Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

30 lat temu musiałam oddac córkę do adopcji chce z nią teraz złapać kontakt

Polecane posty

Gość gość

Wiem gdzie mieszka, wiem ze ma córkę, a więc zostałam babcia. Mimo tego nie poinformowała mnie o tym. Chcialabym byc jednak obecna w ich zyciu, moglabym pomagac jej przy corce, zamieszkac z nimi, nie jest tajemnica ze nie jest mi latwo, ale mam rodzice u ktorej chce naprawic moje bledy. Moja corka mimo wszystko nie chce ze mna miec kontaktu. Co zrobic? Czy ma prawo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddałaś ją więc po co wpieprzasz się w jej życie? Teraz? Zostawiłaś ją kiedy cię najbardziej potrzebowała a teraz chcesz z nią zamieszkać? :D Dobry żart :D Pogódź się z tym, że ona ma prawo mieć cię w tyłku do końca twojego marnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce z nia zamieszkac bo sie boi kto jej tylek podetrze na stare lata. Droga autorko ona tego nie zrobi. A w ogole to PROWO slabo napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś matką, ale tylko biologiczną. Przyznaj ze masz problemy finansowe i szukasz łosia żeby u niego zamieszkać. Myślę ze to prowo tej kobiety,której synowa miała krwotok podczas porodu więc żegnamy cię trollu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukasz kata na stare lata i opieki...moglas sie zainetersowac wczesniej jak juz! a teraz zostaw dziewczyne w spokoju i nie mieszaj w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złapac to ty mozesz kiłę co najwyzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jestem jej matka, chce wytlumaczyc, przytulic, powiedziec dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego akurat teraz? Czemu nie wcześniej? Czy nie jest tak,że urodziła dziecko i chcesz zagłuszyć sumienie opiekują się wnuczka? Coś cie ominęło i ty koniecznie chcesz poczuć się jak matka,a matka jesteś tylko z nazwy. Podjelas decyzje i nic nie możesz zrobić. Córka sama musi chcieć Cię w swoim życiu. Bez tego ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jo jasne bloisz sie o swoj tylke na strosc ohydna egoistko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i tak cię naszło po 30 latach dopiero? Tak jak masz potrzebę to teraz chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle czasu zajelo mi zrozumienie ze ona potrzebowala mnie wczesniej. Wiem jak to jest ciezko...rozumiem ją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma prawo nie chcieć kontaktu a ty musisz to uszanować. Swoją decyzję podjęłaś dawno temu i teraz nie masz nic do powiedzenia w tej sprawie. Za późno na żale. Tylko córka może podjąć decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli była adoptowana przez kogoś, to ma już mamę. Po co jej Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpowiadajcie jej !!! To prowo tej baby od synowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×