Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karolinkaa

chirurg dziecięcy Poznań

Polecane posty

te recepcjonistka, nie tak ostron, ci ludzie nei dzwonia zeby za prrzeproszeniem usrac Ci zycie, tylko zeby dostac jakas informacje ktora moze zawazyz na zdrowiu ich dzieci. rozumiem ze to moze byc upierdliwe i meczace, ale bez przesady po co te ostre slowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze myślałam że recepcja jest również po to by rodzicowi pomóc w niewiedzy.Niby jak się zorganizowac???-obdźwonić pół ksiązki telefonicznej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na myśli tylko kulturke :) Zadźwonić ,zapytać się czy są tacy i tacy lekarze,ewn. o której przyjmują.Tylko tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbzkkk
sluzb zdrowia w tym kraju nie jest bezplatna. jest oplacana z naszych podatkow. jesli praca pani nie odpowiada prosze sie zwolnic. nie ma obowiazku pracy na krysiewicza. a rodzice nie musza wykazywac sie kurtuazja. wrecz przeciwnie - oni maja prawo byc wzburzeni i emocjonalni. jesli pani tego nie rozumie to znaczy, ze nie nadaje sie pani do pracy tam, gdzie pani pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recepcjonistka z krysiewicza
oni mi placą za odwalanie papierkowej roboty za lekarzy.włącznie z przypominaniem pielęgniarkom i lekarzom /co jest wyłącznie już tylko ich obowiazkiem/ o podaniu leków, antybiotyków i wykonaniu rtg, usg. ten gatunek lekarski mozna szybko znienawidzieć. i nie ma już się zwyczajnie mocy być miłą. zwyczajnie , jestesmy po 2 stronach barykady, ja sterczę po swojej stronie za 800 netto.macie jeszcze jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recepcjonistka z krysiewicza
tak zniknął, a dlaczego, jakas cenzura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recepcjonistka z krysiewicza
dlaczego mnie usunięto?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbzkkk
szanowna pani.pisze pani epikryzy za lekarzy? problem personalu, ktory nie skonczyl medycyny polega na tym, ze czuja sie prawie jak lekarze prawie robi wielka roznice - lata studiow, praktyki, staze, specjalizacje a lekarze zarabiaja tylko troche wiecej niz pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recepcjonistka z krysiewicza
niewiele wiecej, proszę mnie nie rozśmieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbzkkk
na przyklad 1400 zl na miesiac dla czlowieka ktory tyle czasu sie ksztalcil i ma na utrzymaniu rodzine to pani zdaniem duzo? jezeli tak to trzeba bylo isc na medycyne. uczyc sie 10 lat zeby tyle zarabiac i gwarantuje pani, ze lakarze swoje epikryzy pisza sami, bo wymagaja one znajomosci medycyny i laciny wiec prosze nie przeceniac swej roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nie obrazaj personelu innego niz lekarze. sluzba zdrowia nie bylaby w stanie skladac sie tylko z lekarzy, wiec nie przesadzaj. fakt, ze slowa recepcjonistki z postu ktory zostal usuniety sa dla mnie troche za ostre,ale teraz to chyba przesada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recepcjonistka z krysiewicza
kochany, nie "czuję sie prawie lekarzem", bo bycie nim nigdy nie było moim celem. uważam, ze lekarze przeceniaja swoja rolę, owszem pełnią bardzo ważną funkcję, ale nie są bogami. tak -pisałam epikryzy, statusy-znam łacinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbzkkk
to by bylo przestepstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recepcjonistka z innego szpita
