy. lej na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackmalder87
Ja i tak gdybym został wezwany do sądu to robiłbym swoje. Nawet na rozprawie bym mówił, że najpierw poproszę o rozliczenie np. Kulczyka a dopiero później mnie. Są więksi złodzieje w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blachmalder87
Jakie najwyższe stawki puszczałeś i po jakich kursach ? Nie miałeś tak, że ograniczali ci stawkę traderzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a prawik dalej ścieme wali o setkach tysięcy wygranych :D ty mitomanie weź juz spadaj, bo za chwile i tak będziesz jęczał ze jestes zerem i ze idziesz sie wieszać albo będziesz błagać o prace albo o mozliwosc wyjazdu za granice i to wieczne użalanie sie na swoją matke, ze cie niszczy itp Milioner j****y :D a o robote błaga, kromke chleba i o uwolnienie sie od matki a zaraz pewnie wyskoczy z tekstem, ze szkoda mu kasy na wyprowadzke i że ma luz blus bo mu matka gacie pierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
!!! 15 tys EURO !!! Urząd skarbowy dowie się o transakcjach bankowych na kwotę równą lub większą niż 15 tysięcy euro. Dlaczego? Ponieważ banki mają obowiązek rejestrować tego typu operacje i – jeśli zachodzi podejrzenie łamania prawa – informować o nich fiskusa w odpowiedniej adnotacji. Ta regulacja pochodzi z ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co ważne, nie chodzi tu tylko o jednorazowe przelewy między prywatnymi rachunkami w wysokości równej lub wyższej niż 15 tysięcy euro, ale również o serię mniejszych przelewów między tymi samymi osobami, której suma przekracza tę kwotę. Czyli jeśli 15 tysięcy euro rozbijemy na kilka przelewów, prawdopodobnie wzbudzimy czujność bankowców i informacja trafi do Generalnego Inspektoratu Informacji Finansowej przy Ministerstwie Finansów. Stamtąd może zostać przekazana do urzędu skarbowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAVIK 24LATA
po 10- 20 tys zł stawiałęm po kursach 1.85 lub wyższych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak prześlesz pieniądze do Polski, to będziesz musiał zapłacić podatek (haracz) do US, bo banki informują US, w dodatku przepisy są tak pokręcone, że nawet chcąc to zrobić legalnie, można wpaść w poważne problemy z US. Ja bym radził zaznajomić się z przepisami w kraju w którym wygrałaś, być może tam będzie mały podatek, założyć sobie tam konto w banku, wyrobić karetę płatnicza i cieszyć się z pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaaaaaasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nevaeh
In a meeting suhagra in hindi "In the absence of evidence that mandatory audit firmrotation would enhance audit quality, the House has sentregulators in the United States and Europe a clear message thatthe time has come to end the debate over rotation," said BarryMelancon, the group's chief executive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo
One moment, please zenegra wikipedia * Refers to a slowdown in the rate of warming since 1998.Global average temperatures are likely to rise by 0.3 degree to4.8 degrees Celsius (0.5 to 8.6 degrees Fahrenheit) by 2100,according to a draft issued on Aug. 12. Thatâs less than the1.1-to 6.4-degree gain forecast in 2007. The world already haswarmed about 0.89 degree since the industrial revolution.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmitt
Thanks funny site neurontin 100mg pill identifier In what Prime Minister Jean-Marc Ayrault described as the"battle for growth", spending curbs of 15 billion will make upthe bulk of the total 18 billion euros in deficit reduction, with the remainder from higher taxes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Timothy
I work for myself generic paxil xr The new BB10 devices hit store shelves this year just as the high-end smartphone segment was showing signs of saturation in markets such as the United States. Samsung Electronics recently reported results that fell shy of expectations, while Apple earlier this year reported its first quarterly profit decline in more than a decade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarrod
Gloomy tales neurontin 600 mg dosage Either you don’t know what the “Hastert Rule” means or you are confusing “invoke” and “revoke”. Co-ordination has already collapsed in the Republican Party. There is no need to speculate about a car accident – the Republican Party is already one giant wreck. We may very well see Boehner forced to resign as the deadline approaches. Chances of a default are now probably over 20%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clemente
I'm interested in this position visual cheap motilium vengeance wardrobe Susan Vinnicombe, a professor of women and leadership at Cranfield School of Management, said the departure of Ahrendts was a huge loss for Burberry. "She has been tremendous as a CEO and a major champion of female talent. Angela is someone who has always paid attention to developing her female executives," said Vinnicombe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modesto
We were at school together protest otsuka abilify tablets 10mg baby icebox Lewis Hamilton - who took his first win for Mercedes in Hungary and is now 10 points adrift of the Finn - triumphed at Spa in 2010 and the 2008 champion will be chasing his fourth successive pole position of the season.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Everette
We went to university together mole measuring buy retin a online minority fan By evening, 14 people had been charged with piracy,Greenpeace said, including activists and icebreaking ship crewfrom Argentina, Britain, Finland, the Netherlands, Poland,Russia and Ukraine, as well as a dual U.S.-Swedish citizen and aBritish videographer who documented the protest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×