Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Princpolo

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Mnie ciepła i szyła moja gin .Jest ginekologiem i położnikiem. Pomagał jej kolega po fachu ginekolog-położnik. Przy nich była pomoc która podawała narzędzia potrzebne do cięcia i zszywania. Anestezjolog zrobił znieczulenie.Babeczka (nie wiem czy to była anestezjolog) kontrolowała parametry na monitorze(rękę miałam w kabelkach podłączoną do tego monitora) oraz 2 lekarzy do dziecka i pielęgniarka która myła dziecko.
 2. Zdobycie adresu to nie p0roblem ;) -dla chcącego nic trudnego. Ja bym nie poszła. Dla mnie to olewający stosunek do gościa.
 3. Princpolo

  Glodowka 10-dniowa ZAPRASZAM

  Kartka :D:D:D:D:D:D:D Jeszcze Tylko jagody nam brak i byłby komplet :D Ja się kochana na głodówkę teraz nie nadaje :D Próbowałam w czasie głodu pić nawet kefiry ale wytrzymywałam góra 1 dzień . Nie jestem teraz na czymś.I tak jak Ty -raz chudne,raz tyje :D 11 lipca robimy wypad nad morze więc fajnie by było mieć te 3 - 5 kg mniej ale ja nie dam rady na głodówce :D
 4. Princpolo

  Glodowka 10-dniowa ZAPRASZAM

  W cięło mi wypowiedź ;) I to nie w dziale diet lecz ew.,,ciąża,macierzyństwo....."
 5. Princpolo

  Glodowka 10-dniowa ZAPRASZAM

  Nie odzywałam się dziewczyny bo ostatnio na nic nie mam czasu,miałam też drobne problemy zdrowotne z dzieckiem. Zresztą ja tu nawet już nie pasuje :D Dziewczyny ładnie trzymają fason a ja raz mi się udaje,raz polegam ;) Awelka Ja nie udzielam się na innych forach systematycznie ;) Piszę tylko od czasu do czasu tam gdzie ejst jakieś pytanie.
 6. Ja bardziej bym zwracała uwagę czy zabawka jest przystosowana do wieku niż na płeć ;) Tak czy siak wybrałabym 2 ;)
 7. Ja jestem zachodniopomorskiego. U mnie wołali za wizytę ( 30-60 minut) po 100-200 zł! Dlatego znalazłam szkołę i przedszkole dla dzieci niepełnosprawnych,chorych gdzie na etacie jest logopeda (na kasę chorych! ) Moje dziecko jest zdrowe,jedynie co ma opóxnioną mowę ,musiałam złożyć parę papierów oraz zrobić badania bo taki jest wymógł. Od września będzie chodził 2 razy w tygodniu po 1 godzinie każde spotkanie (częściej się nie da na kasę!) Niestety prawo jest tak chore,tyle przepisów itd że kiedy złożyłam papiery syn miał ok 3 lat ,na decyzje czekał aż rok czasu! Kiedy zacznie chodzić do logopedy będzie miał 4 lata. Może szukaj w takich placówkach ?
 8. To że dziecko wieku 3 lat nie mówi nie znaczy że nie rozumie ;) ! Ja mojego pierwszy raz uczyłam jak miał ok 1,5 roku.Była to totalna klapa.Do nocnika wróciliśmy jak miał ok 2 latka.Też nic nie mówił,ale rozumiał co do niego mówię!!! Oczywiście na początku prałam non stop obsikane i posrane gacie,ale takie są uroki nauki! Swoje trzeba przejśc,zacisnąć zęby i prać te gacie a maluchowi tłumaczyć,tłumaczyć i tłumaczyć.Nawet jak nas cholera bierze to lepiej pokrzyczeć sobie w myślach niż na dziecko czy jeszcze gorzej lać. Lepiej się pomęczyć trochę niż po 2 dniach schować nocnik.Dodam że ja mojego uczyłam w zimę.Po tygodniu nauki wiedziałam kiedy chce iść na nocnik.A po miesiącu opanował tak że sam szedł do łazienki i siadał na nocnik lub kibel. I umnie sprawdziło się to że jak zrobił w gaciach to trochę w nich pochodził :P Nie podobało się to jemu więc i przestał.Jak by nie było dzieci są wygodne ;) W przedszkolu synka jest chłopiec 5-letni.Mało co mówi, od września non stop robi w gacie i siku i kupę!!! ,nie potrafi sam jeść,ubrać się,wymyć rączek.To dopiero tragedia.Przedszkolanka zwróciła rodzicom uwagę to matka się oburzyła ;)
 9. Sposób to fajny ,ale chyba bardzo,bardzo pracochłonny ;) Jak to zrobiłaś że tyle słoiczków Tobie wyszło?????? Mi ostatnio z 5 kg truskawek wyszło 12 słoiczków dżemu (słoiki takie standardowe po 200 g)
 10. Nie potwierdziłam ani też nie zaprzeczyłam jeśli chodzi o adopcje.To była złośliwa uwaga,nic więcej. Jeśli ktoś wyjeżdża sobie na temat mojego ojca to niech sobie myśli co chce. I przypominam że temat dotyczy innego pytana niż ja i moje rodzeństwo.
 11. Wiek moim zdaniem ma najmniejsze znaczenie.Między rodzeństwami częstą są kłótnie w dzieciństwie a potem w dorosłym życiu są najlepszymi kumplami ;) A 2 lata to fajna róznica :D Nie to co u mnie :P Brat rodzony młodszy o 9 lat,brat przyrodni młodszy o 20 lat,siostra przyrodnia mlodsza o 22 lata.
×