Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

betahcg pomocy

Polecane posty

Gość gość

hej co powiecie o mojej becie wedlug mnie jakby byl dobry wzrost potem stop i znow ruszylo 4.05-56 6.05-125 8.05-345 11.05-830 20.05-3285 23.05-5020 27.05-5789 29.05-10555 co o tym myslicie wedlug usg 6+0 pecherzyk 10.22mm cialko żółtkowe 5,66mm zarodek 3,22mm brak narazie serduszka pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś tu zagląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie prawidłowy ale lekarzem nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem chwilowy lekki spadek albo brak wzrostu oznacza np ciąże bliźniacza z której jeden zarodek umiera i tu się zatrzymuje na chwile Beta, Natomiast przy ciąży bliźniaczej wzrost od początku jest dużo większy niż normalnie. Nie ma co się stresować, nie takie cuda się zdarzały z beta i wszystko było OK, musisz czekać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beta nie jest prawidłowa w tym momencie: 23.05-5020 27.05-5789 Ale na tym etapie nic nie można powiedzieć, bo się dźwignęła do góry. Bądź dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beta jest jak najbardziej prawidłowa i nie ma powodu do zmartwień. U mnie przy 16000 jeszcze nie bylo widać zarodka ani serduszka. Jakieś 4-5 dni po becie 32000 był zarodek i bijace serduszko. Spokojnie. Wszystko jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i w sumie tu też jest za mały przyrost: 11.05-830 20.05-3285 Nie zauwazylam że różnica jest tyle dni to 13-tego powinna być minimum 1377 15-tego 2287 17-tego 3796 19-tego 6302 Dodając te 66% Myślę, że jednak coś nie halo jest :( przykro mi. potem to zatrzymanie przy wcześniejszym zwolnieniu też nie rokuje najlepiej. Choć życzę ci by było dobrze z całego serca, bo znam ból traconej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po jaką cholerę ty tyle razy robisz betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz karze robic tyle i nastepna po 72 godz 13159 nie wiem jak interpretować te wyniki bo lekarz mówi ze od 6000 beta może mocno zwolnic i podwajac się duzo dłużej niż co 96 godz ona idzie w górę cały czas ale teraz strasznie powoli co myślicie jutro mam usg cholernie się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betę robi się do stwierdzenia ciąży, ewentualnie do potwierdzenia nieprawidłowego rozwoju /poronienia. Nawet prawidłowy przyrost nie gwarantuje prawidłowej ciąży. Teraz zostaje ci czekać na serduszko, które już powinno się pojawić. P.S. Pierwszy raz widzę żeby tyle razy betę robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale te wyniki pokazują wiek ciąży, czy wiek od owulacji czy okresu ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tydzień temu miałam wg usg 6+0 normy z laboratorium mieszczą sie w granicach 6-7 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety to nie wygląda dobrze, skoro już 4.05 beta była pozytywna to napewno ciąża jest starsza niż 6 tygodni i serduszko powinno już bić. Już od pierwszego badania bety minęły ponad 3 tygodnie, a gdzie tu do zapłodnienia jeszcze.,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w 6t2d wedlug usg nie bylo jeszcze zarodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale autorka jest w starszej ciąży! Skoro 4.05 miała pozytywną betę, to ciąża wtedy nie mogła być młodsza niż 4 tc, wtedy: - 11.05 5tc - 18.05 6tc -25.05 7tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy wiesz o ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz stwierdził że ciąża dwa tygodnie mlodsza bo mam bardzo długie cykle miałam tak samo w drugiej ciąży i w trakcie młody nadrobil pierwszy test pozytywny wyszedł 4 maja choc lekarz mowi ze ovu mogłam mieć nawet dopiero w 30 dc a beta czasem wychodzi juz na plusie zanim się zwgniezdzi może przez to 4 wyszła juz na plusie a jeszcze się dobrze nie zagniezdzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według okresu w środę powinno byc 7+3 a było 6+0 ale lekarz stwierdził ze tak często jest czyli jeżeli jest ok to jutro powinno byc 7+0 i powinnam zobaczyc serduszko u mojej siostry było tak ze ciąża rosla ale serca nie bylo chcieli ja czyścić ale beta lekko sie podnosiła choć wcale nie ksiazkowo wiec stwierdzili ze poczekają a dopiero w 9 tyg zobaczyla piękne serduszko a dziś córcia ma 10 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za brednie: "beta rośnie nim się zagnieździ "?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hormon hcg pojawia się dopiero po zagnieżdżeniu, jest wykrywany najwcześniej 6 dni po zapłodnieniu. Więc jeśli 4.05 ciążą miała tydzień, to 26.05 serduszko raczej powinno bić, bo ono pojawia się 22 dni po zapłodnieniu. Oby oczywiście było ok, możesz iść do lekarza nawet dzisiaj, już teraz, serce powinno bić napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezbadane są wyroki w tych sprawach. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro mam wizyte i wszystko będzie jasne dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przełożył wizyte na jutro przyrost 48 h 13139 na 14137 myślicie że może taj pomału rosnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś tu zagląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×