Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zdradzil i zostawil mnie maz, mam problem z kochaniem dziecka

Polecane posty

Gość gość

wpadlismy, mialam ciezka ciaze, ciezki porod. wpadlam w depresje poporodowa. balam sie strasznie o dziecko, nie chcialam jej z nikim zostawic, drzalam o kazde zadrapanie, ciagle mi sie wydawalo, ze cos jej sie stanie. kochalam ja, tak mi sie wydaje. chociaz i wtedy wolalam jak spi. jak miala 1,5 roczku moj maz mnie zdradzil i zostawil. od tego czasu mam problem z akceptacja i kochaniem dziecka. ciagle mi sie wydaje, ze gdyby jej nie bylo, byloby mi latwiej/lepiej. jest mi bardzo ciezko samej. chce dla niej jak najlepiej, dbam o nia ale ciesze sie jak spi/jak jestem w pracy, jak jej nie ma. nie tesknie za nia - strasze wiem :( na swoj sposob ja pewnie kocham bo robie dla niej wszystko ale nie lubie sie z nia bawic nie lubie jak sie budzi, czasami mi sie tylko miekko na sercu robi jak sie usmiechnie ale tak to nie. chcialabym byc sama, robic co chce, nie miec tylu obowiazkow. nie mam rodziny, pare znajomych, byly zajmuje sie dzieckiem wiec nie jest zle ale... jak ja pokochac? jak sie cieszyc z kazdego postepu i zabawy z nia? czuje sie strasznie, ze nie moge po prostu jej kochac calym sercem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile dziecko ma lat? dzieci są fajne. dziecko to nie twoje życie - to twoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje dziecko to krew z Twojej krwi. Im będzie starsze,tym bardziej docenisz,że je masz,że nie jesteś sama. Ono kocha Cię bezwarunkowo. Za to,że jesteś. Obojętne czy jesteś w pełnym makijażu,chuda,ładna,idealna czy nie.Ty też tak zrób. Wiesz ile jest samotnych kobiet? Bez partnera,bez dziecka,czasem z pieniędzmi. Myślisz,że są szczęśliwe,bo mogą wyjść na imprezę,kupić sobie kolejne buty,przespać się z kolejnym partnerem.To jest szczęście? Nie. Szczęście to Twoje dziecko. A jeśli jest zdrowe to dziękuj Bogu każdego dnia za cud,którym Cię obdarzył,a którego wiele kobiet nie może mieć. Nie warto rozmyślać o kimś,kto nie był warty rodziny. A nóż ktoś,kto Cię pokocha jest bliżej niż myślisz? Życzę Ci z całego serca,by Twoje serce otworzyło się na Twoje dziecko. I dużo, dużo miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaTrojga
Twoje dziecko to krew z Twojej krwi. Im będzie starsze,tym bardziej docenisz,że je masz,że nie jesteś sama. Ono kocha Cię bezwarunkowo. Za to,że jesteś. Obojętne czy jesteś w pełnym makijażu,chuda,ładna,idealna czy nie.Ty też tak zrób. Wiesz ile jest samotnych kobiet? Bez partnera,bez dziecka,czasem z pieniędzmi. Myślisz,że są szczęśliwe,bo mogą wyjść na imprezę,kupić sobie kolejne buty,przespać się z kolejnym partnerem.To jest szczęście? Nie. Szczęście to Twoje dziecko. A jeśli jest zdrowe to dziękuj Bogu każdego dnia za cud,którym Cię obdarzył,a którego wiele kobiet nie może mieć. Nie warto rozmyślać o kimś,kto nie był warty rodziny. A nóż ktoś,kto Cię pokocha jest bliżej niż myślisz? Życzę Ci z całego serca,by Twoje serce otworzyło się na Twoje dziecko. I dużo, dużo miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J.w. weź sobie to do serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×