Bo to jest przestępstwo, ale żaden lekarz się do tego nie przyzna i żadna kontrola tego nie wykryje.Znam temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM, WCZORAJ WYSZLIŚMY Z MOIM SYNKIEM 2LATKA Z KRYSIEWICZA I POLECAM SZCZERZE DR J. WENTLANDA . CHIRURG SUPER FACHOWIEC. ALE PIELĘGNIARKI I CAŁA RESZTA TRAGEDIA PRZYGOTUJCIE SIĘ NA OSTRA WALKĘ LEŻELIŚMY NA 2 PIETRZE JA LEŻAŁAM Z MAŁYM - PROBLEMÓW SPORO ZE ZABAWKI NA PARAPECIE - ODDZIAŁOWA WALCZYŁA ZE TO NIE DOM DZIECKO PŁAKAŁO A NA JEJ KOMENDĘ SPRZĄTACZKA SPRZĄTNĘŁA JE Z PARAPETU - MASAKRA DLA MALUTKIEGO DZIECKA ZE NIE WOLNO SPAĆ NA ZIEMI TYLKO NA KRZEŚLE - FOTELU ZERO ZROZUMIENIA POD TYM WZGLĘDEM - WOJNY- DYSKUSJE NAWET W NOCY PROSIŁAM KILKAKROTNIE O POKÓJ Z ŁÓŻKIEM ZA KTÓRY CHCIAŁAM ZAPŁACIĆ I MIMO TEGO ZE BYŁ WOLNY - NIE DOSTAŁAM DLACZEGO ? NIKT NIE UMIAŁ MI KONKRETNIE - ODPOWIEDZIĄ BYŁO ZA JEST ZAREZERWOWANY ALE PRZEZ TEN CZAS NIKT TAK NIE SPAŁ PEWNEGO DNIA POJAWIŁ SIĘ PAN JAK TO KTÓRAŚ Z PIELĘGNIAREK NAZWAŁA GO ROZMAWIAJĄC Z ODDZIAŁOWĄ - CYTUJE ^ Z TYKIEM ELOKWENTNYM CZŁOWIEK TO MOŻNA Rozmawiać ^ I DOSTAŁ POKÓJ I SKAKAŁY NAD NIM - MY RODZICE KTORZY NIE DAJA W ŁAPE ALBO NIE MAMY ZNAJOMOŚCI ALBO W RODZINIE LEKARZA PRAWNIKA ITD. TO DRUGA KATEGORIA NAJGORSZA PANI ODDZIAŁOWA - MASAKRYCZNA KOBIETA NIE PRZYJEMNA , I BEZ SERCA - NIE NADAWAŁABY SIE DO SKLEPU SPOŻYWCZEGO KOLEJNA PANI TO PANI W PRZEDSZKOLU - O NIEJ NIE BEDE PISAC BO UŻYWAŁABYM WULGARNYCH SŁÓW MÓJ MĄŻ WYKRZYCZAŁ NA KORYTARZU ZE JEST WREDNĄ BABĄ PO TYM JAK NASZEMU 2 LETNIEMU SYNKOWI WYRWAŁA SAMOCHODZIK KTÓRY ZABRAŁ SOBIE Z PRZEDSZKOLA NA SALE GDZIE LEŻELIŚMY 3 POMIESZCZENIA DALEJ PANI W OGÓLE KPIŁA ZE MNIE ZE MOJE 2 LETNIE DZIECKO UMIE SIE BAWIĆ A JAK JEJ POWIEDZIAŁAM ZE SAMO PIJE Z KUBKA ZE SAMO JE I ZE CHODZI DO PRZEDSZKOLA DLA TAKICH MALUSZKÓW TO ONA MI POWIEDZIAŁA - CHYBA PANI PIJE Z KUBECZKA , CO TO ZA PRZEDSZKOLE DLA TAKICH DZIECI - MASAKRAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALE JEDNA PANI ZASŁUGUJE NA UZNANIE P. EWA - SUPER PIELĘGNIARKA MIŁA , KONKRETNA I Z TAKIM SERDUCHEM ZE ZALEWA KRYSIEWICZA RESZCIE PRZYDAŁOBY SIĘ KONKRETNE SZKOLENIE Z ZAKRESY PSYCHOLOGI I PODEJŚCIA DO MAŁYCH DZIECI CHOCIAZ CZY DA SIE NAUCZYĆ CZŁOWIEKA EMPATII CHYBA NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@rlenk@
W Certusie są świetni chirurdzy, ja osobiście polecam dr Jankowskiego ale moja koleżanka była u Beceli i też chwaliła. Oprócz wiedzy + za podejście do dziecka, wiadomo, że te się boi lekarza. Wizyta wyglądała jak wycieczka a nie przykry obowiązek. http://www.certus.med.pl/pl/nasi_lekarze/chirurg_dzieciecy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanowiskoAgaty
Całkowicie zgadzam się co do opinii o Jankowskim. Facet sprawdza się w kontakcie bezpośrednim i fantastycznie radzi sobie z zabiegami. Dzieci go lubią, skoro poskromił mojego nieufnego nicponia to musi mieć podejście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda442
Uważam, że tutaj http://poradniakarney.pl/chirurg-dzieciecy/ warto sobie zerknąć. W przypadku jakichkolwiek problemów najlepiej bowiem zgłosić się do specjalisty z doświadczeniem. Jest to bardzo istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio byłam u chirurga dziecięcego ale we Wrocławiu w www.endomed.com.pl. Można się szybko zapisać jak by ktoś szybko chciał się poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam do bardzo dobrego chirurga dziecięcego ale we Wrocławiu do przychodni Endomed na Solidarności 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
Duży oddział chirurgii dziecięcej ma Szpital Medicover, możecie się tam udać z dzieckiem jeśli coś się dzieje. Moja znajoma jeździ tam z córką gdy jest chora a nie ma mozliwości wizyty w przychodni. Przy małych dzieciach rożnie jest i lepiej mieć zaufanych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×