Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zarabiam więcej od mojego faceta !

Polecane posty

Gość gość

Czy to może być przeszkodą w naszym związku ? Oboje zarabiamy dużo - więc to nie jest tak, że on zarabia 2 tys a ja 15. Nie jest też tak, że ja jestem szefową jakiejś gigantycznej korporacji a on budowlańcem.Oboje mamy wysokie stanowiska ale mimo wszystko ta różnica jest. Nigdy nie zauważyłam żeby mu to przeszkadzało ale jednak staram się nie rozmawiać z nim o pieniądzach bo wiem, ze mogłoby byc mu przykro... Myślicie, że to moze byc jakaś przeszkoda w naszym zwiazku czy nie ma to znaczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jemu to nie przeszkadza tylko Tobie. Kobiety zawsze celują w bogatszych od siebie i po jakimś czasie będziesz robiła mu awantury o to, że zarabia mniej niż Ty i nie zabiera Cię tam gdzie Cie nie stać. Dlatego właśnie kobiety nie powinny dużo zarabiać bo potem są problemy w związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to nie przeszkadza, bo jak pisałam nie jest tak, ze on zarabia 2 tys, i spokojnie go stać na fajne zycie i spelnianie naszych marzen. Ale tyle sie slyszy, ze kobieta nie moze zarabiac wiecej, ze to niszczy meskie ego nawet jak nic nie mowi. Dlatego pytam was o zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
mi by to nie przeszkadzało pod warunkiem ze baba zarabialaby ode mnie 500 zł wiecej a nie 2 razy wiecej Jakby baba zarabiala 5 tys a ja 2 tys to bym tego nie zaakceptował ale jak ja 2 tys , a ona 2,5 tys to nie byłoby problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdy jest tak, że ja zarabiam ponad 30, a on okolo 18 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.13 ha ha chyba w snach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahah a co zazdrość zżera, że ktoś może zarabiać więcej niż 1200 :) ? Jakbyś się uczyła i coś potrafiła to tez byś zarabiała takie pieniadze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×