Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zazdroszczą mi urody :(

Polecane posty

Gość gość

Wszyscy dookoła tylko powtarzają, ze jestem ładna, inteligentna. Wielu przedstawicieli płci przeciwnej jest mną zainteresowanych - był przypadek ze po samych zdjęciach nawet mnie nie znając. Natomiast w środowisku koleżanek dzieje sie inaczej, mimo ze wielu mnie zna, to po prostu olewa. Nie mam kompleksów. Nie mam tez nadwagi, ogólnie z twarzy jestem dość ładna, nie mam tez zaburzonych proporcji. Nie rozumiem juz tych dziewczyn, trzymają sie razem, a mnie odsuwają od siebie. O co im chodzi? Jak to poprawić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę żeby przyczyna tu była tylko zazdrość bo znam napradwę ładne dziewczyny ( jedna jest nawet modelką zawodowo) i maja jakoś koleżanki, pewnie ,ze trafi sie ktos zazdrosny czasem, ale to dziwne, ze nie masz kolezanek wcale tu radzilabym sie zastanowic nad innymi przyczynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zaraz zakładasz, że to zazdrość o urodę?:O Nie pochlebiaj sobie aż tak. Może jesteś po prostu niemiła, wyniosła?Nikt nie lubi takich osób, bez względu na ich wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Admin spadaj :D staram sie byc miła, łatwo nawiązywać kontakty, wychodzić z inicjatywami, nie siedziec wiecznie w kącie. Tylko ze po prostu nie mam do kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z nadwaga i innymi wadami mozna miec nietuzinkową urodą ale ty chyba serio jestes pasztetem z puszki ktory uwaza się za pieczeń z restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny_chumor
Poprawiacie mi humor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
modelki też niby ladne ale za odpowiednia kwote gotowe byly zjescl klocki szejków z Dubaju:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz tez spróbować zapytac wprost którąś,co żle robisz,ze czujesz sie odsuwana.Czasami tak jest,ze nie zdajemy sobie do konca sprawy z naszego zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj juz przestancie dorabiac jakies swoje ideologie o charakterze.Jesli sie tak wyrozniasz autorko uroda,to olej te laski,nie zmienisz tego.Ja jak zaczelam dorastac,to bardzo wyladnialam,no a moje kolezanki,nie mowie tego,bo jestem zlosliwa,ale raczej zbrzydly i stopniowo sie ode mnie odsuwaly,a ja sobie jeszcze robilam wyrzuty,ze to ja cos zle zrobilam,a tak naprawde to byla zazdrosc.Ale w ogole sie tym nie przejmuj,bo zawsze bedziesz 2 kroki do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kjhnjkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 kroki do przodu, 4 do tylu Pewnie sie panoszysz Widac to z tego co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 2 kroki do przodu, 4 do tylu Pewnie sie panoszysz Widac to z tego co piszesz x No widzisz mylisz moja szczerosc z panoszeniem sie :) Niestety te brzydkie nie znosza ladnych już za sama urode dlatego dorabiaja chetnie jakies swoje mylne ideologie o charakterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panoszysz sie, lub chciałabys ;) to widac po wpisach "ksiezniczka" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czaa skonczyc z tym co mysla inni a na pewno ci na ktorych nam nie zalezy. I co qrwa, czy zycie nie jest piekniejsze jak ma sie na wiekszosc tych cweli falszywych wyj****e? Gdybym to wiedzial 15 lat temu teraz bylbym w chooooj szczesluwy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Panoszysz sie, lub chciałabys oczko.gif to widac po wpisach "ksiezniczka" smiech.gifsmiech.gif x No tak,zabraklo ci argumentow wiec teraz powtarzasz to samo jak katarynka,ze sie panosze i ze jestem "ksiezniczka".Marna z toba dyskusja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klocisz sie jak prostaczka. Nawet tu probujesz sie panoszyc :D to tylko forum, wyloozuj. Jak sie zaklada temat to sie otrzymuje rozne odpowiedzi, niekoniecznie takie jak bys chciala. idz i panosz sie w swojej doopie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klocisz sie jak prostaczka. Nawet tu probujesz sie panoszyc smiech.gif to tylko forum, wyloozuj. Jak sie zaklada temat to sie otrzymuje rozne odpowiedzi, niekoniecznie takie jak bys chciala. idz i panosz sie w swojej doopie smiech.gif x Jak na razie to ty uzywasz wulgaryzmow,wiec nie porownuj mnie do prostaczek :)Nie jestem autorka i nie moja wina,ze uslyszalas cos co ci sie nie spodobalo i bez uzasadnienia upierasz sie,ze ja sie panosze bo moze niewygodne jest przyjac fakt,ze wlasnie wiele brzydkich kobiet jest wrogo nastawionych do tych ladnych ze wzgledu na samo urode,a zeby poczuc sie lepiej to doszukuja sie roznych wad charakteru itd.A moze zwyczajnie nalezysz do tych mniej urodziwych i cos cie zabolalo,dlatego tak sie burzysz ?:)To tylko forum,wyluzuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki tematu , Ale masz mniemanie o sobie w sumie ja na ich miejscu też bym Cię olewal idź się leczyć p.;ind. O polecam jakiś zakład psyhiatruczny takich ludzi jak Ty powinno izolować albo na Syberię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie nie wyczytalam,zeby autorka uwazala sie za niewiadomo kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie uzylam wulgaryzmow? :D pokaz paluszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj swoja wypowiedz jeszcze raz,to bedziesz wiedziala 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pokaz "pieknosci". Nazwalam cie prostaczka, bo nia jestes. Btw to nie jest wulgaryzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×