Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Boże jak to boli

ZATRUCIE ZĘBA ! Jak długo trwa ból? JA już nie wytrzymuję, wyję i płaczę

Polecane posty

Gość AwiraxOFC
Ja mam zatrutą już trzeci raz górną szóstkę, bo nie chciała mi się zatruć i szczerze mówiąc po tym trzecim razie boli jak nwm co. Brałam Apap i nic... Najbardziej boli jak coś jem lub jak dotykam tego zęba. Na razie 2 dni trzyma mnie ból. Rada dla tych których ząb jeszcze się nie truje ; na pierwszej wizycie poproście o znieczulenie i leczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam dzisiaj u dentystki na nfz przyjęła mnie z bólem od razu. Od razu siadłam na fotel, nawet nie zareagowała że jestem spuchnieta ,że ból promieniuje do ucha i szyi .Wiertło od razu poszło w ruch,powiedziała tylko że dziura jest ogromna i że mi zatruje tego zęba. Bez znieczulenia na żywca ,nie wytrzymałam z bólu zaczęłam fikać krzyczeć odruchowo z pięści dentystka dostała za co przeprosilam aż głupio mi było. Wyszłam taka zaryczana z bólem, na korytarzu jeszcze pół godziny od wyjścia zwijalam się z bólu ledwie później szlam .Po wizycie bolało mnie jeszcze dwie godziny, dostałam aż wytrzeszcz oczu w środku zaczęłam chyba puchnąć z ledwością śline przełykałam myślałam że się udusze .Nie mogłam wytrzymać wzięłam apap extra ból się zmniejszył po godzinie od wizyty zjadłam dwie porcję lodów tak dentystka zaleciła przyniosło ulgę .Teraz odczuwam minimalny ból jeszcze apap pewnie działa, ale najważniejsze że śline mogę przelykać to było straszne następna wizyta za miesiąc już się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie miałam drugi raz zatruta dolna 6 za pierwszym razem bolało jak Cholera dopiero po drugiej dawce solpadeiny przeszło. Teraz to samo tragedia jedna dawkę solpadeiny wzięłam i nic mam nadzieję że przestanie niedługo boleć bo znowu pół nocy nie przyspie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×