Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znalazlem sklep markionline czy jest wiarygodny ?

Polecane posty

Gość gość

W sklepie markionline znalazłem buty których szukałem od dawna czy mogę kupic tam buty czy ktoś z was już coś kupił w tym sklepie? proszę o pomoc :) Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam dla syna buty na mikołaja . Przyniósł je DHL buty takie jak zamawiałam. Jest to nowy sklep panie na infolinii miłe bardzo sie starają. mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz korzystałam z usług sklepu i jestem pozytywnie zaskoczona szybkością, informacją o przesyłce oraz starannym zapakowaniem przesyłki. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiniaB
Odebrałam buty dzień wcześniej przed planowanym terminem dostawy ( opakowanie idealne, buty oryginalne ) Jestem bardzo zadowolona z zakupu. POLECAM !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBruno
Zakupiłem tu bardzo fajne i wygodne buty , trochę twarde za piętą ale to tylko przez pierwsze kilka dni , według mnie należy nosić je stopniowo , tak aby złagodzić tworzenie się pęcherzy.( ja tak zrobiłem ) Dobry produkt , bardzo charakterystyczny wygląd. Polecam PS mowie o butach Nike Air Huarache

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep jak najbardziej jest wiarygodny, zakupiłem w nim buty, nie mam im nic do zarzucenia. Przyznam że z początku bałem się bo nie jestem zwolennikiem zakupów przez internet, ale wszystko przebiegło bez problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam buty dla córki, są takie jakie sobie je wyobrażała, sklep ma z tego co widziałam atrakcyjną oferte i dobre ceny więc polecam wszystkim zakupu w markionline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej jest wiarygodny, sam mialem przyjemność kupować tam buty i jestem bardzo zadowolony, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiusiu
Moim zdaniem powinna zainteresować się nimi prokuratura i policja : siedziba firmy na poczcie nad morzem, magazyny we Wrocławiu i Jeleniej Górze, brak możliwości odbioru osobistego, na tym samym adresie Ul Bałtycka 4, Rowy 76-212 oprócz Poczty Polskiej jest jeszcze dom wypoczynkowy!!! Co do towaru to mają zawsze wszystkie rozmiary w ilościach do 99 sztuk!!! - czyli magazyny warte kilkanaście milionów zł, a jak poprosiłem o NIP to pani anulowała moje zamówienie!!! Mój dzieciak ma zawsze nosa do takich sklepów. Coś tam kupił w opcji zapłaty przelewem, nazajutrz pani zapytała w emilu czy ma anulować zamówienie, bo nie ma wpłaty! I tknęło mnie więc poinformowałem ich , żeby wysłali towar za pobraniem. Po tygodniu zadzwoniłem do nich i przemiła pani poinformowała mnie, że nadal czekają na wpłatę bo nie dostali informacji emilem ( bleffffff ). Minęły kolejne dni i po moim emilu pani przeprosiła za zapomnienie o zamówieniu ... i paczki brak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
Witam dziwne moje doświadczenia sa dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość67686
Sami tworzą sobie tutaj opinie, wszystkie brzmią tak samo, czy nikt tego nie zauważył? nie dajcie się oszukać ten sklep to oszuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co roba ja buty dostałam na czas i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość77772
widać ze sami sobi tworzycie opinie ;d tez wpisalem w google opinie i wyskoczylo to www.vinted.pl/forum/ulubione-sklepy/898316-nie-kupujcie-przenigdy-na-markionlinepl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam poczytać forum i spojrzeć na wypowiedzi reprezentującej na nim firmę pani, która ubliża klientce i ujawnia jej dane, co jest niezgodne nie tylko z regulaminem sklepu, jak i z prawem. Po wypowiedziach można wywnioskować na jakim poziomie jest firma i czy warto zrobić tam zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza93
Czy ten sklep prowadzą jacyś durnie po zawodówkach? Umiecie tylko straszyć prawnikami i rozpowszechniać te "opinie", które sami sobie piszecie. Piszą, że ruga sport jest ich właścicielem, a to zwykła ściema. Gówniarze bawią się w prowadzenie sklepu, zabawne. I jeszcze jedno, na Boga, nauczcie się poprawnej polszczyzny, szczególnie wasi ludzie piszący sztuczne opinie, oczy krwawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep :) dziwnym trafem na niego trafiłam jestem zadowolona z kontaktu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćn
Sklepu nie polecam w żadnym razie. Na wysyłkę czekałam 10 dni, buty przyszły o rozmiar za duże, zostały przeze mnie odesłane. Niestety sklep nie zwraca mi pieniędzy ... Jeżeli nie otrzymam pieniędzy sprawa wyląduje na policji. Będę informowała na bieżąco o postępach w sprawie, na tą chwilę wygląda to na oszustwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kolejną oszukaną osobą ... dostałam totalną podróbę , zrobiłam zdjęcia i butów i opakowania... oraz listów przewozowych od kuriera i przy zwrocie również xero i oryginał odbioru , minęło 14 dni pieniędzy nadal nie mam na koncie ... telefonów nie odbiera nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Totalni oszuści, wydałam 510 na buty Jordan dla syna. Podruba, nie wiem jak mozna było sie tak nabrać, telefon nie odpowiada, kurier po zwrot nie przyjeżdża, NIE DAJCIE SIE NABRAC-OSZUSCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupować!!! Sklep to przekręt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to podróby !!! Z daleka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam sklepu w zadnym razie!!! brak kontaktu,buty przyszły po kilku emailach i jeszcze o rozmiar za duże,nie orginalne tylko podróby.trudności z odzyskaniem pieniędzy za zwrot,czekam na ich reakcję jak nie to sprawa ląduje na policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anna
Dzień dobry. Moja córka kupiła buty w sklepie markionline , okazały się małe , zwróciłyśmy towar ,ale pieniędzy za buty już nie otrzymałyśmy . Czy ktoś ma podobne doświadczenie , i podjął jakieś kroki prawne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie kupować w tym sklepie
Witam, mam taki sam problem jak pani Anna wyżej, urwał się całkiem kontakt z nimi, w tym tygodniu idę na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam tego sklepu. Buty nie są oryginalne, długi czas oczekiwania, problemy z dostawą, buty brudne w dodatku pudełko zniszczone. Sprzedający z mailach bardzo niemiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to totalne oszustwo, zamowilam buty 24 maja ktorych nie mam do dzis nie mam tez pieniedzy ...jutro zglaszam sprawe na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakim cudem strona tego sklepu jeszcze istnieje dlaczego Policja nic z tym nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam, czekałem na towar ponad 2 tygodnie. Kiedy napisałem z zapytaniem kiedy przesyłka do mnie dotrze, zapewniono , że w piątek bądź poniedziałek. Nie otrzymałem jej w piątek - czekałem na poniedziałek, w poniedziałek z kolei otrzymałem informacje, że dopiero przesyłka została wysłana i dotrze w przeciągu 10 dni i rzeczywiście doszła 10 dnia... Na całe dostarczenie zamówienia czekałem. 17 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza to jest ich infolinia...od kilku dni próbuje sie połaczyć i nic caly czas poczta....pieniedzy nie zwracaja ,towaru brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×