Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aleks czy Ignacy?

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, Dziewczyny. Proszę o podpowiedź, które imię dla syna:) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie Aleks Odnosnie Ignacy ,gdy dziecko małe będziecie mówić Ignaś ,ale potem Ignacy? Nie brzmi to jakoś dobrze a Aleks zawsze będzie brzmiało dobrze . Tylko Aleks ,bardzo ładne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleks ogólnie jest ładnym imieniem. Ignacy normalne. Zobaczcie jak współgra z nazwiskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleks. Pracuję w przedszkolu i wszystkie Ignasie jakich znam mają wredne charakterki. A Każdy Aleks to super chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera94
Aleks :) bardzo ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn to Alex (przez "X",bo mieszkamy za granicą) :) Bardzo fajne imię,chociaż rozumiem,że komuś może się nie podobać,ale jak dla mnie,a właściwie dla mojego dziecka - idealne. ;) Polecam. :D Ignacy jakoś nie...Też mi się kojarzy z Ignasiem i jeszcze z serialem "Na wspólnej"...Ignaś,Ksawciu...masakra..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla dziecka Ignaś a poźniej co, jakoś do dorosłego przystojnego faceta nie pasuje mi Ignaś Igi czy inny Icek, nie rozumiem fenomenu tego imienia, lepiej Aleks, a najlepiej pełna forma Aleksander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w maju będzie Aleksander :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Aleks! Mój syn jest Aleks zakochałam się w tym imieniu po ogkadnieciu film Reich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleks to jak Brajanek i pies ciotki tak się wabi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ignacy to piękne polskie imię z tradycją. Jesteśmy w Polsce, a nadajecie dzieciom takie udziwnione imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa,Ignacy piekne imie. Chyba bylo wiek temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ani jedno ani drugie. Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleks to imię dla patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ignacy?? Żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzyłam aby dać synowi imię Ignacy, ale mąż był przeciwny tłumacząc jak powyżej, że gdy będzie 20 latkiem to imie Ignacy nie brzmi dobrze i wybraliśmy imię Aleksander, ma już 7 miesięcy i jest bardzo grzeczny i sympatyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Aleksander, ma już 7 miesięcy i jest bardzo grzeczny i sympatyczny". Jakie ma znaczenie, że dzięki imieniu jest sympatyczny i grzeczny. Mój Aleksander jest niegrzeczny. Ma 4 latka i był źle wychowywany. Jaki ma to związek z imieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alexis lepiej. Nie ma ładniejszych imion, tylko jakiś Ignaś, Aleks? Kurna...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALEKS ja mam psa o takim imieniu, i jest film komisarz ALEKS czyli to imie dla psa, kiedyś kot tak mój miał na imię, znam kilka ludzi co ich psy tak sie wabia, -imie ładne ale dla psa a nie dla człowieka, imie Ignas to duzo ladniejsze, mały Ignas brzmi fajnie , Ignacy dla dorosłego brzmi bardzo ładnie, -ja mam GRZESIA i o dziwo w klasie jest ich trzech -5 klasa podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy to jest skrót od imienia Aleksander? Pytam z ciekawości, bo kiedyś Lena to była Magdalena, Ola to była Aleksandra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej dać Aleksander, a mówić Aleks albo Alek. Ignacy dobre dla chłopczyka albo dziadka, a dla młodego faceta kiepskie. Poza tym do Ignacego powinno się mieć odpowiednie nazwisko , Ignacy Nowak według mnie brzmi nieciekawie, Aleksander pasuje do większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksander to Olek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ignacy, Pankracy, Pafnucy... Zdecydowanie nie. Aleks lepszy, choć też nie powala. Wolę chyba Aleksandra. Jest jeszcze Aleksy... Ale to już w ogóle hardcore... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×