Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paulaa89

6 tydzień i nie widać zarodka

Polecane posty

Hej. dziewczyny pomóżcie. Byłam dziś na usg i co się dowiedziałam ..... jest pęcherzyk i ciałko żółte ale jeszcze nie widać zarodka. Według mnie po początek 7 tygodnia a według usg początek 6. Czy możliwe jest żeby jeszcze nie było widać płodu? Sama nie wiem co o tym myśleć? Czy to puste jajo płodowe? Kolejne usg mam 5.03.. Lekarz niby nie kazał się martwić, ale to nie taki proste :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a cykle jak długie i czy regularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak początek 6, to może nie być widać, spokojnie. 5 marca, to już pewnie i akcja serduszka będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez nie było widać i to naprawdę był 6 tc, bo cykle mam regularne, a teraz połowa ciazy za mną i dziecko większe niż statystycznie. Dla pewności zrób badanie krwi co dwa dni i głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojaginekolog na starym sprzęcie widziała w 6tc ale różnie bywa, ale w 8tc juz musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też u mnie nie było widac zarodka w 6 tygodniu pojawił sie w 7 lub 8 bo to szystko zalezy od sprzętu jaki ma ginekolog czekaj do 8 tygodnia cierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w 6 tc nawet pęcherzyka nie było a mam syna z tej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam identycznie, tylko wizytę 2 marca ;) Jestem spokojna bo lekarz powiedział ze to bardzo wczesna ciąża i zarodek powinien pojawić się lada dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie było widać w 4tc 5dz, ale ponoć różnie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bylo widac juz w 5t 6d - zarodek mial pol cm i bijace serducho.. no ale roznie to bywa. Moze u Ciebie troche na to za wczesnie :) nic sie nie martw, bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie pojawił się pomiędzy 7 a 8 tygodniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Dziś robiłam B-hcg, powtórzę w środę. No mam nadzieje, że będzie ok. Na pewno się podzielę wiadomościami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w 5t1d bylo widac tylko zalazek zarodka. Lekarz kazal obserwowac,bo malutkie to bylo itp. Stresowalam sie,ale w 5t5d bilo juz serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta sytuacja nie daje mi spokoju . Wynik bety z poniedziałku 24446. Co o tym myślicie? jutro powtarzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam tu już wcześniej, ze tez tak miałam. Właśnie sprawdziłam i taki wynik bety był u mnie w 6 tygodniu i 3 dniu. Napisz kolejny wynik. Generalnie patrząc na tabele, to jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
158-31795 taki miałam przedział na 6 tc z laboratorium. U mnie wszystko sie zgadzalo niemal co do dnia, bo wiedziałam kiedy było zapłodnienie i mam regularne cykle. A dlaczego nie było zarodka to licho wie. Jutro sie wyjaśni, spij spokojnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jden wynik nic nie wnosi. Najwazniejsze czy poziom hormonu rosnie. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak jak pisałam beta w poniedziałek 24446 a w środe 26385. Tak to wygląda. Patrząc na moje wczesniejsze wyniki w 4 czy 5 tygodniu przyrost jest mniej wiecej o 1200 jednostek na dzień. Co o tym wyniku myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beta powinna wzrastac o 66% co 48 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez slyszalam ze co 2 dzzien wzrasta o 66 %. ale czy przez cala ciaze tego nie wiem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a badania byly robione w tym samym laboratorium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w tym samym. Mi się wydaje ze o 66% wartości rosną zaraz w pierwszych tygodniach ciąży, ale później już zdecydowanie mnie. Niestety ale nie mam porównania gdyż to moja pierwsza ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od bety 24000 z kawałkiem. Po 2 dniach miałam 35000. Sama nie wiem czy Twój wynik jest OK. Niby rośnie, ale dość mało, aczkolwiek może akurat taki Twój urok. Chyba pozostaje czekanie na wizytę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beta słabo przyrasta- niestety ja tak miałam i w pierwszej ciazy było puste jajo a w drugiej akcja serca płodu ustała ok 10 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedlug mnie rowniez przyrost jest za maly. 1200 jednostek to duzomza malo. A to sa wlasnie pierwsze tygodnie i powinna wiecej przyrastac. Musisz uzbroic sie w cierpliwosc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy tak wysokiej becie zarodek już powinien być widoczny. Beta też nie przyrosła zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyrost w ciągu 48 godz. niespełna 8% jest naprawdę słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po cholere tak wczesnie idziecie idzie sie na USG w 7-8tc a nie w 6tc bo to tylko stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak Autorko, jesteś w ciazy? No i popieram przedmówczynię - usg najwcześniej 7,8 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×