Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niecierpliwa33

Ból kregosłupa

Polecane posty

Gość niecierpliwa33

Witam. Z powodu niskiego poziomu progesteronu mam trudnosci z zajsciem 2 ciaze. Biore od 5 do 10 dc clostilbegyt, pozniej od 16 do 25 duphaston. Dzis ostatni dzien z dupkiem, od paru dni mam okropny bol kregoslupa na wysokosci zeber po bokach. Test wczoraj po ewentualnych 9 dniach po zaplodnieniu negatywny. Czy to jeszcze moze byc ciaza? Jesli tak to boje sie, ze dzieje sie cos niedobrego. Udac sie do lekarza czy poczekac kilka dni i zrobic test? Miala tak ktoras z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No idź do lekarza ale w związku z bólem kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwa33
Wlasnie przed chwila mialam uczucie jakbys ktos walnal mnie cegla w tyl kregoslupa. Mam prace fizyczna, ale nie az tak bardzo ciezka. Ostatnio zreszta nie podnosze nic ciezkiego w razie ewentualnej ciazy. Nigdy nigdy nigdy wczesniej nie mialam problemow z kregoslupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choroby kręgosłupa nie muszą być wcale tylko efektem przedźwignięcia w ostatnim czasie. /to że wcześniej było ok nie znaczy że nie może się teraz coś ujawnić. Idź do lekarza bo kręgosłup to nie żarty. Raczej nie wygląda to na efekt ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwa33
Dzięki. Jutro mam wizyte umówioną. Mam takie jakby skurcze w odcinku lędzwiowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwa33
To jest juz 8 tygodniowa ciąża :) :* oprocz bolu kregoslupa nie mialam zadnych objawow i tak jest do tej pory. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina

Od bardzo dawna mam problemy z kręgosłupem, bardzo często odczuwam ból i pieczenie. Zapisałam się na rehabilitację i zauważyłam , ze odkąd na nią chodzę moje dolegliwości stają się mniejsze. Zabiegi bardzo dobrze przeprowadzają w Rehaorthopedica w Krakowie i bardzo ich polecam. Mją super kadrę specjalistów, którzy znają się na leczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×