Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Boże jak to boli

ZATRUCIE ZĘBA ! Jak długo trwa ból? JA już nie wytrzymuję, wyję i płaczę

Polecane posty

Gość Boże jak to boli

Boli okropnie !!!! RANY JSK TO BOLI ! ILE TO POTRWA? Zażyłam już apap i ibuprom po jednej tabltce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddccc
trzeba było ketonal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten kubeczek
Co za cham zatruł Ci go i nie znieczulił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże jak to boli
czym jest ketonal? Miałam znieczulenie ale strasznie mnie bolało nawet podczas wkładania mi waty do zęba. O boowaniu nie wspomnę , łzy mi się lały na fotelu i przerwałam wizytę. I wiecie co? już tam nie pójdę, pójdę domojej kochanej dentystki na osiedlu, która wysłala mnie do tamtego gabinetu bo wierzyła ,że oni wymyślą coś ( mają dobry sprzęt) i nie trzeba będzie truć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej idź i to zaraz
po ketonal bo.......w nocy ból sie nasila:( Z "zatrucie" zęba może nieźle sponiewierać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże jak to boli
mnie zatruto jeden kanał , bo przerwałam wizytę :O na serio już tam nie pójdę :O to samo zrobiłaby mi moja dentystka , która jest świetną osobą i zdaje obie sprawę z tego , że istnieje coś takiego jak ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idel
prosze odpowiedzcie bo normalni nie moge funkcjonowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idel
blagam wypowiedzcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triu
dym papierosowy bardzo pomaga wciagnij i trzymaj w ustach. tylko jesli nie palilas nigdy to uwazaj zeby sie nie udusic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idel
Kasia tak tez myslalam ze cos jest nie tak,dziekuje wszytski za rade zaraz doo niej zadzwonie i sie zapytam,nie chcialam wyjsc na histeryczke choc i tak sie dziwila ze znieczulenie na mnie nie dziala bo na wszystkie inne zeby bylo ok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raflezja
@taki jeden facet Właśnie tak miałam leczonego ostatnio zęba! Tyle że jeszcze pod mikroskopem to było robione. Na drugiej wizycie odbudowa zęba - jakiś wkład z włókna szklanego czy coś w tym stylu - żeby go wzmocnić, bo na nim ma być pierścień od aparatu ortodontycznego. Tylko że w mojej klinice ta "przyjemność" kosztowała mnie w sumie 1700 zeta. Więc bolało...płacenie bolało! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm co by wam napisac
znam swietnego dentyste gdybys mieszkala niedaleko to dam namiar, skad jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WoerGi
Wynerwia sie wysokim napieciem :D:D:D. Skad wy takie rzeczy bierzecie ??? Tak jak Ester napisał endometrem mierzymy dlugosc kanalu i nic wiecej. A to co kolega wyzej pokazał na zdjeciu to mikroslinik z endometrem i słuzy do opracowywania kanału pod wypełnienie z jednoczesnym pomiarem długosci kanału. Jesli chodzi o leczenie kanałowe na jednej wizycie to jest mozliwe za pomoca lampy do terapii fotodynamicznej. http://www.marku.com.pl/foldery/CMS-FotoSan630.pdf Wizyta trwa niecałą godzine i wychodzimy z gotowym zebem po leczeniu kanałowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy możecie polecić stomatologa, który wyjmie moje zatrucie (mam je od wczoraj i ząb przestał bolec dziś przed 15:00) i przeprowadzi leczenie kanałowe w ciągu jednej, góra dwóch wizyt? Jestem z Warszawy, liczę na Waszą pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ni face
dr.filipiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisuję w google i wyskakuja mi lekarze o takim nazwisku z Poznania i Belchatowa, a potrzebuję z Warszawy....jakieś szczegóły? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerita
Hej ja właśnie od godziny mam zatrutego zęba, jak wyszłam z gabinetu bolało niesamowicie,ale już przestaje.Znieczulenie miałam słabe, gdyż jestem w ciąży.Na razie żadnych przeciwbólowych nie brałam i mam nadzieję,że już tak pozostanie.Za dwa tygodnie druga wizyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Archon
