Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

brazowe plamienie 18 tyg. ciazy. pomocy

Polecane posty

Gość gość

Witam . jestem w 18 tyg ciazy. Kilka dni temu zauwazylam u siebie brazowe plamienie. Takie lekkie. Dokladnie to we wtorek i w czwartek przeszlo. Dzis kilka min temu wrocilam do domu i zauwazylam na bieliznie brazowa plame ze sluzem. Przy podcieraniu sie jest tzw"kawa z mlekiem". Dodam ze 27 lipca mialam robiona amniopunkcje. Lecz zapewniono mnie ze to nie sa powiklania. Plamienia mialam rowzniez w 7 t.c i w 11 t.c. nic nie wykryto wszystko w porzadku. Moj gin jest na urlopie. Martwie sie , miala moze ktoras z was taka sytuacje ? Pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu ktos moze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jechalabym na izbe przyjec, zawsze lepiej jest sie upewnic ze wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam na wsi wiec izbe przyjec mam jakies 100 km..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może być infekcja, u mnie też się pojawiły plamienia w okolicach 16-17 tygodnia, ale to była jednodniowe plamienie i wydaje mi się, że to efekt zbyt intensywnego dnia. U mnie nic nie wyszło, pani doktor sprawdziła wszelkie możliwe powody, nawet miałam usg nerek, ale bez poznania przyczyny. Miałam zalecane oszczędzanie się i obserwację ciała. Proponuję zgłosić się do lekarza, nawet jeżeli jest to infekcja dróg moczowych, to trzeba jak najszybciej reagować i mieć wszystko pod kontrolą. Tylko również niema co panikować. Na spokojnie umów się na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy no czy intesywny.. Bylam na dlugim spacerze i wbieglam po schodach na drugie pietro. Szarpalam sie tez z chlopakiem wiec wlasnie nie wiem.. Boje sie ze lozysko moze sie odklejac badz wody plodowe sie saczyc po tej amniopunkcji.. Nie wiem nie mam pojecia a jestem straszna panikara :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiekolwiek plamienia w ciazy sa wskazaniem do jak najszybszej wizyty u lekarza. Skoro to nie jest krwawienie, to nie musisz jechac do szpitala, ale wazne zeby zobaczyl cie ginekolog. Przyczyn moze byc kilka - infekcja, zmiany w szyjce macicy, problemy z pecherzem plodowym lub lozyskiem. Bez usg i badania nikt ci tu nic nie pomoze. Im szybciej znajdziesz sobie kogos kto cie przyjmie na wizyje juz teraz tym lepiej dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbadaj poziom progesteronu.Niski to plamienia i ryzyko poronienia- trzeba suplementowac luteine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×