Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MagdaRys

Wypożyczalnia smokingów i garniturów Kraków

Polecane posty

Witam. Zna ktoś adres wypożyczalni smokingów w Krakowie. Nigdzie w necie nie mogę znaleźć nic na ten temat Będę wdzieczna za odpowiedzi Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Na Dlugiej w Pasażu Weneckim wypozyczaja smokingi i garnitury. Plusem jest to ze wypozyczaja nowe rzeczy wiec ma się do dyspozycji swiezutki towar. Bo w innych jest tak ze wypozyczaja fasony sprzed 100 lat. Znoszone i podniszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgada się z tego co wiem to sa dwie takie wypozyczalnie NewMen i Mr. Prestige jeżeli chodzi o Kraków. W tej pierwszej można taniej wypozyczyc ale niestety już noszone rzeczy. W tej drugiej wypozyczaja nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem, wypożyczyłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek 647
Fajnie, że jest ta wypożyczalnia smokingów ale czy koszulę i muszkę trzeba kupić? a jeżeli tak to gdzie można dostać taką specjalną koszulę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatki można kupić na miejscu. Niestety nie można ich wypożyczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek 647
A może wiecie jeszcze gdzie i czy można w Krakowie wypożyczać suknie długie wieczorowe>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe ze w Pasażu Weneckim można wypozyczyc nie tylko suknie slubne, garnitury czy smokingi ale tez i suknie wieczorowe. Wato zadzwonić i sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojechalismy wypożyczyć smoking ale w końcu go kupiliśmy bo dali nam duzy rabat. Polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypozyczenie to jedno ale oni nawet dopasowują koszule do sylwetki żeby dobrze lezala. Po drugie olbrzymi wybor much i pasow smokingowych ja szukałem amarantowego i znalazłem. Mowie o Mr. Prestige w Pasażu Weneckim. W new Manie nawet nie byłem wiec nie wiem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki forumowicze, kupiliśmy super gajer a pojechaliśmy tylko zobaczyć, dla nas trochę daleko ale było warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno korzystaliśmy i polecamy. Wypozyczalnia w Paazu Weneckim jest chyba jedyna w małopolskim. Dobrze ze jest w miare sensowny wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem sa tylko dwie wypozyczalnie w Krakowie. Mr. Prestige na Długiej i New Men na Dajwór. Osobiscie korzytalem z ofety Mr. Prestige i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam wczoraj w Mr. Prestige żeby zorientować się jak wygladaja warunki wypożyczenia i to co mnie zaskoczylo najbardziej to fakt ze reczywiscie wypozyczaja rzeczy nowe. Nie wiedziałam tylko ze później takie rzeczy trafiają odswiezone na rozne place targowe i do outletow do obrotu wtornego. Oni np. sprzedają później te rzeczy w kilku punktach na Tandecie. Teraz już wiem dlaczego tam jest taniej. Nigdy niczego już nie kupie na zadnym placu ani w outlecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypozyczalem garnitur w Mr. Prestige na Dlugiej i polecam. Pelna profeska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja bardzo fajna propozycje studniówkową dla bardziej wymagających:) https://plus.google.com/+Galeriamody%C5%9BlubnejiwizytowejKr%C4%85k%C3%B3w/about

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakas reklama?? Czy mozliwe ze faceci wypożyczaja garnitury?? Nigdy bym nie pomyślała nad takim biznesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i reklama ale tak czy siak dzisiaj tam się z mezem wybieram żeby zobaczyć co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za krypto reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama dziwgnią handlu:) Jeżeli ktoś z tego korzysta to dobrze robia ze się reklamują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale widac ze to wszystko pisze jedna I ta sama osoba : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat sam nie wiem czy jedna i ta sama bo raczej nie wymieniala by dwóch wypożyczalni bo konkurencji raczej się nie reklamuje. A poa tym to szukałem wypożyczalni i dzięki temu ja znalazłem tak wiec spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie teorie spiskowe hehehehe:))) Jak widać idiotow wietrzących same spiski wszędzie pelno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma potrzeby nikogo obrazac chociaż tez smieszy mnie jak wszędzie w necie ludzie doszukują się niestworzonych historii. Ja wypozyczalem miesiąc temu smoking w Pasazu Weneckim i byłem zadowolony,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i git ze otwarli w Krakowie wypozyczalnie. Nie będę musial kupować bo i tak rzadko chodze w gajerach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mr.Prestige jest lepsza od New Mana ale i drozsza. Byłem w sobote w jednej i drugiej. W New Menie to co mi pokazali było już noszone no i wogóle jakies przestarzale fasony a w Mr. prestige wszystko swiezutkie i nowe tyle ze drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W New Manie nie byliśmy ale z czystym sumieniem polecam wypozyczalnie z Pasazu Weneckiego. Jestesmy zadowoleni i ze smokingu i z obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypozyczalam dla syna na studniowke garnitur na Dlugiej i jestem bardzo zadowolona z poziomu obsługi. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×