Trafilem dzis w nocy na ostry dyżur, bol byl nie do zniesienia. Ale ze gabinet wyglądał jak stodola, nie zgodzilem sie na wyrywanie, wiec zatrucie. Po znieczuleniu i zatruciu, jest znacznie lepiej, pobolewa ale juz nie tak jak przed, spokojnie do zniesienia i mozna spac. Mam dwie ósemki do wyrwania, w tym zatruta i wole to zrobic przy narkozie u chirurga szczekowego niz dentysty z nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludziska skąd te ceny podajecie,u mnie na pipidówce leczenie kanalowe to koszt od 4 stówek w góre jak za mniej to chyba u weterynarza ale z tym tez różnie bywa.zal mi sciska nie powiem co bo u mnie za te 4 paczki to z bólem i wyciem jest zabieg ,jak chce po ludzku to bez 700zł nie ma po co wchodzić masakra więc stad to kombinowanie jeszcze troche a sama przewierce domowym sprzetętem też boli ale za to darmoszka ,gdzie dentysta nie sadysta bo od lat niestety trafiam na takich co mówią że musi boleć jak za króla Ćwieczka,porażka.Ijak tu się nie bać i chodzić.Bolec nie musi ani dentysta ani poród tylko szanowne grono medyków ma w nosie pacjenta a zwłaszcza pacjenta bez kasy .Wiem,że Ameryki nie odkryłam ale to chore .Mam wrazenie ,że ludzie meczą się w swojej pracy,kazdy jak za karę od smieciarza do lekarza ,sedziego czy księdza już nie ma zawodów z powołania,przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapłaciłam kiedyś rekordowo mało. Miałam leczenie kanałowe plus odbudowę tego zęba z zastosowaniem ćwieków. Za wszystko (łącznie ze znieczuleniem, RTG i truciem) zapłaciłam niecałe 150 zł. Kolejnego zęba ta sama dentystka zrobiła za 40 zł. Dodam że jestem bardzo zadowolona. Fachowo wykonała swoją robotę. Niestety przeprowadziłam się do innego miasta i teraz leczenie zębów kosztuje mnie majątek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja dzisiaj byłem u dentysty to połączyła mi 100 zł za kanał czyli razem 200 zł i musze czekać 3 tygodnie po zatruciu ból jest niesamowity a do tego żadne leki nie pomagają . :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wy sobie trujecie te zeby a później trzymacie martwe w buzi? Jaki to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie bolało po zatruciu 4 dni w tym 2 tak ze po scianach chodzilam. jezeli po 4 dniach nie przestanie cie ani troche bolec idz do lekarza moze wdala ci jakies zakazenie na to trzeba uwazac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprobuj IBUPROM MAX lub pyralgina o nasilonym dzialaniu zwlaszcza ta druga bardzo mocna jest. 6 tabletek nie wiem ok 10 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatrucie niestety zawsze boli! raz mialam truty zab na zywca to sobie pomyslcie jaki mialam podwojny bol bo bylam na nfz a dentystka mi nie chciala dac znieczulenia. drugi raz znow bylam na nfz u innej dentystki i mi powiedziala ze bylam u rzezniczki i zatrucie zeba bez znieczulenia to okrucienstwo. ta mi dala ale wiadomo po wyjsciu znieczuleniu BOLI bo zab obumiera i to nawet kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem już drugi raz po zatruciu. Ból drugi dzień nie do zniesienia, ale wiem, że trzeciego już będzie ok. Płacę 30 zł za zatrucie, a na koniec 80 zł za wypełnienie. Dentystka super, ale mieszkam na wsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś jest 2 dzień po zatruciu ból bez tabletek nie do zniesienia a i z tabletkami jest duży. Dentystka mi powiedziała że 2 dni to normalne a na 3 dzień zgłosić się ponownie bo to znak że coś się dzieje niedobrego, ale teraz weekend - umrę do poniedziałku ale czego się nie zrobi dla ładnego uśmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam zatruwane 2 zęby w zeszłym tygodniu (w środę lewa górna siódemka, a w piątek prawa dolna siódemka). O ile górny ząb nie bolał wcale, o tyle dolny napierdziela mnie non stop, najgorzej, że boli mnie od niego zuchwa i prawe ucho. Wizytę na wymianę wkładek mam dopiero w środę. Do tego czasu muszę się ratować lekami przeciwbolowymi:/ Dodam, że przez 3 dni od rozwiercenia pomógł mi tylko Antidol, ale nie chcę go więcej brać, bo jestem po nim nieprzytomna. Ból zębów to najgorsze co może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarkaa222
Ja miałam zatruwany ząb jakiś tydzień temu i muszę przyznać, że ‘trochę’ bolało… Zapłaciłam 150zł u lekarza w White Dental Clinic i teraz czeka mnie dalsze leczenie :( Przynajmniej plan leczenia mam ustalony, więc wiem co mnie czeka… Trzymajcie kciuki…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×