Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Matyldaaa

zapłodnienie przez płyn przedejakulacyjny

Polecane posty

Gość Matyldaaa

Kochani wiem ze duzo podobnych postow jest zamieszczonych w internecie ale nie moge znalzec przypadku ktory dokladnie mnie dotyczy, bardzo prosze o wasze zdanie........................... Nigdy nie uprawialam seksu, niedawno zdecydowalismy sie ze swoim chlopakiem na petting, duzo o tym czytalam ale i tak mam kilka pytan odnosnie tego tematu. Za kazdym razem gdy zadowalam go reka on konczy w prezerwatywie ale zaklada ja dopiero wtedy jak czuje ze niedlugo dojdzie. Ostatnim razem w trakcie zakladnia dotykal swojego czlonka a pozniej piescil mnie palcem, wkladal go dosyc gleboko, czy w taki sposob mogl przeniesc plyn przedejakulacyjny i doprowadzic do zaplodnienia? Nie wiem czy w trakcie zakladania prezerwatywy plyn mogl sie przeniesc na jego dlonie i czy w nim jest wystarczajaca ilosc plemnikow zdolna dotrzec do komorki jajowej? Jak plyn wyschnie na palcu, a palec dotknie sluzu kobiety wewnatrz niej to plemniki moga byc zdolne do czegokolwiek? Bardzo prosze o odpowiedz, nie mam z kim o tym porozmawiac a wizyte u ginekologa mam dopiero za miesiac, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaa
a ile zostalo mu czasu do orgazmu po zalozeniu prezerwatywy? masz dni plodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyldaaa
Do orgazmu doszedl po okolo 10-20 minutach po zalozeniu prezerwatywy, slyszalam kiedys ze plyn o ktorym pisze wydostaje sie z czlonka kilka sekund przed osiagnieciem celu ale nie wiem czy to prawda? Jestem kilka dni przed okresem, okolo tydzien moze troche mniej wiec raczej sa to dni nieplodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlotowłossaaa
preejakulant to wydzielina z prostaty to naturalny "nawilżacz" penisa podczas stosunku-ON NIE ZAWIERA PLEMNIKÓW!! zapamiętaj. Jak przenosi na palcach to one ginął w kontakcie z powietrzem-nie ma najmniejszych szans na zapłodnienie. Musiałby porządnie umoczyć palce w spermie i bardzo szybko przenieść je do twojej pochwy(wątpię żeby jakoś przeszły przez błonę dziewiczą) dlatego mówię ci-to jest niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złotowłosa ,właśnie ,że zawiera plemniki ,dlatego stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji :O więc nie mieszaj dziewczynie w głowie bo potem kierowana Twoimi radami w przyszłoście może głupote zrobić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyldaaa
zlotowłossaaa dziekuje bardzo, duzo mi Twoja wypowiedz pomogla i uspokoila ;) wszedzie mozna znalezc rozne wypowiedzi na ten temat i na sam koniec i tak niewiadomo co jest prawda a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyldaaa
jak juz pisalam jestem kilka dni przed miesiaczka, ostatni raz mialam 19 lipca a zazwyczaj cykl trwa u mnie od 23 do 25 dni, okres powinnam dostac za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjjjhjhjh
hehehe alez te baby sa zboczone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyldaaa
bazienka dziekuje za porady, nastepnym razem juz nie zrobie takiego glupstwa, zamiast cieszyc sie z przyjemnosci czeka mnie stres i czekanie z niecierpliwoscia na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlotowłossaaa
plemniki zawiera "kropelkowanie" często mylone z preejakulantem, tak wyciekają plemniki, w preejakulancje nie ma plemników zdolnych do zapłodnienia(jezeli sa jakies-nie wiem jakim cudem i skąd-to są UPOŚLEDZONE RUCHOWO(kropelkowanie następuje kilka sekund przed wytryskiem).... jeszcze przeniesionych przez palce-proponuje iść do ginekologa i dopytać sie jak ja to zrobiłam. Dwa palce nie dochodzą tak głęboko żeby przebić błonę dziewiczą!! co ty mówisz? nie wiem skąd ty swoja "wiedzę" czerpiesz?! nie martw sie autorko... twoje dni płodne nie mają tu nic do rzeczy-zapłodnienie nie jest możliwe przez preejakulant, żebyś się mogła bać musiałby przenieść sporą ilość SPERMY na palcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyldaaa
Ale czytalam ze mozliwosc zaplodnienia w ten sposob jest znikoma? gdy zakladal prezerwatywe minelo kilka minut odkad dotykal mnie w tamtych miejscach, zaraz po nalozeniu gladzil dlonmi moje cialo, a plemniki na powietrzu wytrzumuja bardzo krotko, nie wiem czy byly by zdolne dotrzec do celu, zajscie w ciaze przeciez tez nie jest takie latwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlotowłossaaa
żebyś sie badzienka bardzo nie wysilała Preejakulat, płyn ejakulacyjny (z łac. pre – przed + ejakulat) – wydzielina gruczołów opuszkowo-cewkowych oraz gruczołów cewkowych wydzielających śluz, wydobywająca się z penisa podczas pobudzenia seksualnego, pełniąca funkcję naturalnego lubrykantu. Ilość wydzielanego preejakulatu jest zmienna osobniczo; niektórzy mężczyźni w ogóle nie produkują ejakulatu, a inni nawet ponad 5 ml. Nie zostało dowiedzione, że preejakulat może zawierać plemniki, co umożliwiłoby zapłodnienie nawet, jeśli nie doszłoby do wytrysku. W badaniach klinicznych na małych grupach pacjentów (w których brało udział od kilku do kilkunastu osób) z prawidłową ilością plemników w ejakulacie stwierdzono, że preejakulat w ogóle nie zawierał plemników lub zawierał ich bardzo małe ilości, do tego o upośledzonej ruchliwości, które nie mogą spowodować zapłodnienia, a także plemniki martwe; PREEJAKULANT nie zapładnia!! proste i nie strasz dziewczyny! ludzie skąd wy ta "wiedze" czerpiecie?!?!?!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutututu
a slyszal ktos kiedys o zaplodnieniu przez palec? bo ja nie ;) nie znam takiego przypadku... on skonczyl w gumce a do zaplodnienia jest potrzebna duza ilosc spermy zeby ten najsilniejszy plemnik przetrwal i dotarl tam gdzie trzeba... kilka wychudzonych plemniczkow nie poradzi sobie z tak dluga trasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×