Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ZWOLNIENIE LEKARSKIE, PROSZE O POMOC!

Polecane posty

Gość gość

Witajcie. Jestem na zwolnieniu lekarskim po operacji. Wskazanie lekarskie to 2 czyli mogę chodzić. I tu moje pytanie czy mogę chodzi tylko po domu, podwórku. Czy mogę gdzieś pojechać? Np na zakupy, w odwiedziny do kogoś itp. Pomóżcie... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie możesz niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko po domu, bo jak zobacza cie na miescie ,albo u znajoimych to doniosa so zusu zes zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu... Skoro jestem po operacji to wiadomo że nie mogę pracować fizycznie skoro mam taka prace, dźwigać itp. Ale nie jestem obłożnie chora żeby nie móc wyjść z domu... Czyli na zwolnieniu jestem jak w więzieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz pójść do sklepu po podstawowe zakupy do przychodni na rehabilitacje nie jestes wiezien tylko chory człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz śmiało wychodzić, byle nie przesadzać z jakimiś knajpami czy galeriami handlowymi. Chorowalam po operacji, trzeba było jeździć na rehabilitację, chodzić na zastrzyk czy też do kontroli. Po to masz właśnie zaznaczone że, możesz chodzić. Nie słuchaj bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pewnie w razie kontroli gdyby mnie nie było w domu musiała bym udokumentować to gdzie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego przeciez na dziką impre nie pójdziesz tylko conajwyzej do spozywczaka tego przepisy nie zabraniaja chyba ze ktos spotka cie objuczna siatami a ty po operacji kregosłupa hhaaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×