Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mysz044

31dc test negatywny, brak okresu

Polecane posty

Gość Mysz044

Witam. Współżylam z narzeczonym w dni płodne. Skończył we mnie. Mój cykl trwa 28-29 dni. Dzis jest 31dc brak @ i test negatywny. Boli mnie podbrzusze jak na @, mam uczucie mokrości cały czas, latam do wc srednio 10-15 razy dziennie bo ciśnie na pęcherz, kiedy zjem cos to mam mdłości ale nie wymioty. Wczoraj bolała mnie glowa, co chwila zmienia mi sie humor. Mam chyba wszystkie mozliwe objawy ciąży (z tego co czytalam na forach od innych dziewczyn). Jesli bylabym w ciąży to byłby mój 5 tydzień ( liczac od 1 dnia ostatniej @) zrobilam juz chyba z 5 testów od 27dc - wszystkie negatywne. Czy moze być jeszcze za wcześnie na pozytywny test? Czy wykluczyć ciążę a brak @ tłumaczyć stresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli współżylas bez zabezpieczenia w dni płodne to jak najbardziej możesz być w ciąży. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnia miesiączka miałam 14.1 a pozytywny test wyszedł mi dopiero 17.03 także jak nie masz okresu to bardzo prawdopodobne ze jesteś w ciąży mimo negatywnego testu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe, że wmawiasz sobie objawy ciąży. Z tego co wiem, to mdłości przychodzą dopiero w 7 tygodniu, ale taki dziwny "ciągnący" ból podbrzusza (nietypowy) może być objawem ciąży. Dla pewności jutro zrób badanie beta-hcg i będziesz miała pewność :) Albo spróbuj przed badaniem zrobić jeszcze test z bardzo wysoką czułością, zapytaj w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysz044
W sumie te nudności mialam dopiero dzis i po jedzeniu. Najczęściej to wlasnie siku i ten bol podbrzusza.. I strasznie senna jestem w ciągu dnia natomiast w nocy czasem nie moge zasnąć i wstaje o 7 rano co zawsze lubiłam spać do 11.. Myślę właśnie pójść na bete i wyjaśnić tą sytuacje ale jeszcze zrobie teściora przed badaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysz044
O jejku.. 2 miesiące życia w niewiedzy.. Chyba bym umarla ze stresu :D póki co cieszę sie ze nie mam @ i mam nadzieje ze nie przyjdzie a test jeszcze zdam pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×