Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wysokie kobiety są głupie?

Polecane posty

Gość gość

Wszystkie przypadki jakie znam to kobiety tak 178 cm i więcej, przeciętnej urody ale ze względu na wzrost o mniemaniu o sobie uj wie jakim to wredne czy też głupie osoby. Znam 3 przypadki osobiście i 1 ze słyszenia: 1- Kobita wręcz brzydka, cofnięta szczęka, oczy osadzone na różnych wysokościach, myśli, że wszyscy na nią lecą. Osobowość bez grama empatii, donosi do wszelkich urzędów i wszystko co się da, uważa, że ona "pracuje" reszta się obija, wyśmiewa tych co zrobili coś dla niej dobrze, dziecinny sposób rozmowy 2 - Kobita zwyczajnie brzydka bardzo wysoka ponad 180 cm, żabie oczy (podobna trochę do Wojewódzkiego). Zachowanie jak u dziecka z podstawówki, co tu dużo mówić infantylna 3 - Atrakcyjna kobita, piękne oczy i zgrabna i co?wiąże się z księdzem 4 - nie znam jej, ale jak była na szkoleniu i facet prowadzący miał donośny głos i tak ją to raziło że wsadziła chusteczki do uszu i tak siedziała jak idiotka, stara panna, wpada w gniew trzepiąc przy tym głową i macha rękami przy twarzy trochę jak upośledzona. Czy to reguła czy wyjątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pisał to mężczyzna 160 cm w kapeluszu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szkodzi że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem tylko nie dziel się swoimi spostrzeżeniami których w żadem sposób nie zweryfikujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt ich nie chce i przez to sa sfrustrowane i sie mszcza na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawia mnie ta korelacja tego wzrostu do zdziwaczenia, nie jest ich dużo ale wszystkie które znam mają odchyły i to spore. Donosicielstwo i infantylność trafia się wszędzie ale wszystkie kobiety które znam są mniej lub bardziej sympatyczne tyle te wysokie mają takie odpały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma piernik do wiatraka? Tak samo jak niskie osoby mogą być głupie, tylko te wysokie od razu widać i zwracają na siebie uwagę. Dlatego tak ci się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo kobiety z natury chca facetow wyzszych. W tym przypadku nie ida na zadne ustepstwa. Facetow 190+ jest bardzo malo. Dlatego malo ktora taka kobyla ma faceta. W zwiazku z tym, ze nie ma bolca to dostaje p*****lca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ma piernik do wiatraka że właśnie te są zdziwaczałe, ja to odbieram tak, że skoro jestem wysoka to mi wolno być walnięta i przygłupiasta? Wysocy faceci nie mają takich udziwnień. Czyli powiedzenie "wysoka jak brzoza a głupia jak koza" nie wzięło się z znikąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz ile masz wzrostu, a odpowiem Ci dlaczego masz takie spostrzeżenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
198 i co głupio ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo kobiety z natury chca facetow wyzszych. W tym przypadku nie ida na zadne ustepstwa. Facetow 190+ jest bardzo malo. Dlatego malo ktora taka kobyla ma faceta. W zwiazku z tym, ze nie ma bolca to dostaje p*****lca. X Dodajmy jeszcze ze taki wysoki kolo moze sobie przebierac w nizszych laskach i nie jest skazany na gdaczącą kobyłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytałam ile masz, nie ile chciałbyś mieć:) Myślę, ze uswiadomilam Ci podłoże Twoich kompleksów. Pozdro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedziałem ci a twoje dywagacje są guano warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Podłoże kompleksów" :D to są moje spostrzeżenia nie odczucia związane z nimi. Czytanie to jednak sprawa zbyt skomplikowana dla ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, że cechy takie jak donosicielstwo, brak empatii, infantylność czy też zwykła głupota to cechy które występują w każdym wzroście, z tym że te wysokie obnażają się tym bo są wysokie? To jest dla mnie zastanawiające. Chciałbym chociaż tu "poznać" wysoką kobietę która jest w miarę inteligentna i bez tych dziwnych cech a nie tłuka który nie potrafi czytać ze zrozumieniem i wymyśla ile mam wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo kobiety z natury chca facetow wyzszych. W tym przypadku nie ida na zadne ustepstwa. Facetow 190+ jest bardzo malo. Dlatego malo ktora taka kobyla ma faceta. W zwiazku z tym, ze nie ma bolca to dostaje p*****lca. X Dodajmy jeszcze ze taki wysoki kolo moze sobie przebierac w nizszych laskach i nie jest skazany na gdaczącą kobyłe x tak właśnie jest, na ich nieszczęście ci wysocy gustują w tych niższych bo włącza się instynkt opiekuńczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze wyjeżdzają z zazdrością a jest czego?:D modelką nie zamierzam zostać i moge przebierać w facetach jak chce a one tylko w wibratorach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze może przykład znany wszystkim modelki które były gotowe zejść arabskie guano za kasę. Wysokie jest, głupie jest... no może modelki nie grzeszą inteligencją ale nadal się to potwierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a te które podałem to mają poza jedną twarze niewyjściowe, może tu jest clou sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolie 152
same goscie odpowiadają w tym temacie hehe widać , ze zalogowani zlewają go , bo ma za niski poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe :D odezwała się elita kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:41 Modelka nie znaczy;ze piekna i sie facetom podoba. Modelki moga sie facetom podobac lub nie.Przemysl modowy jest skierowany do kobiet i ewentualnie homoseksualistów i odzwierciedla raczej ich gust ,a nie gust facetow.Gust facetow raczej odzwierciedla branza fotomodelek lub porrno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wysoka kobieta I moje spostzrzenia pokrywaja sie ze spostrzezeniami autora. Wysokie kobiety sa glupie. Niskie tez. Wiekszosc kobiet to glupole, zreszta z facetami niewiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 175 i uważam że jestem normalna! Do swojego wyglądu nie mam zastrzeżeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu coś bardziej błyskotliwego, już myślałem, że kobiety są pozbawione odrobiny polotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 177 cm, jestem szczupła i uważam że jestem atrakcyjna i normalna. Nie uważam się za lepszą od innych, jestem sympatyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różni ludzie chodzą po świecie, głupota jest wszędzie bez względu na wzrost. Może akurat Ty trafiałeś na te wysokie ale uwierz mi, że i niskie inteligencją nie grzeszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkie wysokie są brzydkie czy glupie to na pewno.Wielu facetiw chce sprobowac jak jest z taką wysoka szczupla w lozku ale raczej wiazac sie chce niewielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość wysokich kobiet ma końskie długie mordy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troxhe mi to zburzylo system gdy dowiedziałem sie ze taylor swift ma 180 cm wzrostu bo w teledyskacj wygladala jak mala slodka dziewczynka hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×