Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Takajakajaa

Bole w podbrzuszu w 15 tc

Polecane posty

Gość Takajakajaa

Jak w temacie. Od pewnego czasu okresowo nachodza mnie bole podbrzusza. Nie sa silne ale jednak sie pojawiaja i mnie niepokoja. Wizytę mialam w zeszlym tygodniu i wszystko bylo ok. Lekarz powiedzial by w razie czego lykac nospe. Jak jest u Was z takimi dolegliwosciami? Czy sa one zwiazane z tym ze macica rosnie czy dzieje sie cos zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również jestem w 15tc i odczuwam bóle w podbrzuszu. Są bardzo podobne do tych na samym początku ciąży. Wtedy odczuwałam ból związany z rozciąganiem się macicy i więzadeł, czy ścięgien. Skoro ból jest podobny zakładam, że tym razem jest on spowodowany dokładnie tym samym. W końcu w brzuchu rośnie mały człowiek, który szybko powiększa swoje rozmiary i potrzebuje coraz więcej miejsca. Za 5 dni mam wizytę u lekarza. Spytam go o te bóle, ale jestem praktycznie pewna, że tak, jak wcześniej powie, że nie ma się czym martwić. Nasze ciało się zmienia w ciąży, a to ma związek z pewnymi dolegliwościami. Póki bóle nie są silne, regularne, typowo skurczowe i nie ma plamień albo krwawień oczywiście należy zachować ostrożność i obserwować, ale nie ma potrzeby panikować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×