Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwolniona prawie.....

wymowienie a zwolnieneie

Polecane posty

Gość zwolniona prawie.....

jestem na wymowieniu poszlam od dzis na zwolnienie czy zle zrobilam:P:P:P:P:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba na wypowiedzeniu, nie ma czegos takiego jak wymowienie. Jesli jest to wypowiedzenie np dwutygodniowe to nic Ci to nie daje bo z chwila kiedy sie skonczy bedziesz bez pracy. Jaka masz umowe, na czas okreslony czy na stale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daje tyle ze nie bedzie
musial/a chodzic do pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretchien
Ale zwolnienie można ciągnąc dalej i będziesz miała cały czas 80% pensji tylko, że po 1 m-cu wypłaca je ZUS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolniona prawie.....
NO POSZLAM NA ZWOLNIENIE BO MAM TE PRACE W NOSIE MAM NOWA LEPSZA ALE SZEF SIE WSCIEKNIE I OD RANA BEDA TELEFONY Z FIRMY BLE:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pewnie, tylko ze jak Ci przyjda na kontrole i zobacza ze zwolnienie jest kombinowane to dostaniesz kare i zaprzestana wyplaty zasilku chorobowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daje tyle ze nie bedzie
Ja bym nie ryzykowala rozpoczecia nowej pracy bedac na zwolnieniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to powodzenia, jak nowy pracodawca to zobaczy to nie bedzie mial juz takiego zaufania. Ja przyjmujac ludzi zawsze zwracam uwage w swiadectwie pracy ilosc dni zw lek. A zwlaszcza na ostatnie dni pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretchien
przecież na świadectwie pracy nie ma zaznaczonych ilości dni zwolnienia - pierwsze słyszę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolniona prawie.....
JOOVI WIESZ JA WSPOLCZUJE TWOIM PRACOWNIKOM:p:p:p:p a ja poszlam bo nowa prace mam zapewniona a tak w starej tylko niepotrzebny stres i po co mi to . a kontrola jaka kontrola to tylko 5 dni ktore zamierzam spedzc w blogim lenistwie mmmmmmmmrrrr:P wiec jak chca wpasc to zapraszam hehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są wypisywane okresy zwolnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretchien
ok są ale nie zwróciłam na nie uwagi ale ja mam wpisane jako dodatkowy urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemozliwe, w swiadectwie najpierw sa wpisywane dni zwolnienia w biezacym roku, a pod koniec okresy nieskladkowe i skladkowe gdzie wpisuje sie wszystkie zwolnienia jakie w trakcie zatrudnienia wystapily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretchien
Ja zostałam zaskoczona wypowiedzeniem i zostałabym bez środków do życia prawie z dnia na dzień - dlatego wzięłam to zwolnienie. Ale to nie oznacza, że jestem niesumiennym pracownikiem bo przez cały okres zatrudnienia przychodziłam do pracy nawet jak byłam chora...ale taka jest polityka pracodawców niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem ze wypowiedzenie z reguly jest zaskoczeniem ale powtarzam, to zawsze podejrzanie wyglada na swiadectwie jak ostatni tydzien albo i dwa sa zwolnieniem lekarskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwolniona prawie-mialas umowe na czas okreslony czy nieokreslony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretchien
Czyli co? Obawiasz się, że sytuacja może się powtórzyć jak go zatrudnisz? Przecież jak będzie miał umowę na czas określony i dostanie wypowiedzenie to co to za różnica dla pracodawcy, że przez te 2 tyg. będzie na zwolnieniu płatnym przez pracodawcę. Potem wypłaca już ZUS. W jakim sensie jest to podejżane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretchien
podejrzane oczywiście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to ze np u mnie ja jestem odpowiedzialna za wskaznik absencji i ludzie idac na wypowiedzeniu na zwolnienie podwyzszaja ten wskaznik, w ogole nie bedac chorymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze pytam o przyczyne wypowiedzenia albo dzwonie po referencje do poprzedniego pracodawcy i wiem ze np jesli pracodawca nie ma pochlebnej opinii o pracowniku a jeszcze on bierze na ostatnie 2 tyg pracy zwolnienie to ja mam watpliwosci czy kogos takiego zatrudnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak jest z urlopem na wypowiedzenbiu? Podobno liczy się 2 dni za każdy przepracowany miesiąc w b.r. Będę miała okazję zmienić pracę i mam problem, bo mam zobowiązania wobec obecnego pracodawcy a ten nowy nie chce czekać :O....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×