Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYSMIEWANIE Ludzi ...

Polecane posty

Gość gość

Od wielu lat obserwuje ludzi,i zastanawia mnie dlaczego niektorym tak zalezy by kogos wpedzic w kompleksy, by obnizyc danej osobie samoocene,by poczul sie gorszy itd. Widzialem nieraz jak tacy biedni ludzie potrafili kpic,wysmiewac/nabijac sie wrecz,z wygladu drugiego czlowieka, jak mozna byc takim ograniczonym,pustym bez uczuc czlowiekiem ? A jak to Ty bys byl na miejscu tego czlowieka,jakbys sie czul. Naprawde do dzis nie moge tego "ZJAWISKA" zrozumiec ... To naprawde sprawia radosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
standard też tego nie rozumiem jak można wyśmiewać npotyłe kobiety? co ona wam zrobiła? to przecież jest też człowiek, a nie ufo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ograniczenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakompleksieni wyśmiewają innych aby leczyć własne kompleksy, to skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cymbale to jest prowokacja abyś się ogarnął stał się lepszy skoro na to reagujesz jesteś winny zrób ze swojego życia dzieło sztuki a nikt nie ośmieli się cię krytykować a jak to zrobi będzie śmieszny i niezgodny z prawdą ,bo wielu ma nieuzasadnioną pretensję a nic ze sobą nie robi życie to nie je bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam troche za dużo kg i mam serdecznie w doopie tę śmieszną kafeteryjną sukę, ujadającą z braku innego zajęcia. Nie czytam jej wątków, mam dużo ciekawsze sprawy i lektury, a takim zerem jak ona nie warto się przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czlowiek ktory lubi siebie,akceptuje,nie potrzebuje kogos wysmiewac/nabijac sie z kogosc,ponizac drugiego czlowieka itp ... Taki czlowiek stara sie wyszukiwac w ludziach to co dobre,pozytywne,a nie negatywow,niedoskonalosci ... Bo i tak kazdemu mozna cos wytknac,ale nie na tym zycie polega by wiecznie sobie wytykac,wyszukiwac niedoskonalosci ... Ludzie toksyczni wyszukuja niedoskonalosci w innych,wytykaja innym ludziom ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukajcie ludzi pozytywnych,ktorzy potrafia zauwazac to co dobre w innych,w ludziach w przyrodzie swiecie, a bedziecie szczesliwi, a odetnijcie sie od toksycznych ludzi ktorzy wiecznie plotkuja,wytykaja innym niedoskonalosci/wyszukuja w innych niedoskonalosci,wysmiewaja innych itp... tacy ludzie niszcza ... sa TOKSYCZNI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toksyny do ścieku tam gdzie ich miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otoz to.Ale trzeba do tego dorosnac,by to zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pustym czlowiekiem trzeba byc, by wysmiewac wyglad drugiego czlowieka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwierzeta nawet tak nie postepuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolootna
Przez przegraństwo życiowe muszą sobie poprawiać samopoczucie, a wkurzenie innego człowieka to forum, choć minimalny, wpływ na inną osobę. Żadnego innego wpływu na nikogo innego nie mają, łącznie z kontrolą własnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto brzydki ? Brzydki to Ty jestes ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej jeśli kogoś wyśmieją i sprowokują do reakcji to dla nich to jest "aha, on też ma do du** jak ja, inaczej by się nie dał sprowokować".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba mamusia Ci wmowila,zes przystojny,a i przystojny nie oznacza ladny ... Jest wielu przystojnych,ale sa brzydcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miales pewnie glupie dziewczyny,bo prawdziwa kobieta nie poleci na takiego jak Ty... Sorrrrrry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie wysmiewaja dziewczyny mam paskudna twarz wygladam jak donkey kong z ryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze wygladasz,masz twarz jak MONGOL? mongolskie ryjki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze wygladam jak mongol nie chce juz mi sie zyc z takim ryjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""Maciej Lipowski dziś Spierrdaaalaj brzydka szmato, bo aż chooy człowieka strzela jak czyta się twoje żałosne p***********e! """"""""" BOLI Cie ten temat ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego nie chce Ci sie zyc ? z powodu tego ze nie wygladasz jak inni? papuzki, te same nosy modne itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWIK 34 LETNI
dlatego ze jestem paskudny nie chce ryja pokazywac na ulicy wszystkie sie ze mnie smieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z takim ryjem to nie mam szans na pocalunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem paskudny siedze calymi tygodniami w domu, nigdzie nie wychodze, siedze w domu kilkanascie lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czlowiek glupi wysmieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ludzie to świnie , sami są nikim więc wysmiewaja innych , ja nikogo nie wysmiewam bo nie będę się znizac do poziomu takich zakompleksionych ludzkich śmieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie wyśmiewali od zawsze,przywykłam.Teraz nie zdają sobie sprawy,że kiedy to robią to ja się z ich ograniczenia śmieję.I zawsze rzucę tekstem"lekarz kazał przytakiwać"I przede wszystkim patrzę im w oczy prosto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×