Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znalazlem sklep markionline czy jest wiarygodny ?

Polecane posty

Gość gość
Złodzieje.pl tak powinna wyglądać nazwa tej marki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kontakt zerowy, przysłali mi zły rozmiar butów( po 10 dniach) , po miesiącu mailow i tel w koncu dostałam dobry rozmiar. Strasznie długo to trwało ale przynajmniej nie straciłam pirniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZy ktoś już zgłosił sprawe na policje? Przecież mają numer konta i mogą sprawdzić do kogo należy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos chętny na pozew zbiorowy? Pisać w mailu kondzix77@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syn zamówił buty za ponad 350 zł. płatność przelewem, dostawa miała być w ciągu 72 h. Czekamy już 9 dni a tel podany na stronie ma "przepełnioną" skrzynkę i nikt nie odbiera. Firma powinna zająć się prokuratura. LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wplacilam pieniądze i cisza czy ktos odzyskał od nich pieniądze telefon milczy nie odpowiadają na wiadomości oszuści złodzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ! Zamówiłam u nich buty, głupia byłam, że wpłaciłam pieniądze i czekałam. Po pewnym czasie gdy butów nadal nie otrzymałam, napisałam do nich, oczywiście przesyłka miała być wysłana na drugi dzień. Jak łatwo się domyślić codziennie ta sama historia. W końcu napisałam, że zgłoszę na policję. Po ciągłych wiadomościach zwrócili mi pieniądze. Koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też oszukali buty za 700zł totalna tandeta i podróba, zero paragonu nic z czym można iść na policję tylko potwierdzenie przelewu mam, ale to dla naszej Policji chyba za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszuści ,nie kupować absolutnie butów w tym sklepie.Czekam trzy tygodnie,zrobiłam przelew,butów nie otrzymałam!!!Totalna kpina.Nie można się do sklepu dodzwonić ,nie odpisują na meile,zero kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na to że również zostałam oszukana.Zamawiając buty w marcu tego roku ,otrzymałam w ciagu 3 dni ,nawet wymieniałam na inny rozmiar i nie było problemu. Natomiast zamawiając 21 września , mamy już październik a butów nie ma! NIE MA STRONY SKLEPU , NIKT NIE ODPISUJE NA MAILE, NIE ODBIERA TELEFONU !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×